TwojeMiasto.poleca.to

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

TwojeMiasto.poleca.to jest ogólnopolskim projektem, którego celem jest wspieranie lokalnego handlu i usług. Stworzyliśmy nowoczesny, a za razem przystępny dla każdego nośnik reklamowy. Nasze działania skupiają się na terenie całego konkretnego powiatu dostarczając codziennie lokalnym odbiorcom informacji na temat aktualnych ofert, promocji oraz zakresu działań naszych Partnerów.

O CO CHODZI W NASZYM PROJEKCIE?

Mieszkańcy z danego powiatu znajdą w jednym miejscu (strona www, aplikacja mobilna, Facebook oraz Instagram) oferty firm i usługodawców z ich miejsca zamieszkania.  Jest to totalna ‪rewolucja dla lokalnego rynku z danego regionu, ponieważ chcemy, aby portal wspierał i łączył małe branże, które nie mają szans z korporacjami czy międzynarodowymi sieciami sklepów. 

ZWIĘKSZENIE ZYSKÓW

Rozpoczynając z nami współpracę już w kilka dni możesz rozpocząć pracę i zacząć zarabiać z produktem najwyższej jakości przy minimalnym wkładzie finansowym dopasowanym do Twojego regionu.

Tworzymy identyfikacje wizualne dla naszych Klientów, tak aby ich promocja w naszych kanałach dystrybucji (Strona www, Profile na Facebooku i Instagramie oraz aplikacja mobilna) zwiększyła ich rozpoznawalność na rynku lokalnym.

TwojeMiasto.poleca.to w liczbach:

 • 32.177 lokalnych obserwatorów na Facebook w 2018 roku; ta liczba stale rośnie;
 • 1.350.076 osób to odbiorcy Naszych informacji w ciągu roku;
 • 24h to średni czas realizacji zamówienia dla Naszego klienta, którego nigdy nie przekroczyliśmy;
 • 275 to liczba obsłużonych klientów w jednym powiecie od 2014 roku.

PORTAL BRANŻOWY

Wchodząc na portal z danego powiatu np. www.konin.poleca.to znajdziemy tam wizytówki lokalnych firm z okręgu konińskiego. Każdy klient, który wykupi u nas reklamę otrzymuje roczny wpis (pełną graficzną wizualizację swojej działalności (zdjęcia, grafiki, rabaty, filmy) opatrzoną nielimitowaną ilością tekstu. Przez cały rok dowolną ilość razy może za naszym pośrednictwem podmieniać teksty oraz zdjęcia. Portal wyposażony jest również w system kuponów rabatowych, za pomocą którego może poinformować swoich Klientów o rabatach/promocjach/zniżkach/wyprzedażach. Dodatkowym atutem naszego portalu jest lokalny system poleceń, oznacza to, że naszych reklamodawców Klienci mogą oceniać, wystawić komentarz czy polecić znajomemu.

LOKALNE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE 

Facebook to 90% naszej działalności do promowania przedsiębiorców. Nawet Google reklamuje się na Facebooku, dlaczego to robi, skoro jest darmową przeglądarką, a dodatkowo jest konkurencją dla Fb? Bo tutaj nie chodzi o rywalizację, a o skuteczność reklamy na Facebooku. Trzeba przyznać, że są niezwykle skuteczne. Możemy zagwarantować, że na portalu społecznościowym sprzedaje się wszystko, a mówiąc to mamy na myśli naprawdę WSZYSTKO: ubrania, paliwo, kosmetyki, nieruchomości, usługi krawieckie, hydrauliczne…itd. My uczymy się od najlepszych – dlatego bardzo mocno stawiamy na promocję naszych klientów na Facebooku. W tej chwili to najmocniejsze i największe narzędzie w świecie reklam. Tuż za telewizją, ale przed radiem, gazetą, ulotkami, plakatami czy bannerami. 

Coraz popularniejsze staje się „bycie” na Instagramie, dlatego również tam postanowiliśmy promować naszych klientów, czym poszerzyliśmy zasięgi i dotarcie do nowych grup docelowych różniących się od Facebooka wiekiem i zainteresowaniami. 

Zdejmujemy z barków Przedsiębiorcy, marketing Jego firmy w sieci. Nie musi wymyślać hasztagów, analizować niekończących się zasięgów, tworzyć grafik –– promocyjnych, ponieważ tym zajmuje się nasz zespół profesjonalistów. 

Skupiamy się na budowaniu silnej marki, tworzymy zaangażowaną grupę odbiorców, która będzie powracać i reagować na nasze treści. Instagram oferuje osobne dane dla każdego zdjęcia, co jest świetną opcją, gdy współpracujemy z markami. Czarno na białym możemy wskazać konkretne liczby, dlatego nareszcie koniec z domysłami dotyczącymi naszych zasięgów. Dzięki temu możemy monitorować skuteczność swoich działań i poznać grupę naszych odbiorców. Widzimy, które posty i relacje są wyświetlane przez odbiorców i które z nich budzą największe zainteresowanie.

APLIKACJA MOBILNA

Aplikacja dostępna na wszystkich urządzeniach mobilnych takich jak: telefony komórkowe oraz tablety. Głównym atutem tego kanału jest geofencing, wiadomości push oraz ogólnopolski zasięg. Oznacza to, że osoby w trakcie poszukiwań konkretnych produktów bądź usług będą automatycznie kierowane do naszego Partnera, a nawigacja pokaże jak konkretnie do niego dojechać. Dodatkowo w aplikacji mobilnej będą dostępne kupony lojalnościowe (tzw. Wirtualne stempelki) dla klientów. Klienci u naszych partnerów będą mogli zbierać wirtualne stempelki i czerpać korzyści np. odbierać darmową kawę w pobliskiej kawiarni.

JEDNOSTKI WŁASNE

 1. www.sochaczew.poleca.to​

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

 1. www.konin.poleca.to
 2. www.oswiecim.poleca.to
 3. www.belchatow.poleca.to
 4. www.stalowawola.poleca.to
 5. www.brodnica.poleca.to
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

PEŁNA OPIEKA I OBSŁUGA PRZEZ CAŁY ROK

Mamy wiedzę i doświadczenie, które Ci przekażemy. Otrzymasz od nas pełne wsparcie, nie będziesz sam na starcie. Obsługujemy już wiele portali w Polsce, nasza wiedza i doświadczenie pomoże Ci szybko i skutecznie rozwinąć biznes. Pełna obsługa portalu, fanpage, wszelkie działania marketingowe jak również administracja i telemarketing są po naszej stronie. Do Ciebie należy jedynie sprzedaż.

Franczyzobiorca otrzymuje od nas gotowy portal z domeną: www.twojemiasto.poleca.to oraz z pełną obsługą back-office.

Oznacza to, że do głównych i wyłącznych zadań Franczyzobiorcy jest tylko pozyskanie i utrzymanie relacji z Partnerem. Produkcja reklamy, obsługa www, fanpage, rozliczenie z klientem oraz obsługa posprzedażowa leży po stronie Franczyzodawcy. 

Franczyzobiorca otrzymuje Pakiet Startowy. W jego skład wchodzą niezbędne narzędzia do codziennej pracy z lokalnymi przedsiębiorcami: imienne wizytówki (100 szt.), oferta handlowa (100 szt.), naklejki do oznakowania naszych Partnerów (100 szt.), umowy handlowe (50 szt.), załącznik; zamówienie klienta (50 szt.), formularz (25 szt.).


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Opłata licencyjna jednorazowa:

 • Do 100 tys. mieszkańców – 4,5 tys. zł netto
 • Od 100 tys. mieszkańców – 6,5 tys. zł netto

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Kogo szukamy:

 • osób z doświadczeniem w sprzedaży, dla których rozmowa handlowa to przyjemność;
 • osób ze znajomością sektora MSP – z nami stajesz się partnerem przedsiębiorców na lokalnym rynku;
 • osób z wysoko rozwiniętymi zdolnościami komunikacyjnymi – 90% czasu pracy to spotkania z przedsiębiorcami;
 • osób które wierzą w to co robią – społeczna odpowiedzialność biznesu i wsparcie lokalnych przedsiębiorców w promocję ich biznesu;
 • osób dla których nowoczesne technologie to codzienność;
 • osób kreatywnych i otwartych na nowe – codziennie spotkania z różnymi branżami i biznesami to codzienność – im różnorodniejsze doświadczenie tym lepiej 😊nie zamykamy się na żądną branżę; 
 • osób które już posiadają biznes i chciałby by poszerzyć portfolio produktów aby dostarczyć swoim klientom jeszcze lepsze rozwiązania dla Biznesu.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Media Planet Sp. z o.o.

ul. Żeromskiego 23/23, 96-500 Sochaczew

570 888 999

biuro@poleca.to

poleca.to

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Mariusz Frej

tel. 790 029 040

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do TwojeMiasto.poleca.to.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.