Projektantka wnętrz wspiera franczyzę

Komfort został jednym z partnerów nowego programu Doroty Szelągowskiej „Polowanie na mieszkanie”. Program będzie można oglądać już od 26 czerwca na antenie telewizji TVN.
Niedziela
26.06.2016
Właśnie ruszyła kampania reklamowa sieci Komfort, której bohaterką jest Dorota Szelągowska.
 

Dorota Szelągowska, dziennikarka i projektantka wnętrz wystąpi w kampanii reklamowej sieci Komfort oraz pełnić będzie rolę doradcy i ambasadora marki. – To kolejny duży krok w procesie odświeżania wizerunku marki Komfort i nowa jakość komunikacji marketingowej. Komfort od dawna jest liderem w swojej kategorii, pierwszym skojarzeniem większości klientów na hasło dywany, wykładziny czy podłogi. To już mamy. Teraz chcemy pójść o krok dalej i przekonać tych, którzy dawno u nas nie byli, że jesteśmy marką nowoczesną, dynamiczną, oferującą kreatywne rozwiązania na różne wnętrzarskie potrzeby. Tak jak nasza ambasadorka – mówi Inga Wawrzyniak-Gacek, dyrektor marketingu spółki Sklepy Komfort.

Wizerunek Doroty Szelągowskiej znajdzie się m.in. w materiałach wspierających sprzedaż w sklepach Komfort na terenie całego kraju, a także katalogach dystrybuowanych do klientów. Równolegle, marka Komfort została jednym z partnerów nowego programu Doroty Szelągowskiej „Polowanie na mieszkanie”. Program będzie można oglądać już od 26 czerwca na antenie telewizji TVN.

Komfort działaniami marketingowymi na poziomie lokalnym, jak i w skali całego kraju wspiera otwarcie każdego nowego sklepu – zarówno własnego, jak i franczyzowego. Oprócz tego oferta marki jest regularnie promowana w ogólnopolskich kampaniach telewizyjnych, radiowych, w prasie i Internecie. – Jesteśmy obecni wszędzie tam, gdzie klienci mogą poszukiwać inspiracji i informacji o podłogach. Pokazujemy trendy, podpowiadamy i doradzamy, ale także docieramy z komunikatem na temat najlepszych cen – mówi Inga Wawrzyniak-Gacek.


doradca we franczyzie