Énergie Fitness

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Na rynku od 2003 roku, 15 lat w branży fitnessowej. Będąc częścią sieci énergie, masz okazję reprezentować nagradzaną markę w swojej okolicy i zbudować dobrze prosperującą firmę.

Łączymy najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń, najwyższej klasy sprzęt fitness, innowacyjne koncepcje szkoleń , elastyczne opcje członkostwa i światowej klasy obsługę klienta. 

Słyniemy ze spektakularnych otwarć siłowni co daje nam nawet do 1000 członków jeszcze przed otwarciem Klubu. Dobrą wiadomością jest to, że nie potrzebujesz wcześniejszego zainteresowania zdrowiem i sprawnością fizyczną, aby odnieść sukces z énergie Fitness.

Ze względu na charakter działalności, możesz uniknąć stresu związanego z zarządzaniem dużym zespołem pracowników. Koncepcja energie fitness została specjalnie zaprojektowana dla niskiej struktury personelu gdzie wymaganych jest tylko od trzech do pięciu pracowników.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Ponad 100 na świecie. 

Lokalizacje naszych klubow: https://www.energiefitness.com/find-a-gym/

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Zapewniamy ułożenie planu biznesowego, rabaty od dostawców i wykonawców. Całkowite wsparcie w przygotowaniach,we wdrażaniu systemów operacyjnych oraz w trakcie działalności klubu fitness. Prowadzimy przedsprzedaż karnetów oraz dysponujemy przetestowanymi i niezawodnymi materiałami marketingowymi co pozwoli uzyskac zwrot inwestycji w ciągu 18-24 miesięcy.

Jako franczyzobiorca énergie Fitness, będziesz w pełni wspierany przez zespół doświadczonych operatorów z udokumentowaną historią sukcesu - nie ma nic, czego byśmy nie widzieli, jeśli chodzi o posiadanie i prowadzenie własnej siłowni!

Od momentu, w którym dołączysz do nas jako franczyzobiorca, będziemy współpracować z Tobą na każdym etapie procesu, aby zapewnić Tobie i Twojej siłowni szansę na sukces. Przez cały proces będziesz:

  • pracować razem z naszym dedykowanym wewnętrznym zespołem ds. nabywania nieruchomości, który pomoże Ci znaleźć i zabezpieczyć właściwą lokalizację,
  • korzystać między innymi z naszych relacji z wiodącymi w branży dostawcami w zakresie zarządzania członkostwem, wyposażenia siłowni i sprawdzonego marketingu,
  • współpracować z naszym zespołem handlowym, aby opracować biznesplan i prognozy, które pomogą Ci uzyskać jak najlepszą rentowność,
  • będziesz uczestniczył w szkoleniach na temat każdego aspektu prowadzenia klubu énergie fitness.

Kluczową korzyścią płynącą z pracy z énergie jest sukces modelu i naszego wsparcia, które pomogą Ci osiągnąć pożądane rezultaty.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Około 600 tys. zł (w tym opłata franczyzowa od 150 tys.zł).


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Wcześniej prowadzona działalność, jeśli jakakolwiek, stanowi dodatkową zaletę.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Fitness Club Franchising Poland Ltd.

Maple House, South County Business Park, Leopardstown, Dublin 18, Ireland

+48 787 080 607

poland@energiefitness.com

energiefitnessfranchise.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dorota Walerczuk

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Énergie Fitness.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.