Agencja reklamowa online i offline

Franczyzodawca poleca wynajęcie lokalu w centrach miast oraz na parterze biurowców z wejściem bezpośrednio z ulicy. Najlepiej, żeby lokal posiadał witrynę, która będzie wizytówką agencji reklamowej.
Czwartek
24.07.2014
Partnerzy Sklepu Reklamowego pozyskują klientów w biurach i za pośrednictwem serwisu internetowego.
 

Pod logo Sklepu Reklamowego działa jeden punkt własny oraz 13 franczyzowych. Agencje przygotowują dla swoich klientów m.in. gadżety reklamowe (długopisy, kubki termiczne, torby, parasole), wykonują usługi poligraficzne, projekty reklam, stron internetowych, a także reklamę zewnętrzną. Zamówienia składane są bezpośrednio w oddziałach agencji lub za pośrednictwem strony internetowej, skąd zamówienie trafia do franczyzobiorcy z danego regionu. Do końca roku Sklep Reklamowy chce zarządzać siecią 25 placówek. Pomogą w tym otwarcia w Warszawie, Szczecinie i Krakowie. Firma planuje także wejść na rynek niemiecki.

Aby rozpocząć biznes pod szyldem Sklepu Reklamowego potrzeba 20 tys. zł. Podana kwota obejmuje umeblowanie lokalu, komputer oraz urządzenie wielofunkcyjne, obrandowanie wewnętrzne i zewnętrzne, materiały marketingowe (ulotki i wizytówki). Franczyzodawca zapewnia także odpowiednie oprogramowanie oraz własną stronę internetową wysoko pozycjonowaną w wyszukiwarkach. Po trzech miesiącach od przyłączenia się do sieci franczyzobiorca zobowiązany jest inwestować min 500 zł miesięcznie na działania marketingowe.

- Nasi partnerzy przechodzą szkolenie z zakresu projektowania grafiki, sprzedaży oraz oferty produktowej, które odbywa się w szczecińskiej centrali. Pomagamy franczyzobiorcom pozyskać klientów wysyłając mailingi do potencjalnych klientów oraz publikując reklamy w lokalnych mediach. Dodatkowo zapewniamy wyłączność terytorialną i wsparcie marketingowe – gwarantuje Łukasz Brzyski, koordynator ds. rozwoju sieci franczyzowej agencji Sklep Reklamowy.
(dw)


POPULARNE NA FORUM

Drukarnia w Warszawie

a daj znać na czym chcesz drukować ten baner to będzie łatwiej doradzić :)

4 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2018
Pieniądze w roboczych ubraniach

My mamy od lat sprawdzone miejsce czyli hurtownię https://odziezroboczalublin.pl/ Mają odzież roboczą porządnej jakości, produkty BHP i chemię gospodarczą. Firma...

3 wypowiedzi
ostatnia 17.12.2018
Drukarnia w Warszawie

przykro mi, ale baneru nigdy nie miałam okazje drukować... :(

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

no to pierwsza drukarnia jaka przychodzi mi na myśl to Polimax na Nowoursynowskiej. Skontaktuj się z nimi i poproś o wycenę - mają tam atrakcyjne ceny więc pewnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

Szukam drukarni w Warszawie, która za przystępną cenę zajmie się wydrukiem baneru. Zalezy mi też na tym, aby przez cenę nie ucierpiała jakość tego wydruku. Pomocy :)

4 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018
Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

hej a może spróbuj z nimi, są bardzo elastyczni i swoje nadruki możesz dać i zaprojektować i wielkości różne i sposoby montażu :)

45 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Jaka drukarnia online?

Ja od dawna drukuje w AQRAT.pl. Bardzo fajna drukarnia, nie są online ale mają świetnych opiekunów, dopilnowują wszystkiego, doradza, poprawia pliki i mam zawsze wszystko...

45 wypowiedzi
ostatnia 31.10.2018
Jaka drukarnia online?

Ja jakoś nie mam przekonania do drukarni online, nie zawsze jakość jest dobra, wolę iść do sprawdzonej drukarni na mieście. Od razu widze co i jak itd.

45 wypowiedzi
ostatnia 30.10.2018