IWG

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Doskonała okazja inwestycyjna poprzez franczyzę marek z grupy IWG – globalnego leadera w zakresie dostarczania przestrzeni biurowej oraz co-workingu.

W najbliższych latach 3 z 10 budynków biurowych w każdym mieście na świecie może oferować elastyczne rozwiązania związane z  wynajmem powierzchni do pracy lub co-workingu na zasadzie współpracy franczyzowej. Wyobraź sobie, że miałeś szansę współpracować z firmami, które osiągnęły olbrzymie sukcesy w branży restauracyjnej lub rynku usług fitness w początkowym okresie ich bardzo dynamicznego wzrostu. To jest doskonała okazja na dywersyfikację działalności w porównaniu do tradycyjnych rynków franczyzowych i wykreowanie solidnych przepływów pieniężnych oraz atrakcyjnych zwrotów z inwestycji.

Teraz jest Twoja szansa na to aby rozpocząć nową działalność franczyzową wspólnie z IWG, globalnym operatorem wiodących marek Regus i Spaces, oferujących elastyczne i skierowane do różnego typu odbiorców rozwiązania z zakresu dostarczania miejsc pracy biurowej. IWG juz od momentu wykreowania tego typu innowacyjnego biznesu w 1989 r., przez 30 lat prowadzi z sukcesem działalność z zakresu oferowania miejsc pracy biurowej i jest obecna w 3400 lokalizacjach, w 120 krajach i 1100 miastach oraz obsługuje ponad 2,5 mln klientów. Rynek elastycznych rozwiązań biurowych osiągnąl już swój punkt krytyczny i teraz szukamy partnerów franczyzowych w celu przyspieszenia tempa naszego rozwoju.

JEDNOSTKI WŁASNE

Nasza firma prowadzi działalność w 3400 lokalizacjach, 2 krajach i 1100 miastach. Regus ma 31, a Spaces 3 lokalizacje w Polsce.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

30 istniejących lokalizacji globalnie oraz zobowiązanie od aktualnych franczyzobiorców do otwarcia dalszych 120 lokalizacji. Brak istniejących placówek franczyzowych w Polsce.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

IWG wspiera swoich franczyzobiorców w bardzo szerokim zakresie, tak aby zapewić, aby Twój biznes działał w najbardziej efektywny sposób. Zapewniamy praktyczny trening, zarówno online, jak w już istniejących centrach. Zarówno dla Ciebie, jak i Twoich pracowników, aby zagwarantować, że ich umiejętności są na tak samo wysokim poziomie jak naszych własnych pracowników.

Nasza propozycja franczyzowa koncentruje się na 3 kluczowych obszarach:

Marka

Regus jest największym dostawcą elastycznych rozwiazań dla miejsc pracy biurowej, mającym 30 lat doświadczenia w biznesie. Mamy wysoką, globalną rozpoznawalność marki oraz lojalność klientów, którzy korzystają z naszej sieci na całym świecie, aby móc rozwijać swój własny biznes. 

Spaces oferuje miejsca pracy w nowoczesnych przestrzeniach biurowych i najlepszych lokalizacjach, dedykowane zarówno start-up’om, małym, lokalnym firmom oraz przedstawicielom międzynarodowych korporacji, którzy poszukują miejsc do kreatywnej pracy.

Kanały sprzedaży i marketingu

W związku z tym, że poziom wynajęcia naszych biur jest kluczowy dla sukcesu naszego biznesu, zintegrowany kanał sprzedaży jest dla nas kwestią kluczową. Mamy największy zespół sprzedaży w naszej branży i franczyzobiorcy będą korzystać z naszych wszystkich kanałów sprzedaży, w tym zespołu ds. kluczowych klientów korporacyjnych, międzynarodowego zespołu sprzedaży zlokalizowanego w 3 regionalnych centrach, strony internetowej i aplikacjach marketingowych, jak również globalnego zespołu 2000 sprzedawców. 

Systemy i globalna platforma

Bezkonkurencyjna, globalna platforma wspierana przez 3 regionalne centra serwisowe, będzie asystować w wielu różnych językach zarówno Tobie jak i Twoim klientom. Infrastruktura naszej platformy technologicznej została zaprojektowana tak, aby wspierać wszystkie nasze centra na świecie, dostarczać najbardziej wydajne procesy biznesowe i w najwyższym możliwym stopniu pomagać naszym klientom.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Od około 500 tys do 1 mln euro za lokalizacje ( w tym zawarta jest kwota budowy i  wyposażenia powierzchni biurowej ). Franczyzobiorcy powinni być w stanie otworzyć i prowadzić kilka placówek w ramach obszaru ich wyłączności geograficznej.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Czy ta okazja inwestycyjna jest dla Ciebie ? Czy Ty:

  • chcesz, aby przyniosła Ci wysokie zwroty z inewstycji,
  • rozumiesz jak prowadzić i rozwijać przedsięwzięcie pod uznaną marką,
  • masz finansowe i organizacyjne zdolności, aby otworzyć przynajmniej 5 centrów Regus w ciągu 2-3 lat,
  • potrafisz działać szybko i zdecydowanie, aby skutecznie zapewnić sobie umowy z klientami,
  • masz doświadczenie w biznesie, gdzie ważna jest szybka sprzedaż i wysoki standard obsługi klienta,
  • masz ambicje i zdolności, aby uzyskać jak najwiecej z rosnącego sektora biur serwisowanych.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

IWG Management Sp. z o.o.

ul. Emilli Plater 53, 00-113 Warszawa

022 279 37 00

franchise.pl@iwgplc.com

regus.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Sebastian Koziara

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do IWG.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.