Sztos Barber Shop

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Sztos Barber Shop to fryzjer męski oferujący najwyższej jakości usługi dla mężczyzn. Odwołania do klasyki, perfekcyjne cięcia, profesjonalna obsługa klienta i najwyższe oceny na rynku to cechy, które nas wyróżniają.

JEDNOSTKI WŁASNE

6

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

6

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Pomoc przy: ​

  • szkoleniach pracowników
  • szkoleniach franczyzobiorcy
  • poszukiwaniu lokalu
  • wystroju i wyposażeniu lokalu
  • wsparcie marketingowe

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

ok 100 tys. zł włącznie z opłatami licencyjnymi


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Lokal 40-70 m2
  • Umiejętności menadżerskie
  • Nastawienie na współpracę i wspólne wypracowywanie zysków

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

WCNS S.C.

ul. Listopadowa 1/50, 60- 153 Poznań

602 268 152

sztosbarber@gmail.com

sztosbarber.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Andrzej Tokarski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Sztos Barber Shop.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma WCNS S.C. (ul. Listopadowa 1/50, 60- 153 Poznań). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Sztos Barber Shop oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie sztosbarber.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.