Keller Williams Polska

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Keller Williams Realty Inc. to “firma stworzona przez Agentów dla Agentów i ich Klientów”.

To jedyna firma na świecie w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, w której biurach – zatrudnione są osoby dla współpracujących Agentów – a nie odwrotnie, jak w klasycznym modelu biura nieruchomości.

Dzięki takiej filozofii Keller Williams nieustannie zdobywa zaufanie na kolejnych rynkach dzięki czemu od kilku lat jest największą na świecie firmą w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Obecnie na całym globie działa 920 biur (Market Center) w 35 krajach, gdzie współpracuje ponad 185 tysięcy Agentów.

Keller Williams od powstania w roku 1983 corocznie zwiększa swój zasięg i przychody. W 2011 r. według rankingu amerykańskiego magazynu „Entrepreneur”, Keller Williams uplasował się na 1 miejscu w kategorii „Pośrednictwo nieruchomość – franchising”, zarówno pod względem ilości współpracowników jak również zrealizowanych transakcji.Jednym z czynników warunkujących nieustanny wzrost firmy jest kultura organizacyjna oparta na stałym wspieraniu Agentów, ciągłym podnoszeniu ich kompetencji poprzez szkolenia i rozwoju technologii ułatwiających pracę.

W 2017r. pobił rekord ilości transakcji wśród wszystkich firm na całym świecie. Jest to wynik doskonale przygotowanych programów szkoleniowych zwiększających udział agentów Keller Williams w rynku (bez względu na kraj w którym działają) i podnoszenia ich wiedzy merytorycznej oraz umiejętności sprzedażowych. Keller Williams to firma szkoleniowa nr 1 na świecie pod względem efektywności szkoleń (szkolenia takie jak: Ignite czy Lead Generation to wzorcowe autorskie programy w branży nieruchomości). Szkolenia KW nie są tylko mówieniem o tym jak należy działać, są warsztatem popartym efektywnym schematem pracy. Keller Williams przekazuje praktyczną wiedzę, która po jej zastosowaniu przynosi rezultaty w postaci wyniku finansowego.

Tworzymy najlepsze szkolenia na świecie, otoczenie biznesowe oraz kulturę – dzięki temu współpracujący z Keller Williams Agenci są również najlepsi na świecie.

W pierwszym kwartale 2017 r. rozpoczęliśmy rozwój Keller Williams w Polsce. Obecnie biura Keller Williams działają w takich miastach jak: 1. Katowice, 2. Kraków, 3. Poznań, 4. Warszawa, 5. Wrocław co przekłada się na liczbę 100 Agentów. Kolejne otwarcia planujemy w takich miastach jak: Białystok, Bydgoszcz, Gdynia, Gdańsk, Lublin, Łódź, Rzeszów i Szczecin. 

Dołącz do nas na początku tej drogi i korzystaj ze wszystkich możliwości.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

5

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Co oferujemy?

Wysokie prowizje dla Agentów i właścicieli Biur

Współpracownicy Keller Williams przystępując do współpracy, automatycznie biorą udział w programie „Growth Share”, czyli udziale w zyskach firmy. Polega on na tym, że 2 proc. z każdej transakcji przekazywane jest na konta wszystkich aktywnych współpracowników firmy. Ten innowacyjny model zaprojektowano, w podziękowaniu dla Agentów za ich wkład w stały wzrost firmy.​ Program jest autorskim rozwiązaniem w branży nieruchomości, który powstał po to aby wszyscy aktywni współpracownicy czuli się docenieni.

Kompleksowe wsparcie dla franczyzobiorców

Wszystkim partnerom oferujemy najlepsze w branży praktyczne szkolenia i wsparcie organizacyjne z zakresu kreowania kultury organizacyjnej, realizacji działań rekrutacyjnych, efektywnej administracji nowopowstałego biura, skutecznego marketingu oraz obsługi niezbędnego oprogramowania m.in. szytego na miarę CRM, który automatyzuje pracę. Program wsparcia został opracowany tak, aby nawet osoby, które nie mają doświadczenia w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami, były w stanie w ciągu pierwszych 90 dni osiągnąć wymierne efekty.

Kompleksowe wsparcie dla Agentów

Agenci Keller Williams otrzymują dostęp do rozbudowanego programu szkoleń stacjonarnych prowadzonych przez doświadczonych trenerów-praktyków związanych z branżą nieruchomości oraz indywidualnych i grupowych sesji coachingowych. Programy szkoleniowe opracowano na bazie wieloletnich doświadczeń i najlepszych praktyk  pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zebranych z całego świata. Flagowe szkolenie IGNITE powstało w oparciu o statystyki sprzedaży agentów. Ok 70 proc. nowych Agentów uczestniczących w szkoleniu realizuje transakcję w ciągu swoich pierwszych 90 dni pracy. Szkolenie Lead Generation z kolei uczy Agentów jak zwiększyć swoją skalę produktywności.

Narzędzia

Procesy wdrażania, prowadzenia biznesu, rekrutacji współpracowników, procesy szkoleniowe zawarte w materiałach operacyjnych, skryptach oraz drukach nie stosowane dotąd w branży. Krok po kroku jak prowadzić i budować zyskowną firmę.

Wsparcie marketingowe

Doskonale opracowane materiały reklamowe. Stałe wsparcie marketingowe, zarówno pod względem know-how, jak i projektowania skutecznych mechanizmów oraz efektów realizowanych kampanii informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez centralę w Polsce i na świecie.

Co nas wyróżnia?

Model i system

Wszystkie firmy posiadają model ale tylko KW stworzyło system. System który pozwala dzień po dniu skalować własny rozwój i zyski. Cały schemat pracy oparty na statystyce, modelu ekonomicznym, kulturze organizacyjnej oraz wdrażaniu konkretnych działań, które w konsekwencji prowadzą do założonego wyniku finansowego. Warto zwrócić uwagę, że żadne z biur Keller Williams od momentu powstania firmy (czyli od 34 lat) nie zamknęło się samo. Dodatkowo, z raportów wynika, że 98 proc. biur jest zyskowna już po pierwszym roku działalności.

Firma jest przede wszystkim platformą do rozwoju współpracowników. Co to oznacza? Między innymi to, że każdy ze współpracujących z KW posiada własną markę, którą może się posługiwać zarówno w materiałach marketingowych jak i mediach a jednocześnie jako niezależny podmiot gospodarczy korzystać ze wszystkiego co daje nowoczesne biuro nieruchomości a mianowicie: nowoczesną przestrzeń biurową, dostęp do najlepszych na świecie szkoleń branżowych, dostęp do nowoczesnych rozwiązań IT, marketingowych (najważniejsze serwisy ogłoszeniowe) oraz system gwarantujący sukces finansowy.

 1. Najkorzystniejszy i rozbudowany system wynagrodzeń oraz program „Growth Share”.
 2. Wysoce efektywny system franczyzowy - poparty ilością biur i agentów na całym świecie z wysokimi wzrostami z inwestycji i stabilną marką.
 3. Dbałość o kulturę organizacyjną i wsparcie współpracowników w realizacji celów i osobistych pasji – która przekłada się na lepszą atmosferę pracy oraz poprawę efektywności.
 4. Międzynarodowa marka rozpoznawalna na całym świecie, która stale z każdym rokiem osiąga coraz wyższe wyniki.
 5. Rozbudowany system edukacji i rozwoju kompetencji – przetestowany i sprawdzony w wielu krajach.
 6. Keller Williams to nr 1 w branży nieruchomości na świecie po względem:
 • Jakości i efektywności szkoleń,
 • Ilości transakcji,
 • Ilości współpracowników.

Model i system Keller Williams to koncepcja prowadzenia biura i pracy Agenta przemyślana w każdym detalu aby stale skalować zysk z prowadzonego biznesu. Keller Williams nie jest modelem dla wszystkich, jest biznesem dla tych, którzy myślą na dużą skalę.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 1. Zależy od wielkości rynku, na którym będzie operować Market Center.
 2. Opłata wstępna: ustalana indywidualnie.
 3. Opłata bieżąca: 10 proc. w tym 2 proc. (Growth Share - udział w zysku firmy). Czyli pieniądze, które kwartalnie wracają do wszystkich współpracowników.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 1. Lokal biurowy z dostępem do darmowego parkingu oraz sali szkoleniowej (możliwy najem sali szkoleniowej na godziny).
 2. Dobór odpowiednich ludzi zarządzających biurem (Market Center).

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Keller WIlliams Polska

ul. Bednarska 6, Poznań

50272251

info@kwpoland.com

kwpoland.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Katarzyna Rataj

 

+48 502722512

 

katarzyna.rataj@kwpoland.com

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Keller Williams Polska.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Keller WIlliams Polska (ul. Bednarska 6, Poznań). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Keller Williams Polska oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie kwpoland.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.