Football Academy

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Football Academy to największa w naszym kraju sieć szkółek piłkarskich dla dzieci od 4 do 12 roku życia tworzoną już przez blisko 200 oddziałów na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii. We wszystkich szkółkach piłkarskich Football Academy trenuję już przeszło 16 tysięcy zawodników i zawodniczek tworząc największą piłkarską rodzinę w naszym kraju.

JEDNOSTKI WŁASNE

14

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

145

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • Gotowy biznesplan i koncepcję prowadzenia ośrodka,
  • Pomoc w znalezieniu sponsorapozyskaniu obiektu treningowego czy znalezieniu trenera,
  • Wspólne działania marketingowe,
  • Cykliczne szkolenia,
  • Internetową Platformę do zarządzania ośrodkiem,
  • Wsparcie na każdym etapie funkcjonowania od podpisania umowy aż do pierwszego treningu​ a dzięki programowi FAQuality - każdy ośrodek Football Academy wspierany jest  zespołem  kilkunastu działań podejmowanych przez Centralę Football Academy, mających na celu podniesienie jakości i pomoc w osiąganiu jak najwyższej jakości treningowej, organizacyjnej oraz wizerunkowej.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • Bardzo niskie koszty inwestycji(ok. 4,5 tysiąca złotych)​,
  • Brak jakichkolwiek opłat startowych i licencyjnych.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Managerem Football Academy może zostać każdy dla kogo piłka nożna to więcej niż sport. Szukamy osób pełnych pasji i zaangażowania, którzy chcą wziąć udział w świetnie zorganizowanym, ogólnopolskim projekcie i od zawsze marzyli o założeniu własnej szkółki piłkarskiej. 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Fundacja Football Academy Group

ul. Kowalska 2, 45-588 Opole

502 996 086

k.los@footballacademy.pl

footballacademy.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Krzysztof Łoś

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Football Academy .

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.