MASA International

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

MASA International od 41 lat zajmuje się obrotem nieruchomościami w Hiszpanii.

Przez cały okres funkcjonowania firmy dokonaliśmy powyżej 36 000 transakcji. Zatrudniamy ponad 100 osób. Mamy 51 przedstawicieli w 17 krajach świata.

MASA International jako Franczyzodawca zapewnia dostęp do know-how, wypracowanego w ciągu swojej działalności na rynku nieruchomości, oferuje sprawdzone standardy i metody gwarantujące sukces. 

Decyzja o otwarciu kolejnego oddziału międzynarodowego zapadła w dobrym momencie – w chwili, kiedy nieruchomości w Hiszpanii, ze względu na sytuację gospodarczą w kraju i na całym świecie, stały się dostępne w bardzo niskich cenach, a tym samym opłacalność ich zakupu znacznie wzrosła.

Oferujemy polskim klientom kompleksową obsługę w ich rodzimym kraju, poprzez możliwość utrzymania stałego kontaktu z naszymi pracownikami zarówno w Polsce, jak i w Hiszpanii.

JEDNOSTKI WŁASNE

Avda. Alfredo Nobel 150, Torrevieja 03183, Hiszpania.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

51 odziałów franczyzowych w 17 krajach Europy.

Dane kontaktowe franczyzobiorców dostępne są na stronie www.masainternational.com/contact

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Jesteśmy firmą o wypracowanej reputacji, jedną z wiodących europejskich agencji obrotu nieruchomościami w Hiszpanii. Zawsze zapewniamy bogatą i najlepszą ofertę posiadłości na rynku.
 • Biuro MASA International w Hiszpanii jest jedną z niewielu firm zajmujących się obrotem nieruchomości na rynku wybrzeża Costa Blanca, które uzyskało certyfikat ISO 9001:2015. 
 • Tworzymy osobną stronę internetową dla każdego Franczyzobiorcy, z pełną bazą obiektów oraz cotygodniową aktualizacją listy oferowanych produktów.
 • Umieszczamy dane kontaktowe Franczyzobiorcy na oficjalnej stronie internetowej MASA International - www.masainternational.com/contact.
 • Zapewniamy kompleksową obsługę oraz wsparcie informacyjne.
 • Zapewniamy szereg szkoleń. Minimum raz do roku szkolenie odbywa się z wyjazdem w Hiszpanii.
 • Zapewniamy w pełni pracę z Klientem w Hiszpanii oraz opracowywanie wszelkiej dokumentacji niezbędnej do zakupu nieruchomości. 
 • Wypłacamy Franczyzobiorcy wynagrodzenie od sprzedanej nieruchomości, na warunkach określonych w umowie współpracy. 
 • Prowadzimy obsługę posprzedażną.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Od 5 tys. zł.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Największą zaletą współpracy z MASA International jest fakt, że nie wymagamy posiadania biura stacjonarnego.

Cała praca odbywa się za pośrednictwem Internetu i polega na relacjach pomiędzy: Klientem - Franczyzobiorcą w Polsce - głównym biurem w Hiszpanii. 

Wymagane natomiast są:

 • maksymalne zaangażowanie w poznanie historii, kultury, tradycji i rynku nieruchomości Costa Blanca;
 • umiejętności współpracy w zespole międzynarodowym;
 • wysoka kultura osobista i etyka zawodowa;
 • dysponowanie kapitałem osobistym na pokrycie opłaty franczyzowej.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

MASA International

Avda. Alfredo Nobel 150, Torrevieja 03183, Hiszpania

+48727877081

info@masa.biz.pl

masainternational.com

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do MASA International.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma MASA International (Avda. Alfredo Nobel 150, Torrevieja 03183, Hiszpania). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego MASA International oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie masainternational.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.