TwojeMiasto.poleca.to

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

TwojeMiasto.poleca.to jest ogólnopolskim projektem, który ma na celu wspieranie handlu i usług na terenie całego kraju. Stworzyliśmy nowoczesny, a za razem przystępny nośnik reklamowy dla każdego, kto prowadzi własny biznes. Nasze działania marketingowe skupiają się na dostarczaniu codziennie mieszkańcom danego powiatu informacji o aktualnych ofertach, promocjach, kuponach rabatowych oraz działaniach reklamowych naszych partnerów. Jesteśmy już w 20 powiatach i cały czas zwiększamy grono franczyzobiorców, reklamodawców i klientów.

O CO CHODZI W NASZYM PROJEKCIE?

Mieszkańcy z danego powiatu znajdują w wielu naszych kanałach reklamowych (strona WWW, aplikacja mobilna, Facebook oraz Instagram) oferty firm i usługodawców z ich miejsca zamieszkania. Inaczej mówiąc jest to produkt marketingowy kompleksowo reklamujący firmy, do którego przypisany jest profil na Facebooku i konto na Instagramie o tych samych nazwach. Na Facebooku i Instagramie reklamowani są przedsiębiorcy w formie odpowiadającej trendom panującym w social media. Wizytówki firm są również w naszej aplikacji mobilnej „Moje Miasto”, dostępnej całkowicie za darmo na systemy Android oraz iOS. Aplikacja mobilna to nasz kolejny sprawdzony i nowoczesny kanał promocji lokalnych przedsiębiorców. Oprócz tworzenia dla firm reklamy, oferujemy szereg dodatkowych opcji dostępnych dla mieszkańców danego powiatu, tak aby ich zakupy były łatwe, korzystne i przyjemne. Prezentujemy przy każdej stronie reklamowej kupony rabatowe, zniżki oraz gratisy, jakie oferuje przedsiębiorca. Dajemy możliwość zbierania wirtualnych stempelków, które z czasem, po uzbieraniu odpowiedniej liczby, można wymienić na gratyfikacje. Taka forma prezentacji polskich przedsiębiorców jest totalną ‪rewolucją na lokalnych rynkach z danego powiatu, ponieważ projekt wspiera i łączy małe branże, które nie mają szans z korporacjami czy międzynarodowymi sieciami sklepów.

ZWIĘKSZENIE ZYSKÓW

Jako franczyzobiorca stajesz się właścicielem portalu TwojeMiasto.poleca.to dedykowanego na dany powiat oraz otrzymujesz 100 proc. zysku ze sprzedaży!

Jeśli podejmiesz z nami współpracę, to już po kilku dniach rozpoczniesz sprzedaż i zaczniesz zarabiać z produktem najwyższej jakości przy minimalnym wkładzie finansowym dopasowanym do twojego powiatu.

Przeszkolimy ciebie oraz twoich pracowników, którzy będą tworzyć identyfikacje wizualne dla twoich klientów, tak aby ich promocja w kanałach dystrybucji (strona WWW, profile na Facebooku i Instagramie oraz aplikacja mobilna) zwiększyła ich rozpoznawalność na rynku lokalnym oraz  sprzedaż produktów i usług. Dostaniesz od nas gotową instrukcję jak tworzyć i planować posty, gotowe grafiki z naszych baz zdjęć i wektorów. Będziesz wiedział, jak wprowadzać karty lojalnościowe oraz kupony rabatowe. Twój portal będzie widoczny w aplikacji mobilnej Moje Miasto", a tworzone reklamy przedsiębiorców będą udostępniane w wielu kanałach dystrybucji i dotrą do kilkudziesięciu tysięcy osób z ich lokalnego rynku. Nauczymy cię zarządzać twoją własną agencją reklamową.

Dzięki unikatowym narzędziom reklamowym i marketingowym będziesz pomagał lokalnym przedsiębiorcom zwiększyć ich przychody ze sprzedaży i rozpoznawalność ich marki w Internecie, a tym samym będziesz miał realny wpływ na rozwój powiatu i jego mieszkańców. 

CO BĘDZIE TWOIM GŁÓWNYM ZADANIEM:

 • Pozyskiwanie klientów na lokalnym rynku;
 • Produkcja reklamy oraz rozliczanie z klientami;
 • Obsługa portalu oraz profilu na Facebook’u i Instagramie;
 • Promocja portalu, aplikacji mobilnej oraz kont w social media wśród mieszkańców danego powiatu;
 • Badanie lokalnego rynku, kreowanie nowych szans biznesowych dla partnerów w projekcie.

SYMULACJA ZAROBKÓW

Prowadzisz własną agencję reklamową. Cały zysk ze sprzedaży jest twój!

Zarabiasz ile chcesz! Nie ma górnej granicy przychodu!

Średni przychód miesięczny w powiecie utrzymuje się na poziomie 15 tys. zł. Nie musisz posiadać lokalu, ani pracowników.

Tworzenie reklamy dzięki naszym narzędziom jest łatwe i szybkie. Materiały reklamowe (do pracy z klientem) dostajesz od nas za darmo.

Twoje koszty to mały ZUS (215 zł), opłata licencyjna już od 499 zł, koszty dojazdu do klienta, abonamentu telefonicznego oraz internetowego to ok. 600 zł.

Średnia suma kosztów to mniej więcej 1350 zł.

Twój zysk na „czysto” to minimum 13 650 zł miesięcznie.

PORTAL BRANŻOWY

Wchodząc na portal z danego powiatu np. www.sochaczew.poleca.to znajdziesz tam strony reklamowe lokalnych firm z okręgu sochaczewskiego. Każdy klient, który wykupi u ciebie reklamę otrzyma roczny wpis, pełną graficzną wizualizację swojej działalności (zdjęcia, grafiki, rabaty, filmy) opatrzoną nielimitowaną ilością tekstu. Przez cały rok dowolną liczbę razy może podmieniać teksty oraz zdjęcia. Portal wyposażony jest również w system kuponów rabatowych, za pomocą którego może poinformować swoich klientów o rabatach, promocjach, zniżkach, wyprzedażach.

Dodatkowym atutem portalu jest lokalny system poleceń, oznacza to, że naszych reklamodawców klienci mogą oceniać, wystawić komentarze czy polecać znajomym.

LOKALNE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Facebook to 90 proc. naszej działalności do promowania przedsiębiorców. Nawet Google reklamuje się na Facebooku. Dlaczego to robi, skoro jest darmową przeglądarką, a dodatkowo jest konkurencją dla Facebooka? Bo tutaj nie chodzi o rywalizację, a o skuteczność reklamy. Trzeba przyznać, że są niezwykle skuteczne. Możemy zagwarantować, że na portalu społecznościowym sprzedaje się wszystko, a mówiąc to mamy na myśli naprawdę WSZYSTKO, tj. ubrania, paliwo, kosmetyki, nieruchomości, usługi krawieckie, hydrauliczne, itd. My uczymy się od najlepszych – dlatego bardzo mocno stawiamy na promocję naszych klientów na Facebooku. W tej chwili to najmocniejsze i największe narzędzie w świecie reklam. Tuż za telewizją, ale przed radiem, gazetą, ulotkami, plakatami czy bannerami.

Coraz popularniejsze staje się „bycie” na Instagramie, dlatego również tam postanowiliśmy promować naszych klientów, czym poszerzyliśmy zasięgi i dotarcie do nowych grup docelowych różniących się od Facebooka wiekiem i zainteresowaniami.

Zdejmujemy z barków przedsiębiorcy, marketing jego firmy w sieci. Nie musi wymyślać hasztagów, analizować niekończących się zasięgów, tworzyć grafik promocyjnych, ponieważ tym zajmie się Twoja Agencja Reklamowa Poleca.to.

Spokojnie. Udostępnimy ci wszelkie narzędzia i pokażemy jak z nich korzystać.

To naprawdę proste!

Skupiamy się na budowaniu silnej marki, tworzymy zaangażowaną grupę odbiorców, która będzie powracać i reagować na nasze treści. Instagram oferuje osobne dane dla każdego zdjęcia, co jest świetną opcją, gdy współpracujemy z markami. Czarno na białym możemy wskazać konkretne liczby, dlatego nareszcie koniec z domysłami dotyczącymi naszych zasięgów. Dzięki temu możemy monitorować skuteczność swoich działań i poznać grupę naszych odbiorców. Widzimy, które posty i relacje są wyświetlane przez odbiorców i które z nich budzą największe zainteresowanie.

Przedstawimy i nauczymy cię obsługiwać narzędzia, które pozyskają realnych odbiorców z twojego powiatu.

APLIKACJA MOBILNA MOJE MIASTO

Aplikacja Moje Miasto” jest dostępna na wszystkich urządzeniach mobilnych takich jak: telefony komórkowe oraz tablety. Głównym atutem tego kanału jest geofencing, wiadomości push oraz ogólnopolski zasięg. Oznacza to, że osoby w trakcie poszukiwań konkretnych produktów bądź usług będą automatycznie kierowane do naszego partnera, a nawigacja pokaże jak konkretnie do niego dojechać. Dodatkowo w aplikacji mobilnej będą dostępne kupony lojalnościowe (tzw. wirtualne stempelki) dla klientów. Klienci u naszych partnerów będą mogli zbierać stempelki i czerpać korzyści np. odbierać darmową kawę w pobliskiej kawiarni.

PROFESJONALNE SZKOLENIE I OPIEKA PRZEZ CAŁY OKRES WSPÓŁPRACY

Mamy wiedzę i doświadczenie, które ci przekażemy. Otrzymasz od nas pełne wsparcie. Obsługujemy już wiele portali w Polsce, nasza wiedza i doświadczenie pomoże ci szybko i skutecznie rozwinąć biznes.

Do głównych zadań franczyzobiorcy należy pozyskanie i utrzymanie relacji z klientem, produkcja reklamy, obsługa portalu oraz profilu na Facebooku i Instagramie oraz rozliczenie z klientem.

Nie bój się podejmować wyzwań, które będą się przed tobą pojawiać podczas twojej franczyzowej przygody z TwojeMiasto.poleca.to. Wszystkiego cię nauczymy. Pytaj, pytaj i jeszcze raz pytaj, szczególnie na początku!

Pamiętaj, że pozytywne nastawienie i zaangażowanie to połowa sukcesu!

JEDNOSTKI WŁASNE

2 jednostki

https://sochaczew.poleca.to

https://zyrardow.poleca.to/

 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

16

https://stalowawola.poleca.to

https://gorzow.poleca.to

https://belchatow.poleca.to

https://pruszkow.poleca.to

https://bemowo.poleca.to

i inne

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Przeszkolimy ciebie oraz twoich pracowników, którzy będą tworzyć identyfikacje wizualne dla twoich klientów, tak aby ich promocja w kanałach dystrybucji (strona WWW, profile na Facebooku i Instagramie oraz aplikacja mobilna) zwiększyła ich rozpoznawalność na rynku lokalnym oraz sprzedaż produktów i usług. Dostaniesz od nas gotową instrukcję jak tworzyć i planować posty, jak tworzyć gotowe grafiki z naszych baz zdjęć i wektorów. Będziesz wiedział, jak wprowadzać karty lojalnościowe oraz kupony rabatowe. Twój portal będzie widoczny w aplikacji mobilnej „Moje Miasto”, a tworzone reklamy przedsiębiorców będą udostępniane w wielu kanałach dystrybucji i dotrą do kilkudziesięciu tysięcy osób z ich lokalnego rynku. Nauczymy cię zarządzać twoją własną agencją reklamową.

Dzięki unikatowym narzędziom reklamowym i marketingowym będziesz pomagał lokalnym przedsiębiorcom zwiększyć ich przychody ze sprzedaży i rozpoznawalność ich marki w Internecie, a tym samym będziesz miał realny wpływ na rozwój powiatu i jego mieszkańców.

Otrzymasz od nas pełne wsparcie przez cały okres współpracy.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Powiat do 100 tys. mieszkańców – 999 zł + VAT

 • opłata licencyjna jednorazowa.

Powiat od 100 tys. mieszkańców – 3499 zł + VAT

 • opłata licencyjna jednorazowa.

Abonament miesięczny  499 zł + VAT dla powiatu do 100 tys. mieszkańców.

Abonament miesięczny 999 zł + VAT dla powiatu od 100 tys. mieszkańców.

 • opłata za obsługę serwerów, dostęp do narzędzi oraz rozwój aplikacji webowej i mobilnej o nowe funkcjonalności.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Własna działalność gospodarcza lub chęć jej założenia;
 • Komputer z dostępem do internetu;
 • Telefon komórkowy.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Media Planet Sp. z o. o.

ul. Gawłowska 148, 96-500 Sochaczew

790 029 040

franczyza@mediaplanet.pl

poleca.to/

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Mariusz Frej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do TwojeMiasto.poleca.to.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.