Orkin

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Orkin jest firmą działającą od ponad 118 lat, prowadzącą działalność franczyzową na wszystkich kontynentach na świecie. Zajmuje się zwalczaniem szkodników zarówno w mieszkaniach prywatnych jak i w firmach. Firma ma ponad 2,1 mln klientów na całym świecie, a świadczone usługi są niezbędne dla przemysłu spożywczego, opieki zdrowotnej, usług spożywczych, produkcji farmaceutycznej, supermarketów i wielu innych.  Dzięki uregulowanym przepisom prawnym w wymienionych branżach nasza firma jest odporna na recesję.

JEDNOSTKI WŁASNE

Ponad 450 lokalizacji w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii i Singapurze.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

130 lokalizacji franczyzowych na całym świecie, z czego 62 - w Stanach Sjednoczonych oraz  76 w innych krajach. 

Informacje na temat lokalizacji międzynarodowych można znaleźć na stronie www.orkinglobal.com

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Orkin zapewnia kompleksowy program szkoleniowy, którego celem jest wyszkolenie profesjonalnych franczyzobiorców, reprezentujących naszą ponad 100-letnią markę. Nasza firma inwestuje miliony dolarów każdego roku w najnowocześniejszy ośrodek szkoleniowy, by szkolenia odbywały się na najwyższym poziomie.

Franczyzobiorca dzięki temu zdobywa wiedzę i umiejętności, dotyczącą profesjonalnego zwalczania szkodników, zanim wejdzie we współpracę z naszą markę. Zapewniamy narzędzia i podręczniki, aby nasi franczyzobiorcy mogli z powodzeniem prowadzić działalność. Orkin zapewnia również dostęp do narzędzi marketingowych i sprzedażowych, aby wspomagać pracę franczyzobiorców. 


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Opłata franczyzowa zaczyna się od 35 tys. dol. i będzie się zmieniać w zależności od rodzaju terytorium kupionego przez poszczególnego franczyzobiorcę. 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Orkin poszukuje przedsiębiorców, inwestorów lub firm działających obecnie w branży usługowej, które chcą zwiększyć swój zakres oferty na rynku, dodając usługi zwiazane ze zwalczaniem szkodników. Jesteśmy również gotowi na współpracę z istniejącymi firmami zajmującymi się zwalczaniem szkodników, które są zainteresowane dołączeniem do naszej międzynarodowej marki.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy wnieść wiele korzyści do istniejącej działalności. Obecnie poszukujemy franczyzobiorców w Polsce, Bułgarii, Macedonii, Słowacji, Czechach, na Ukrainie, Białorusi, Litwie i w Austrii.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Orkin International Inc.

2170 Piedmont Road N.E. Atlanta, Georgia 30324 USA

+1 470 386 0017

mromeiro@rollins.com

orkinglobal.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcello Romeiro

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Orkin.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Orkin International Inc. (2170 Piedmont Road N.E. Atlanta, Georgia 30324 USA). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Orkin oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie orkinglobal.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.