Otwórz supermarket na Pomorzu

12 maja w Gdańsku Grupa Muszkieterów organizuje spotkanie z osobami zainteresowanymi współpracą franczyzową w ramach sieci Intermarché i Bricomarché. ZAPRASZAMY
Grupa Muszkieterów szuka partnerów, którzy poprowadzą supermarkety spożywcze Intermarché i Bricomarché z branży „dom i ogród” na pomorzu.
 

12 maja w Gdańsku odbędzie się spotkanie przedstawicieli Grupy Muszkieterów z osobami zainteresowanymi działalnością pod szyldem Intermarché i Bricomarché. Uczestnicy będą mogli poznać zasady inwestycji w koncept biznesowy i współpracy na zasadzie franczyzy.

Inwestycja w supermarket Intermarché lub Bricomarché wymaga 400 tys. zł wkładu własnego. Wkład inwestycyjny nie jest opłatą licencyjną na rzecz centrali, tylko wkładem do własnej spółki, która będzie zarządzać supermarketem. Po dwóch latach działalności franczyzobiorca może zostać udziałowcem spółki cywilnej Grupy Muszkieterów, która kieruje międzynarodową siecią sklepów i zyskuje prawo do otwarcia kolejnego sklepu.

Aktualnie w województwie pomorskim funkcjonują 14 supermarkety spożywcze Intermarché i 8 Bricomarché z asortymentem dla domu i ogrodu. Grupa Muszkieterów chce zwiększyć swój udział w rynku regionalnym otwierając sklepy w średnich miastach. W planach firmy jest otwarcie do końca 2015 roku 36 sklepów spożywczych Intermarché i 21 placówek Bricomarché. Sklepy mają pojawiać się w północno wschodniej części Polski, gdzie do tej pory Grupa Muszkieterów nie była zbyt licznie reprezentowana.

Zgłoszenia na spotkanie informacyjne w Gdańsku przyjmowane są pod numerem telefonu 22 560 80 43 i 605 550 845.