Partner Investora Nieruchomości otrzymuje dostęp do systemu CRM, w tym dostęp do bazy ofert nieruchomości oraz bazy klientów poszukujących.
Na zdjęciu: Malwina Tokarz, franczyzobiorczyni z Warszawy
Wtorek
25.03.2014
Malwina Tokarz zrezygnowała z pracy w międzynarodowej firmie na rzecz franczyzy oferowanej przez Investora Nieruchomości.
 

Investor Nieruchomości posiada dwa biura własne w Opolu oraz 3 franczyzowe: w Warszawie, Brzegu oraz Namysłowie. Cztery kolejne są przygotowywane do otwarcia, powstaną one w Kędzierzynie-Koźlu, Kluczborku, Rawie Mazowieckiej oraz w Piotrkowie Trybunalskim. Franczyzodawca planuje sprzedaż licencji w 81 polskich miastach. Ostatnim z otwartych biur franczyzowych zarządza Malwina Tokarz, która po miesiącu poszukiwań lokalu znalazła go na warszawskim Ursynowie.

- Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, posiadam państwową licencję. Wcześniej doświadczenie w branży zdobywałam pracując w międzynarodowej firmie zajmującej się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.  Moje biuro ruszyło w połowie marca, a już tydzień później zrealizowałam pierwszą transakcję sprzedaży. Zatrudniam dwie osoby – mówi Malwina Tokarz.

Partnerzy Investora Nieruchomości otrzymują wsparcie marketingowe polegające m.in. na możliwości bezpłatnej publikacji ofert nieruchomości na stronie internetowej investor.net.pl oraz na kilkudziesięciu branżowych portalach internetowych, w tym otodom.pl, domiporta.pl, gratka.pl, oferty.net. Dodatkowo informatycy pozycjonują oferty partnerów na tych portalach aby były wyżej usytuowane niż oferty konkurencji. Partnerzy mają również możliwość zaopatrywania się w atrakcyjnych cenach w materiały reklamowe z logo firmy, takie jak teczki, wizytówki, kalendarze, długopisy, banery.

- Przeprowadzamy kilkudniowe szkolenie wstępne dla franczyzobiorców i ich pracowników dotyczące podstawowych zagadnień związanych z pośrednictwem w obrocie nieruchomości oraz warsztaty technologiczne z obsługi narzędzi informatycznych. Następnie nasi partnerzy oraz ich personel uczestniczą w organizowanych co trzy miesiące szkoleniach specjalistycznych dotyczących prawnych aspektów rynku nieruchomości oraz technik sprzedaży. Dodatkowo partnerzy mogą liczyć na indywidualne konsultacje z interesujących ich zagadnień – wylicza Piotr Ociepa, dyrektor zarządzający Investor Nieruchomości.

W 2014 roku weszła w życie ustawa, która zmienia dotychczasowe regulacje dotyczące m.in. wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. Oznacza to, że właścicielem biura nieruchomości nie musi być już jeden z 20 tys. obecnych na polskim rynku licencjonowanych pośredników. Wystarczy 20 tys. zł i zapał do założenia biznesu.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Wiosna należy do pośredników

Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Alpha Male..

3 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Deweloper w małym mieście

Czy ja wiem? Tyle się słyszy o oszustwach takich dużych inwestorów...

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2018
Młoda mama rozwija biznes

Brawo! Oby jak najwięcej takich inicjatyw ;)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Biuro pośrednictwa nieruchomości + kredyty. Co dołożyć?

Moim zdaniem nie ma sensu, żebyś 10 różnych usług wpisywał. Nigdy w pełni nie dasz rady być doskonałym we wszystkich. Lepiej być ekspertem w 2-3 dziedzinach niż w 10...

10 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Młoda mama rozwija biznes

Chcieć, znaczy móc! Początki są zawsze trudne, ale jak się przeze nie przejdzie to później jest już z górki :)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

A co sie bardziej oplaca , kupic u developera mieszkanie , urzadzic pod klucz I sprzedac? Czy moze stare mieszkanie ,w starym budownictwie ? Czy lepiej wynajac , niz sprzedac? 

6 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

Na nieruchomościach można zarabiać w różnoraki sposób - wynajmowanie to zaledwie jedna z możliwości. Mi udało się wykręcić niezły biznes kupująć nieruchomości...

6 wypowiedzi
ostatnia 26.09.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

Warto określić grupę docelową. Studentów wciąż przybywa, dlatego myślę, że mieszkania położone blisko uczelni są najlepszą opcją. 2,3-pokojowe mieszkanie, pokoje...

6 wypowiedzi
ostatnia 04.09.2017