IWG

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

IWG jest największym na świecie dostawcą elastycznej przestrzeni do pracy, łączącym miliony podobnie myślących profesjonalistów i umożliwiającym im większą produktywność. Naszymi klientami są  przedsiębiorcy i osoby fizyczne odnoszące największe sukcesy na świecie, a 90% firm z listy Fortune 500 współpracuje z nami. Rok 1989 był rokiem, w którym Mark Dixon, wizjoner, postanowił zrewolucjonizować świat pracy, otwierając pionierską Grupę Regus ze swojej bazy w Brukseli w Belgii. W następnych latach, w odpowiedzi na zmieniającą się dynamikę rynku i zapotrzebowanie klientów, nowe marki zostały dodane do biznesu poprzez akwizycje i rozwój organiczny, których kulminacją było utworzenie spółki dominującej IWG plc w 2016 roku. Jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania dopasowane do każdego rodzaju działalności, stylu pracy i ceny.

JEDNOSTKI WŁASNE

IWG ma w sumie ponad 3500 lokalizacji z czego 3000 własnych w 1100 miastach i 120 krajach na całym świecie i nadal widzi ogromny potencjał wzrostu, aby zapewnić bardzo potrzebne elastyczne opcje przestrzeni do pracy.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

43 franczyzobiorców prowadzi prawie 500 lokalizacji i wkrótce otworzy centra w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, na Karaibach, w Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Oceanii. W Europie mamy franczyzobiorców w UK, Niemczech, Włoszech i Hiszpani, wciąż dodając nowe kraje.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

IWG stworzyła kompleksową platformę wsparcia, która zapewnia operatorom franczyzowym:

  • Dostęp do pełnego wykorzystania obszernego zestawu zastrzeżonych systemów i narzędzi
  • Globalna obsługa klienta
  • Pełna platforma marketingowa, w tym strona internetowa i aplikacja z konfiguracją i zarządzaniem w celu wykazania lokalizacji IWG
  • Możliwość wykorzystania międzynarodowych kanałów sprzedaży i marketingu IWG, w tym naszej sieci globalnych kont korporacyjnych
  • Zapewnienie spersonalizowanego planu marketingowego
  • Dostęp do zestawu dostosowywalnych szablonów marketingowych, w tym oznakowań, wydarzeń, reklam, materiałów promocyjnych, materiałów PR i papeterii IWG
  • Regularny przegląd planu marketingowego przez zespół IWG • Rekrutacja i szkolenie personelu

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

30 000 EUR jako opłata za otwarcie centrum. Do tego około 240 000 EUR na budowę własnego centrum i wszystkie inne koszty do momentu otwarcia.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Poszukujemy ambitnych i zaangażowanych partnerów, którzy chcą być częścią międzynarodowej markowej sieci i czerpać korzyści z powielania sprawdzonego modelu poprzez wykorzystanie ugruntowanych procesów biznesowych. Posiadając franczyzę, osoby, które wcześniej samodzielnie rozpoczęły działalność, będą w stanie zmaksymalizować wydajność swoich lokalizacji i zdobędą cechy przywódcze wymagane do prowadzenia  swoich zespołów do budowania sprzedaży i zadowolenia klientów – dwóch kluczowych elementów prowadzenia z sukcesem lokalizacji IWG. Franczyzobiorcy powinni być pasjonatami marki, ale także branży jako całości dającej olbrzymie możliwości rozwoju - już teraz obserwujemy znaczące zmiany wsposobie pracy u pracodawców i pracowników, dostrzegając korzyści płynące z pracy we wspólnym biurze elastycznym.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

IWG Management Sp. z o.o.

ul Emilii Plater 53 00-113 Warszawa

+48 885 675 005

development@iwgplc.com

franchise.iwgplc.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Michal Dorszewski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do IWG.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma IWG Management Sp. z o.o. (ul Emilii Plater 53 00-113 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego IWG oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie franchise.iwgplc.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.