Quiosque wchodzi do Tomaszowa

Aby zostać franczyzobiorcą Quiosque należy posiadać lokal o powierzchni od 100 do 130 m2, w mieście powyżej 50 tys. mieszkańców. Koszt inwestycji wynosi, w zależności od stanu lokalu, od 1,5 tys. zł do 2,5 zł na 1 m2 netto.
Piątek
04.11.2016
Odzieżowa marka zdobywa kolejne miejscowości. Sklep w Tomaszowie Mazowieckiem to ósmy lokal sieci otwarty w tym roku.
 

Oferta marki Quiosque jest skierowana do kobiet powyżej trzydziestego roku życia, które lubią łączyć elegancję z aktualnymi trendami modowymi. Polski brand jest obecny na rynku od ponad 20 lat, a otwarty pod koniec października sklep w Tomaszowie Mazowieckim to 135. lokal sieci. Sklep mieści się w Galerii Tomaszów i ma powierzchnię 102 m2.
Tomaszów Mazowiecki to czwarte co do ludności miasto w województwie łódzkim. Uważamy, że jest to miejsce z ogromnym potencjałem dla naszej marki. Idealnie wpisuje się w strategię rozwoju firmym, ponieważ chcemy być obecni zarówno w dużych aglomeracjach, jak i w mniejszych miejscowościach – mówi Aleksandra Posiadła, menedżer ds. ekspansji Quiosque.

Wcześniej w październiku otwarte zostały jeszcze dwa sklepy Quiosque – w Wołominie oraz w Poznaniu. W stolicy Wielkopolski otwarcie miało miejsce w galerii King Cross Marcelin.
Wyniki sprzedaży w pozostałych salonach Quiosque w tym mieście wskazują, że jest coraz większe zainteresowanie naszą marką – mówi Aleksandra Posiadła.

Aby zostać franczyzobiorcą Quiosque należy posiadać lokal o powierzchni od 100 do 130 m2, w mieście powyżej 50 tys. mieszkańców. Koszt inwestycji wynosi, w zależności od stanu lokalu, od 1,5 tys. zł do 2,5 zł na 1 m2 netto. Sklepy powstają zarówno w galeriach handlowych, jak i przy głównych ulicach handlowych. We wnętrzach punktów Quiosque dominują jasne i spokojne barwy oraz drewniane wykończenia, dzięki czemu panuje w nich spokojna atmosfera. W każdym z salonów klientki mogą liczyć na profesjonalną poradę dotyczącą wyboru rozmiaru czy stylizacji.

Franczyzodawca zapowiada jeszcze kilka otwarć na dwa ostatnie miesiące 2016 roku.