Firma dobrze zaprojektowana

Franczyzodawca zapewnia partnerom wyłączność terytorialną, opiekę przedstawiciela regionalnego oraz szkolenia.
Wtorek
18.06.2013
Franczyzobiorcy Jeta oferują klientom płytki ceramiczne rodzimych producentów oraz importowane.
 

Spółka Jeta działa w branży dom i ogród od 1990 roku, swoją działalnością obejmuje głównie teren południowo-zachodniej części Polski. Firma zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową takich produktów jak płytki ceramiczne, armatura sanitarna, wykładziny, dywany, chemia budowlana. Pod logo Jeta funkcjonuje siedem salonów własnych i trzy franczyzowe.

- Naszą domeną jest hurtowa sprzedaż płytek ceramicznych, dlatego współpracujemy z setką punktów partnerskich. Dzięki temu dysponujemy stabilną siłą zakupową. Sklepy Jeta znajdują się w miastach powyżej 40 tys. mieszkańców, z lokalizacją przy głównych arteriach miasta, z dużym natężeniem ruchu pieszego i kołowego. Od franczyzobiorców oczekujemy doświadczenia w handlu artykułami wyposażenia wnętrz lub doświadczenia będącego pochodną dziedzin związanych z budową i remontem domu – mówi Maciej Światek, wiceprezes zarządu.

Inwestycja w biznes uzależniona jest od wielkości obiektu, którym dysponuje potencjalny franczyzobiorca i wynosi 350-400 zł na zatowarowanie 1 m2. Ponadto należy wydać 100 zł/m2 na przygotowanie i realizacje reklamy wewnętrznej i zewnętrznej. Przedsiębiorca powinien mieć prawo do użytkowania lokalu o optymalnej powierzchni 300 m2 przez okres pięciu lat, czyli tyle ile trwa umowa franczyzowa. Ponadto sklepy franczyzowe uczestniczą w akcjach promocyjnych organizowanych przez centralę.

- Łączymy zakupy u polskich producentów z importem produktów włoskich czy chińskich. Najlepszy okres sprzedaży rozpoczął się wiosną i potrwa do końca września. Wśród klientów detalicznych widoczne jest zwiększenie popytu na płytki wielkoformatowe – podsumowuje Maciej Światek.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Porady na temat budowy i wykończenia domu.

To i ja od siebie polecę sprawdzoną i dobrą firmę https://czechpranie.pl/

3 wypowiedzi
ostatnia 19.04.2019
Lampy do salonu

Przy dobrych lampach... lepiej widać plamy na dywanie, dlatego warto go powierzyć specjalistom np. https://czechpranie.pl/ i zadbać o jego czystość :)

4 wypowiedzi
ostatnia 19.04.2019
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Lokalizacja jest bardzo ważna przy wynajmie i jakość lokalu jaką mamy, dlatego wiedząc że chce zarobić kupiłam mieszkanie w dom marzen w piasecznie i bez najmniejszych...

152 wypowiedzi
ostatnia 19.04.2019
Styllodecor - opinie o współpracy

Witam czy ktoś podjał już wspólprace z tą firma?

9 wypowiedzi
ostatnia 28.02.2019
Jaki sklep meblowy?

Sklep meblowy częstochowa to jedyny salon meblowy który spełnił moje wymagania. Bardzo dobrej jakości meble, świetny design oraz bardzo miła i pomocna obsługa.

89 wypowiedzi
ostatnia 28.01.2019
Ogród

Aranżacje ogrodu zleciłam doświadczonej firmie. Sama jednak wkopałam do ogrodu tuje lublin . Efekt bardzo mi się podoba, dzięki krzewom zachowałam upragnioną prywatność.

2 wypowiedzi
ostatnia 11.01.2019
Meblościanka do salonu

Cześć zastanawiam się nad wyborem meblościanki do salonu i nie wiem jakie wybrać, co myślicie nad meblościankami w stylu modern? Mi się wydaje że to bardzo fajna opcja.

1 wypowiedzi
ostatnia 03.01.2019
Jaki sklep meblowy?

MebleWersal, Agata, w obu mają spory wybór takich mebli.

89 wypowiedzi
ostatnia 23.12.2018