Genius Polska

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Poszukujemy osób/firm zainteresowanych otwarciem placówki Genius.
Nasza franczyza to bardzo popularna na świecie metoda edukacji dzieci (4-15 lat) w zakresie szybkiego liczenia przy użyciu liczydła (abacus). Uczymy też układania kostki Rubika, szybszego pisania i czytania oraz różnych innych ćwiczeń, które mają poprawić u dzieci koncentrację, pamięć, wpłynąć pozytywnie na prawidłowy rozwój prawej i lewej półkuli mózgu. Obecnie już kilkaset dzieci uczęszcza na nasze kursy i z każdym miesiącem ilość placówek i dzieci rośnie. Proponujemy otwarcie placó2wki w swoim mieście. Minimalna wielkość miasta to 50 tys mieszkańców.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Ponad 35 na dzień 1.1.2021, w każdym miesiącu otwieramy min. 2-4 nowe placówki.

Warszawa
Łódź
Kraków
Poznań
Katowice
Lublin
Wrocław
Gdynia
Bytom
Ruda Śląska
Choszczno

Działamy także poza granicami PL
Indie
Kanada
Norwegia
Wielka Brytania

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wspomagamy naszych franczyzobiorców na każdym etapie prowadzenia działalności, od pierwszych szkoleń z prowadzenia zajęć, po szkolenia z prowadzenia placówki, reklamy i marketingu. Dodatkowo szkolimy jak korzystać z narzędzi takich jak facebook czy adwords do pozyskiwania uczniów, aby nie było potrzeby korzystania z firm zewnętrznych. W cenie franczyzy udostępniamy do dyspozycji franczyzobiorcy wszystkie nasze sprawdzone narzędzia marketingowe/reklamowe. Wykonujemy szkolenia z pozyskiwania uczniów, dedykowanego oprogramowania do zarządzania placówką Genius, administracji placówki i oczywiście prowadzenia kursu Genius (Kurs Genius 2 lata -6 modułów i Genius Junior 1 rok – 2 moduły)


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota inwestycji od 10-40 tys. zł Netto. Wymagamy wpłaty 25% kwoty franczyzy (10 tys. zł Netto) aby rozpocząć działalność, reszta kwoty inwestycji może już być spłacana z wpłat rodziców.
Zwrot z inwestycji następuje nawet w 4-6 miesiącu prowadzenia zajęć Genius.

W trakcie umowy pobieramy 15-22% Royalty.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Na rozpoczęcie działalności nie wymagamy wynajęcia lokalu ponieważ prowadzimy nasze zajęcia w formie zajęć Online.
  • Możliwe jest także prowadzenie zajęć stacjonarnych po zakończeniu pandemii w lokalu.
  • 2,3 osoby do pracy na początek (Jedna osoba do administracji i obsługi zapisów, dwóch nauczycieli prowadzących kursy)
  • Praca ok 2-3 godzin dziennie, głównie prace administracyjne i reklamowe

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Centrum Edukacyjne

Al. Wilanowska 93/2, 02-765 Warszawa

+48 535 55 55 66

info@geniusfranchise.eu

geniuspolska.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Piotr Nitecki ​

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Genius Polska.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Centrum Edukacyjne (Al. Wilanowska 93/2, 02-765 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Genius Polska oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie geniuspolska.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.