FSK Development

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, specjalizująca się w usługach w obrocie nieruchomościami. Wieloletnie doświadczenie na rynku gwarantuje naszym Klientom starannie wypracowane ale jednocześnie nowoczesne i innowacyjne rozwiązania w każdym aspekcie pośrednictwa. Wiedza oraz zaangażowanie naszych pracowników pozwoliła na stworzenie czterech głównych zespołów w Katowicach gdzie mieści się siedziba główna naszej firmy, w Krakowie, w Warszawie oraz we Wrocławiu. Jednak wciąż się rozwijamy. Oferujemy pełen zakres usług przy transakcjach sprzedaży, kupna oraz najmu mieszkań, obiektów komercyjnych jak i nieruchomości gruntowych.

JEDNOSTKI WŁASNE

4 (Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • duże doświadczenie na krajowym i zagranicznym rynku obrotu nieruchomościami,
 • dostęp do profesjonalnego systemu obsługi klienta,
 • bardzo konkurencyjne warunki promowania Twoich ofert w Internecie,
 • szeroką bazę ofert, którą samodzielnie rozwiniesz przy naszym wsparciu,
 • system profesjonalnych - dla Ciebie nieodpłatnych - szkoleń branżowych,
 • wsparcie w wyborze lokalu, wyposażenie i remont, materiały promocyjne,
 • dedykowane strategie rozwoju marki i Twojego biura na lokalnym rynku,
 • pełne wsparcie ekspertów i konsultantów FSK przez cały okres współpracy.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 •  konkurencyjna opłata franczyzowa, brak opłaty wstępnej!
 •  3 miesiące po rozpoczęciu współpracy gratis
 •  stała stawka - 1000 zł/mies opłaty franczyzowej + dodatkowe bonusy dla nowych Partnerów - zapytaj nas o nie

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • miło będzie nam pracować z osobami posiadającymi doświadczenie w pracy na rynku obrotu nieruchomościami, ale jeśli go nie masz, a uważasz, że nieruchomości mogą stać się Twoją pasją, z przyjemnością się z Tobą spotkamy,
 • wyjątkowego zaangażowania i woli stworzenia prężnie działającego biura,
 • rozwijania przez Ciebie bazy ofert nieruchomości,
 • przyjaznego nastawienia, odrobiny poczucia humoru i chęci działania!

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

FSK Development Polska Sp. z o.o.

ul. Chopina 1/4, Katowice

664 980 586

a.brol@fskdevelopment.pl

fskdevelopment.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Anna Brol

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do FSK Development.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma FSK Development Polska Sp. z o.o. (ul. Chopina 1/4, Katowice). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego FSK Development oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie fskdevelopment.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.