Genius Polska

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Poszukujemy osób/firm zainteresowanych otwarciem placówki Genius.
Nasza franczyza to bardzo popularna na świecie metoda edukacji dzieci (4-15 lat) w zakresie szybkiego liczenia przy użyciu liczydła (abacus). Uczymy też układania kostki Rubika, szybszego pisania i czytania oraz różnych innych ćwiczeń, które mają poprawić u dzieci koncentrację, pamięć, wpłynąć pozytywnie na prawidłowy rozwój prawej i lewej półkuli mózgu. Obecnie już kilkaset dzieci uczęszcza na nasze kursy i z każdym miesiącem ilość placówek i dzieci rośnie. Proponujemy otwarcie placó2wki w swoim mieście. Minimalna wielkość miasta to 50 tys mieszkańców.

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

17, razem 19 placówek

Warszawa
Łódź
Kraków
Poznań
Katowice
Lublin

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wspomagamy naszych franczyzobiorców na każdym etapie prowadzenia działalności, od pierwszych szkoleń z prowadzenia zajęć, po szkolenia z prowadzenia placówki, reklamy i marketingu. Dodatkowo szkolimy jak korzystać z narzędzi takich jak facebook czy adwords do pozyskiwania uczniów, aby nie było potrzeby korzystania z firm zewnętrznych. W cenie franczyzy udostępniamy do dyspozycji franczyzobiorcy wszystkie nasze sprawdzone narzędzia marketingowe/reklamowe. Wykonujemy szkolenia z pozyskiwania uczniów, dedykowanego oprogramowania do zarządzania placówką Genius, administracji placówki i oczywiście prowadzenia kursu Genius (Kurs Genius 2 lata -6 modułów i Genius Junior 1 rok – 2 moduły)


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota inwestycji to ok. 40 tys. zł Netto. Zwrot z inwestycji następuje już w 4-6 miesiącu prowadzenia zajęć Genius.

W trakcie umowy pobieramy 22% Royalty. Nie ma żadnych dodatkowych ukrytych opłat np. marketingowych.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Na rozpoczęcie działalności wymagamy wynajęcia sali na godziny do prowadzenia zajęć (typu sala konferencyjna, ośrodek kultury, inna szkoła np. językowa)
  • Po osiągnieciu w placówce 40-50 uczniów (4-5 miesiąc prowadzenia kursów) wynajęcie docelowego lokalu 40-70 m2
  • 2,3 osoby do pracy na początek (Jedna osoba do administracji i obsługi zapisó1)w, dwóch nauczycieli prowadzących kursy)
  • Praca ok 2-3 godzin dziennie, głównie prace administracyjne i reklamowe

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Centrum Edukacyjne

Al. Wilanowska 93/2, 02-765 Warszawa

+48 535 55 55 66

info@geniusfranchise.eu

geniuspolska.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Piotr Nitecki ​

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Genius Polska.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.