Pod Magnolią Niepubliczne Przedszkola Językowe

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Przedszkola „Pod Magnolią" to sieć nowoczesnych przedszkoli anglojęzycznych i językowych, które zapewniają dzieciom najwyższy poziom edukacji w doskonałych warunkach pod okiem wykfalifikowanej kadry oraz najlepszych specjalistów. Nasze przedszkola zostały docenione przez Centralne Biuro Certyfikacji poprzez przyznanie w 2014, 2015 oraz 2016 roku tytułu Przedszkola Roku. Otrzymaliśmy również, rekomendację ogólnopolskiego portalu „Przedszkolnad.pl"

Miesięcznie przedszkole generuje zysk pomiędzy 20 a 30 tys. zł. Obecnie posiadamy 10 przedszkoli zlokalizowanych na terenie całego Krakowa, oraz jedno w Katowicach. Stworzyliśmy markę rozpoznawalną zarówno wśród rodziców, jak i w środowisku nauczycielskim. Wyróżniamy się nowoczesnym podejściem do edukacji oraz tym, że szczególną uwagę zwracamy na efektywne nauczanie języków obcych, dbamy o bezpieczeństwo dzieci, zdrowe żywienie oraz zapewniamy dowóz dzieci do przedszkola i do domu.

Marka Pod Magnolią powstała w 2008 roku. Przez ten czas otworzyliśmy 8 placówek własnych zlokalizowanych w różnych dzielnicach Krakowa oraz w Katowicach. Nasze przedszkola cały czas świetnie prosperują generując zyski pozwalające na otwieranie nowych placówek. W 2015 r., decydując się na stworzenie systemu franczyzowego, postanowiliśmy umożliwić innym przedsiębiorcom działanie pod naszą marką.

Ponadto we wrześniu 2016 r. otworzyliśmy pierwszą w Krakowie Międzynarodową Anglojęzyczną Szkołę Podstawową - English Primary School Of Albert Einstein - z wykładowym językiem angielskim, realizującą polską podstawę programową oraz międzynarodowy program IPC - International Primary Curriculum. Wrzesień 2018 roku to data uruchomienia w Krakowie kolejnej szkoły podstawowej naszej marki.
Wrzesień 2019 roku otwarcie Szkoły Podstawowej oraz liceum DA VINCI'S INTERNATIONAL SCHOOLS www.is.edu.pl.

JEDNOSTKI WŁASNE

Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Pod Magnolią:”

ul. Henryka Wieniawskiego 66 lok 1 w Krakowie


Publiczne Przedszkola Językowe „Pod Magnolią”:

ul. Czyżyńska 21 w Krakowie,
ul. Puszkarska 7i w Krakowie   B4B Bonarka for Business
ul. 2go Pułku Lotniczego 47D w Krakowie
Al. Jana Pawła II 31/4 w Krakowie
ul. Czerwone Maki 87 w Krakowie DOT Office
ul. Chorzowska 150 w Katowicach  Silesia Business Park
Oś. Bohaterów Września 82 w Krakowie
Oś. Avia 9 w Krakowie

Publiczny Żłobek

ul. Lipska 75 w Krakowie

Szkoła Podstawowa oraz Liceum

DA VINCI'S INTERNATIONAL SCHOOLS
ul. Podbipięty 66, 31-589 Kraków /
ul. Pilotów 4c, 31-462 Kraków

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

1

 • Oś. Władysława Jagiełły 11 w Brzesku
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • możliwość działania w ramach znanej, atrakcyjnej i stale rozwijającej się marki,
 • wiedza know-how na temat prowadzenia przedszkola,
 • pomoc w rekrutacji wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i dyrektora,
 • szkolenia dla pracowników i właściciela placówki,
 • wsparcie przy załatwianiu wszelkich spraw formalnych dotyczących otwierania działalności gospodarczej i prowadzenia przedszkola,
 • pomoc w uzyskiwaniu pozwoleń od Stację Sanitarno-Epidemilogiczną oraz Państwowej Inspekcji Pracy i Straży Pożarnej,
 • pomoc w otrzymaniu dotacji z budżetu samorządowego,
 • wsparcie w prowadzeniu księgowości,
 • pomoc prawna,
 • gwarancja dystrybutorów sprzętu i wyposażenia zgodnych ze standardem sieci,
 • sprawdzone standardy i procedury ułatwiające funkcjonowanie przedszkola,
 • pomoc w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji nowego przedszkola,
 • pomoc w wyborze atrakcyjnej aranżacji lokalu,
 • profesjonalną reklamę i marketing,
 • stronę internetową,
 • wsparcie promocji przedszkola po otwarciu oraz sieciowe akcje marketingowe,
 • doradztwo i pomoc przez cały czas trwania umowy.

Korzystając z naszego doświadczenia stwarzamy także dodatkową możliwość przygotowania przez nas przedszkola „pod klucz”, dzięki czemu nasz Franczyzodawca dostaje już gotową placówkę i może rozpocząć działalność.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Pacuła & Walerjan Sp. z o. o.

ul. Pilotów 4C, 31-462 Kraków

600 900 906

lukasz@paculawalerjan.pl

paculawalerjan.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Łukasz Walerjan

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Pod Magnolią Niepubliczne Przedszkola Językowe.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Pacuła & Walerjan Sp. z o. o. (ul. Pilotów 4C, 31-462 Kraków). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Pod Magnolią Niepubliczne Przedszkola Językowe oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie paculawalerjan.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.