Straetus

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Straetus to jedyna w swoim rodzaju franczyza w sektorze usług dla firm. Jeżeli jesteś osobą łatwo nawiązującą relacje z ludźmi, jesteś przedsiębiorczy, i masz talent sprzedawcy, to dołącz do międzynarodowego zespołu Straetus.

Sektor, w którym będziesz miał okazję pracować, rośnie dynamicznie od wielu lat. Ponad połowa polskich przedsiębiorstw ma problemy za zatorami płatności, a ponad połowa nie korzysta z usług zewnętrznych firm windykacyjnych. To okazja do zbudowania własnego biznesu na dynamicznie rosnącym rynku!

Rozpoczynając działalność w Holandii w 2009 roku, Straetus w krótkim czasie zbudowała organizację o międzynarodowym zasięgu, liczącą dziś 70 agencji w Europie zachodniej, Rumunii, Rosji, Izraelu i RPA. Łącznie zaufało nam już 10 tys. klientów!

Dzięki naszej sieci możemy świadczyć usługi firmom potrzebującym wsparcia w rosnącym od lat obrocie zagranicznym Straetus wychodzi naprzeciw oczekiwaniom właścicieli firm - pomagamy poprawić płynność finansową, a przedsiębiorcy mogą się skupić na rozwoju biznesu. Łączymy skuteczną windykację z wysokim poziomem etyki biznesowej. Dbałość o relacje naszych klientów z ich kontrahentami jest dla nas priorytetem.

Nasz proces zarządzania wierzytelnościami jest wsparty przez Centurion - dedykowany system komputerowy, dostępny przez aplikację internetową 24/7. Centurion gwarantuje naszym klientom całkowitą przejrzystość i jawność prowadzonych działań co dodatkowo buduje wiarygodność we współpracy ze Straetus. Pracując na wyłącznym dla Ciebie terytorium, masz mozliwośc oferowania realnego wsparcia swoim klientom w zarządzaniu ich należnościami. 

Nasza oferta, skierowana do firm, to kompleksowe zarządzanie wierzytelnościami dopasowane do potrzeb klienta:

 • monitoring należności,
 • polubowna windykacja długów,
 • windykacja zagraniczna,
 • postępowanie sądowe i egzekucyjne,
 • wykup wierzytelności,
 • raporty wiarygodności kontrahentów.
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Rozpoczęcie współpracy ze Straetus to wymierne wsparcie już od samego początku:

 • planowanie i uruchomienie Twojego biznesu,
 • wiedza dotycząca zarzadzania wierzytelnościami i na bieżąco pomoc w rozwiązywaniu problemów,
 • międzynarodowy zespół: wymiana wiedzy oraz przede wszystkim korzyść z poleceń Ciebie przez naszych sieciowych partnerów w Polsce, oraz możliwość świadczenia usług za granicą poprzez ich sieć,
 • wyłączność terytorialna: gwarancja dostępu do dużej ilości firm i osiągnięcie zaplanowanych obrotów,
 • wsparcie marketingowe: promocja centralna marki i naszych usług, oraz wsparcie w budowaniu kampanii internetowych,
 • przyjazna i funkcjonalna strona internetowa,
 • gotowe i sprawdzone procesy: łatwo dostosowane do potrzeb Twoich klientów,
 • elastyczne i sprawdzone oprogramowanie Centurion pozwala na szybki proces wdrożenia Twojej agencji, automatyzację zadań i koncentrację na pracy z klientami,
 • szkolenia: dostarczamy niezbędne szkolenia, które pozwolą na szybkie wdrożenie w zagadnienia windykacyjne,
 • praca bez biura: niskie koszty operacyjne i szybkie zyski.

Obsługa centralna Twoich spraw windykacyjnych przez pierwsze 3 miesiące za darmo


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Opłata jednorazowa 13 tys. zł, 15 proc. od obrotu.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Internet


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Straetus Sp. z o.o. Polska Sp. k.

ul. Królowej Marysieńki 90, 02-954 Warszawa

22 382 12 14

info@straetus.pl

straetus.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Mariusz Pietuszyński

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Straetus.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.