Gotowe instrukcje na biznes

Krok po kroku wyjaśniamy jak otworzyć sklep Carrefour, biuro podróży My Travel, sklep z piwem, studio stylizacji wnętrz i hotel dla zwierząt. Ponadto prezentujemy 10 pomysłów na franczyzowy klub fitness, salon kosmetyczny i gabinet depilacji. Ujawniamy tajemnice efektywnej sprzedaży. Robert Moskwa zdradza nam, na czym zarabia pieniądze.
 

W czerwcowym numerze 6/2016 (136)

Supertemat

Zarabiamy na poprawianiu urody
Właściciele klubów fitness i salonów kosmetycznych zacierają ręce. Moda na zdrowy tryb życia i zadbany wygląd nakręca koniunkturę w ich biznesie.

10 pomysłów na klub fitness, salon kosmetyczny i gabinet depilacji
Jedni ruszyli się by w pocie czoła spalać kalorie, inni postanowili zrobić na tym biznes.

Stało się

Wakacje za pasem
Półmetek roku się zbliża, czas na pierwsze podsumowania. Kto zyskał, kto stracił?

Pomysły na firmę

Czarodzieje wnętrz zarabiają na home stagingu
Home staging, czyli przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, w Polsce dopiero raczkuje.
To propozycja dla mieszkańców dużych miast.

Czy opłaca się otworzyć hotel dla zwierząt?
Właściciele hoteli dla czworonogów mają szansę połączyć miłość do zwierząt z zarabianiem pieniędzy. Muszą jednak liczyć się z nielimitowanym czasem pracy. Goście hotelowi potrafią mieć zachcianki o każdej porze dnia i nocy. A na dodatek jest ich najwięcej w wakacje i święta.

Gorzkie złoto z nalewaka
Sklepy z piwami regionalnymi, mimo konkurencji ze strony dyskontów i supermarketów, radzą sobie całkiem nieźle. Ich dźwignią marketingową jest trunek sprzedawany z nalewaka.

Pieniądze w podróży
Sprzedaż wycieczek trwa przez cały rok, ale biura podróży największe żniwa zbierają latem. Ile można zarobić, prowadząc biuro My Travel?

Franczyza od Napoleona
Carrefour planuje otworzyć w tym roku 100 nowych sklepów. Firma stawia na rozwój w kilku formatach handlowych, dostępnych w różnych modelach współpracy.

E-firma

Znajomi z internetu
Na rynku aplikacji społecznościowych robi się tłoczno. Nie zraża to twórców Swipera, którzy twierdzą, że ich start-up może stanowić alternatywę dla Facebooka. Przesada czy coś w tym jest?

Własny biznes

Trudna sztuka szkolenia
– Aktorstwo to tylko moje hobby. Pieniądze na życie zarabiam gdzie indziej – mówi Robert Moskwa, aktor, trener biznesu, specjalista ds. odszkodowań.

Sonda

Współpraca na plus
Jaki element biznesu stanowi potencjalnie największe wyzwanie dla franczyzobiorców? Czy franczyzodawcy mają sprawdzone sposoby na rozwiązanie tych problemów? Sprawdziliśmy.

ABC firmy

Tajemnice efektywnej sprzedaży
Nawet najlepszy na świecie produkt czy usługa same się nie sprzedadzą. Jak zdobyć klientów i zapewnić firmie sprzedaż, a co za tym idzie – zysk?

ABC franczyzy

Czy zarobisz na franczyzie?
Zweryfikuj w 10 krokach, czy sprawdzisz się w roli franczyzobiorcy.

Steki menedżera

Własna firma już na studiach
Marcin Ciesielski chciał szybko uniezależnić się finansowo od rodziców. Zamiast chodzić na studenckie imprezy, otworzył niewielką knajpę i ciężko w niej pracował. Opłaciło się. Licencję na prowadzenie pizzerii według jego pomysłu kupiło już 20 Polaków.

Katalog franczyz i systemów partnerskich

361 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

Lokal na biznes

Zwiększ przychody swojej restauracji
Letni ogródek może podnieść obroty lokalu nawet o 100 proc. Jakie pozwolenia trzeba zdobyć, żeby móc go otworzyć?

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, Ruch.

Miesięcznik dostępny jest także w wersji elektronicznej na tablety i smartfony w:


Zasady i warunki zakupów

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza terenem Polski:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Wszystkie zamówienia wysyłamy w pierwszy dzień roboczy po potwierdzeniu otrzymania zapłaty. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski przez Pocztę Polską: ok. 1-3 dni roboczych. Czas dostawy zamówienia za granicę Polski przez Pocztę Polską: ok 7-14 dni roboczych. UWAGA: w okresie pandemii Poczta Polska może dostarczać przesyłki dłużej, dotyczy to zwłaszcza przesyłek zagranicznych, które mogą podlegać kwarantannie. Również nasze biuro funkcjonuje w ograniczonym zakresie, więc przesyłki mogą być nadawane z opóźnieniem. 

Formy płatności

Wszystkie zamówienia muszą być opłacone przed wysłaniem.

Lista dostępnych form płatności:

  • karty płatnicze: Google-Pay, Visa, MasterCard, American Express, maestro;
  • przez system bankowości internetowej: mBank, iPKO, ING, Bank Pekao S.A., Santander, Millenium, Alior, Credit Agricole, Inteligo, T-mobile, City-Handlowy,  BOŚ, Bank Nowy BFG, Toyota, Bank Spółdzielczy we Wschowie, Bank Pocztowy, Plus Bank, PayPall, Kasa Stefczyka)
  • tradycyjny przelew bankowy (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni)

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, pozostałe artykuły mogą być zwracane w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres ksiegarnia@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48225608022.