Dwie pory na Greenpoint

Większość sklepów Greenpoint działa w centrach handlowych. Także w miastach liczących kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców.
Środa
18.06.2014
Przedstawiciele marki Greenpoint sugerują partnerom otwarcie sklepów po wprowadzeniu do sprzedaży nowej kolekcji.
 

Rozwojem marki Greenpoint zajmuje się spółka Fandango, która do tej pory uruchomiła w całej Polsce 73 sklepy, z czego 18 działa we franczyzie. Ostatnie otwarcia miały miejsce wiosną w centrach handlowych: Gemini Park w Tarnowie, Galeria Bursztynowa w Ostrołęce, Galeria Siedlce i Galeria Optima w Łukowie.
- Nasze sklepy działają  w kilku małych miastach w tym w Rawie Mazowieckiej (18 tys. mieszkańców), Wieluniu (25 tys.), Kozienicach (18 tys.). Wszystkimi wymienionymi punktami zarządzają franczyzobiorcy – mówi Dorota Tylek, przedstawiciel Greenpoint.

Fandango szuka nowych partnerów w miastach liczących 40 tys. mieszkańców, czasem także mniejszych, pod warunkiem, że w całym powiecie mieszka 40 tys. osób. Lokal, w którym  ma powstać nowy sklep powinien zajmować od 70 do 90 m2 i znajdować się w centrum handlowym albo przy głównej ulicy handlowej miasta.
- Wybór lokalizacji leży po stronie franczyzobiorcy, oczywiście przyszły franczyzobiorca może liczyć na pomoc z naszej strony. Zawsze doradzamy przyszłym partnerom w negocjacjach. Podczas negocjacji dotyczących wysokości czynszu używamy argumentu powierzchni sali sprzedaży oraz wielkości witryn – wyjaśnia Dorota Tylek.

Greenpoint jest marką odzieżową dla kobiet ceniących wygodę i nieskomplikowany styl. W ofercie sklepów znajdują się także dodatki w postaci torebek, pasków, czapek, szalików i rękawiczek.
- Zawsze sugerujemy partnerom aby przystąpili do sieci w okresach, gdy w sklepach sprzedajemy produkty z nowej kolekcji. W ciągu roku Greenpoint dwukrotnie wprowadza nowe kolekcje: wiosna-lato oraz jesień-zima).  Z pewnością jest to  najlepsza pora na otwarcie sklepu naszej marki – dodaje Dorota Tylek.
(dw)


POPULARNE NA FORUM

Top Secret

A ja jak zaglądałam na stronę https://www.topsecret.pl/ to widziałam tyle super ciuchów a poszłam do sklepu w radomiu i nic z tego nie było :(

2 wypowiedzi
ostatnia 16.02.2019
Ubrania dla nowoczesnych mężczyzn

o i zapomniałam mają też online sklep http://www.reserved.com/ tu można zobaczyć sobie

15 wypowiedzi
ostatnia 16.02.2019
Ubrania dla nowoczesnych mężczyzn

mój mąż zazwyczaj się w reserved ubiera, ładne ciuchy tam mają i cenowo całkiem spoko.

15 wypowiedzi
ostatnia 16.02.2019
GPoland

Dzień Dobry, Szukam właścicieli sklepów, które współpracują lub współpracowały z GPoland. Jakie doświadczenia ze współpracy? Czy możecie się podzielić?

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2019
Kto prowadził / prowadzi salon Esotiq

Również bardzo bym prosila o wiecej informacji na temat współpracy z firmą Esotiq, będę wdzieczna Mój e-mail martusia5465@gmail.com

26 wypowiedzi
ostatnia 04.02.2019
Emporio Armani czy Armani Exchange który sklep się opłaca?

Witam czy ktoś z Państwa już otworzył sklep z tą marka ? Która marka się opłaca i jak wyglada franczyzna z tą marka?

1 wypowiedzi
ostatnia 26.01.2019
Salon300+ miejscowość podwarszawska

Prowadzę sklep odzieżowy ponad 300 m2 + duży magazyn. Od kilkunastu lat franczyza znanej marki odzieżowej. Dostałem wypowiedzenie franczyzy. Najchętniej wpuściłbym...

1 wypowiedzi
ostatnia 10.01.2019
Kto prowadził / prowadzi salon Esotiq

Marek Markowski bardzo prosze o pilny kontakt. Do konca tygodnia musze podjac decyzje w sprawie franczyzy Esotiq. mtroch@op.pl fb marietta. troch

26 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019