Sklepy licencyjne Komfortu będą otwierane w mniejszych miastach, liczących powyżej 20 tysięcy mieszkańców.
Czwartek
20.08.2015
Komfort wprowadza nowy model współpracy z franczyzobiorcami.
 

Sklepy franczyzowe Komfortu są otwierane w miastach, liczących od 20 do 100 tysięcy mieszkańców. Właśnie w takich lokalizacjach na terenie całej Polski Komfort szuka partnerów biznesowych – osób dysponujących lokalem o powierzchni co najmniej 250 m2. Ważnym atutem potencjalnego franczyzobiorcy będzie doświadczenie w prowadzeniu firmy handlowej oraz znajmość branży wykończeniowej. Wymagany kapitał na inwestycję początkową to około 50 tys. zł.

– Oczywiście, otwarcie sklepu wraz z zatowarowaniem to znacznie większy wydatek. Brakującą kwotę zainwestuje Komfort. Franczyzobiorca otrzyma od nas projekt aranżacji lokalu oraz wyposażenie sklepu w meble ekspozycyjne, system kasowy oraz towar handlowy. Utrzymując niską inwestycję na start chcemy pozyskać ambitnych partnerów z umiejętnościami w sprzedaży i dobrej obsłudze klientów – mówi Michał Stemplewski, odpowiedzialny za rozwój franczyzy w spółce Sklepy Komfort.

Wystrój sklepów Komfort staje się bardziej nowoczesny. Nowe sklepy utrzymane są w jednolitej kolorystyce, z przewagą bieli.

–  Umieściliśmy w nich mobilne meble o konstrukcji modułowej, a także ekrany multimedialne, na kórych wyświetlamy aktualne oferty, informacje o promocjach a także dajemy dostęp do produktów dostępnych w innych sklepach i na magazynie Komfort w ramach nowoczesnej internetowej platformy sprzedażowej. W każdej strefie ekspozycyjnej znajdują się również stanowiska edukacyjne, za pomocą których klienci mogą porównać cechy i właściwości produktów. Zadbaliśmy także o komfort dokonywania zakupów w naszych sklepach. Wykorzystując ekrany multimedialne klienci będą mieli możliwość zapisania interesujących produktów poprzez funkcję koszyka i dokończenia transakcji w swoich domach – stwierdza Michał Stemplewski.