Investor Nieruchomości

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jesteśmy jedną z największych sieci biur nieruchomości w Polsce. Od ponad 20 lat świadczymy najwyższej jakości usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Posiadamy sprawdzony model prowadzenia biura nieruchomości, który umożliwia naszym franczyzobiorcom zwiększenie konkurencyjności na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.​

Obecnie posiadamy franczyzobiorców w Bełchatowie, Białej Podlaskiej, Białymstoku, Brzegu, Bytomiu, Chełmie, Ciechanowie, Dzierżoniowie, Gdańsku, Gliwicach (2 oddziały), Iławie, Jastrzębiu-Zdrój, Jeleniej Górze, Katowicach (2 oddziały), Kędzierzynie-Koźlu, Kluczborku, Knurowie, Kołobrzegu, Koninie, Krośnie, Legnicy, Łańcucie, Łasku, Łomży, Łodzi, Malborku, Namysłowie, Niemodlinie, Nowym Targu, Nysie, Oleśnicy, Olszynie, Opolu (3 oddziały), Ostrowcu Świętokrzyskim, Ostródzie, Poznaniu (2 oddziały), Pyskowicach, Rzeszowie, Siedlcach, Słupsku, Stalowej Woli, Szczecinie, Tarnowskich Górach, Tarnowie, Turku, Wadowicach, Warszawie (4 oddziały), Wrocławiu, Zamościu oraz Zielonej Górze. 

Przed rozpoczęciem prowadzenia własnego biura nieruchomości w ramach naszej sieci franczyzobiorcy przechodzą cykl szkoleń obejmujących m.in. szkolenie wstępne, warsztaty technologiczne, szkolenie z procedur, ponadto uczymy naszych franczyzobiorców skutecznego pozyskiwania nieruchomości oraz prowadzenia rekrutacji agentów.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

61

 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Kogo poszukujemy?

 • osób planujących otwarcie własnego biznesu, które nie mają doświadczenia na rynku
  nieruchomości,
 • agentów nieruchomości, którzy chcą otworzyć własne biuro nieruchomości i pracować na własny rachunek,
 • lokalnych biur nieruchomości, które chcą zwiększyć swoją konkurencyjność,
 • brokerów kredytowych i ubezpieczeniowych, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność.

Co oferujemy?

 • możliwość prowadzenia własnego biura pod marką Investor Nieruchomości, która daje prestiż i zaufanie klientów,
 • dostęp do know-how wypracowanego w ciągu ponad 20-letniej działalności na rynku nieruchomości,
 • sprawdzone standardy i metody gwarantujące sukces,
 • dostęp do druków procedur i umów pośrednictwa,
 • bezpłatne szkolenia dla właścicieli biur i ich pracowników,
 • pomoc w rekrutacji agentów,
 • Dostęp do najnowocześniejszego na rynku nieruchomości systemu CRM,
 • możliwość bezpłatnej publikacji ogłoszeń na ogólnopolskiej stronie www.investor.net.pl,
 • promocję ogłoszeń na ogólnopolskich branżowych portalach internetowych,
 • dostęp do bazy ofert i bazy klientów poszukujących,
 • promocję ogłoszeń i dostęp do systemu wymiany ofert MLS,
 • dostęp i pomoc w skutecznym wykorzystywaniu mediów społecznościowych,
 • pomoc merytoryczną i prawną przy wykonywaniu czynności pośrednictwa,
 • minimalizację kosztów zakupu materiałów reklamowych (np. banery, teczki, wizytówki, kalendarze, długopisy, itp.).

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • lokal w ruchliwym ciągu komunikacyjnym (własność lub najem) o powierzchni min. 40 mkw., składający się z dwóch pomieszczeń (wystrój i umeblowanie zgodne ze standardami),
 • wiedza o lokalnym rynku nieruchomości,
 • osobiste zaangażowanie w prowadzeniu biura,
 • posiadanie kapitału niezbędnego do uruchomienia biura (opłata franchisingowa i wyposażenie biura).

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Investor Nieruchomości sp. z o.o.

ul. Sienkiewicza 1, 45-037 Opole

franczyza@investor.net.pl

investor.net.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Anna Bralczyk

Dyrektor ds. franczyzy

 

tel. 730 253 575

facebook.com/InvestorPolska

instagram.com/investor.nieruchomosci

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Investor Nieruchomości.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Investor Nieruchomości sp. z o.o. (ul. Sienkiewicza 1, 45-037 Opole ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Investor Nieruchomości oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie investor.net.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.