Depilacja.pl

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Firma powstała w 2016 roku, a już po 2 latach została największą siecią depilacji laserowej w Polsce. Oferujemy swoje usługi w 23 salonach w Polsce (15 miast), 5 w Wielkiej Brytanii (Londyn, Manchester, Birmingham) oraz w 2 salonach w Brazylii (Sao Paulo). Zatrudniamy już blisko 100 pracowników, którzy wspólnie tworzą niepodważalny sukces firmy - naszą siła jest profesjonalizm. Zabiegi wykonywane są tylko przez wykwalifikowanych kosmetologów, a najwyższej jakości sprzęt zapewnia komfort, skuteczność i bezpieczeństwo pacjenta.

Podczas wykonywanych zabiegów oddaliśmy ponad 40 000 000 strzałów laserem, nabyte dzięki temu doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie nowoczesnej technologii permanentnego usuwania owłosienia. Wraz z międzynarodowym zespołem naukowców stworzyliśmy własny laser o najwyższej skuteczności.

Nasz laser to połączenie lasera aleksandytowego, diodowego i ND:yagowego, umożliwiające skuteczną redukcję włosów o każdym fototypie. System działania SHR pozwala na szybsze i bardziej płynne wykonywanie zabiegów oraz redukuje możliwość powstawania poparzeń.

Szybki rozwój Depilacja.pl był możliwy dzięki elastycznej formule działania oraz wykorzystaniu marketingu internetowego. Z tego korzystają też franczyzobiorcy. Gabinet Depilacja.pl jest idealnym roszerzeniem biznesu dla osób prowadzących gabinety kosmetyczne, medyczne, stomatologiczne lub inną działalność handlowo-usługową. Jest to franczyza dla wszystkich, którzy dysponują wydzielonym, niewielkim pomieszczeniem. Przy użyciu sprawdzonych metod marketingowych będziemy w stanie przyciągnąć klientów do gabinetu franczyzowego równie skutecznie jak do placówek własnych.

JEDNOSTKI WŁASNE

30 salonów (Polska, Wielka Brytania, Brazylia)

Lista miast w Polsce: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Toruń, Szczecin, Wrocław, Warszawa

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • MARKETING – tworzenie dedykowanych kampanii w mediach społecznościowych i wyszukiwarce Google, pozycjonowanie strony, wysyłka mailingów i kampanii SMS, tworzenie materiałów graficznych;
 • WYPOSAŻENIE SALONU - profesjonalny laser, kasa fiskalna, terminal płatniczy, strój firmowy;
 • SYSTEM OBSŁUGI SALONU - informatyczny system do zarządzania salonem i personelem (raporty sprzedaży, raporty marketingowe, obsługa rezerwacji, grafik wizyt, obsługa pracowników, stany magazynowe);
 • OBSŁUGA KLIENTA - wewnętrzne call center, konsultacja przed zabiegiem, umawianie i potwierdzanie wizyt, wstępna sprzedaż usług, obsługa płatności online, przyjmowanie reklamacji;
 • SZKOLENIA Z OBSŁUGI SPRZĘTU I SPRZEDAŻY - szkolenie z obsługi lasera, wewnętrznego systemu oraz cykliczne szkolenia z obsługi klienta i sprzedaży;
 • SERWIS LASERA - 12 miesięczna gwarancja na uszkodzenia eksploatacyjne, pogwarancyjne wsparcie serwisowe;
 • PROFESJONALNA LINIA KOSMETYKÓW - balsam łagodzący po depilacji laserowej, balsam zapobiegający powstawaniu przebarwień SPF 50 o ochronie UVA/UVB, monitorowanie stanów magazynowych i dostawa;
 • ROZPATRYWANIE REKLAMACJI – wsparcie profesjonalistów.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Zakup lasera to koszt 120 tys. zł,
 • Wstępna opłata franczyzowe to 30 tys. zł,
 • Prognozowany zwrot z inwestycji 9-12 miesięcy, skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegółową prognozę rentowności.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Wydzielone klimatyzowane pomieszczenie o wielkości min. 10 mkw.,
 • Miejscowość powyżej 30 tys. mieszkańców,
 • Stały dostęp do Internetu,
 • Doświadczenie w branży kosmetycznej/medycznej jest mile widziane, ale nie jest obowiązkowe. Zapewniamy pełen zakres szkoleń i informacji niezbędnych do prowadzenia biznesu.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Depilacja.pl Sp. z o.o.

Rakowiecka 30A, 02-528 Warszawa

790 701 468

franczyza@depilacja.pl

depilacja.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Michał Dworniczuk

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Depilacja.pl.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Depilacja.pl Sp. z o.o. (Rakowiecka 30A, 02-528 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Depilacja.pl oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie depilacja.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.