Orange Energia

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Orange Energia to największy niezależny sprzedawca energii elektrycznej w Polsce – przez blisko 7 lat naszej działalności na rynku sprzedaży energii pozyskaliśmy ponad 120 tys. Klientów indywidualnych i biznesowych.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji i stabilnym partnerem zarówno dla naszych Klientów, jak i Partnerów Handlowych. W tym roku uruchomiliśmy sprzedaż nowego produktu, jakim są instalacje fotowoltaiczne wraz z ofertą typu prosumenckiego dla mikrowytwórców. 

Najważniejszymi zaletami oferty Fotowoltaika od Orange Energia są:

 • Możliwość zawarcia przez Klienta umowy, na podstawie której odzyska on 100% energii wyprodukowanej ze swojej instalacji
 • Bilansowanie 1:1 możliwe jest w każdej grupie taryfowej dostępnej dla Klientów indywidualnych (G11, G12, G12w)
 • Panele fotowoltaiczne i falowniki najwyższej jakości od renomowanych producentów (m.in. Bauer, Ulica, Bluesun, Longi i inni)
 • Finansowanie do 100% inwestycji Klienta za pomocą kredytu bankowego do 60.000 zł nawet na 10 lat
 • Już wkrótce zaoferujemy możliwość łączenia instalacji fotowoltaicznej z aplikacjami pozwalającymi na monitorowanie produkcji energii przez Klienta.

Aktywnie poszukujemy Agentów na wyłączność oraz Brokerów, z którymi rozpoczniemy współpracę w ramach Orange Energia.

Orange Energia zaprasza do współpracy w dwóch modelach biznesowych:

- agencyjnym na wyłączność - jako priorytetowy
- brokerskim

 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wsparcie w modelu agencyjnym:

 • atrakcyjny system wynagrodzenia oparty o wyniki sprzedażowe,
 • programy motywacyjne dla Agenta,
 • solidne szkolenie merytoryczne i sprzedażowe,
 • możliwość stabilnej i długofalowej współpracy,
 • wparcie w realizacji procesów sprzedażowych i instalacyjnych,
 • wsparcie marketingowe.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Orange Energia Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa

wspolpraca.energia@orange.com

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Orange Energia.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Orange Energia Sp. z o.o. (Al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Orange Energia oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie na stronie internetowej firmy.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.