SELTU.COM

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

SELTU.COM powstała z myślą o Polskich Producentach i Polskich Klientach. Wspierajmy Polskich Producentów. Wspierajmy i Zmieniajmy Polskę.
Otwieramy przed Tobą Producencie i Kliencie ogromne możliwości błyskotliwego rozwoju i godziwych zarobków – w 100 % polskim przedsięwzięciu.
Zależy nam na Twoim sukcesie będziemy starali się wprowadzać kolejne rozwiązania pozwalające na lepszy rozwój Twojego biznesu.
Producencie jeśli chcesz podzielić się zyskiem z dystrybutorami, klientami i dealerami jesteś w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie.
Kliencie, Partnerze, Dealerze - Razem możemy więcej.

Handel internetowy okazuje się być głównym beneficjentem obecnej sytuacji. To doskonały moment, aby Twoja firma rozwinęła się biznesowo.

KRYZYS najlepszy czas na własną firmę

JEDNOSTKI WŁASNE

3

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

100

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Dołącz do nas

·Nowatorski Polski program dla stworzony dla Polskich Przedsiębiorców i Producentów.

·STRUKTURA

·Program SELTU® opiera się na budowie grup osób rekomendowanych w różnych wariantach. Pozwala to na tworzenie najtrwalszych struktur stałych klientów, a więc zapewnia stabilność dla Producentów oraz dla Partnerów i Dealerów.

 


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Jak zarabiać:

1.Premia za przyłączenie się do SELTU® 10-30% (Nastychmiastowego upustu)

2.Natychmiast Zarabiasz prezentując produkty i program do 60% prowizjii od wartosci sprzedazy produktu

3.Premia Pasywna 1-25%

4.Premia Podziału Zysków 7%

5.Premia Leasingowa 2%

6.Premia od Dealera 1%


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Nie ma żadnych ograniczeń przy budowie struktur i biznesu w ramach Biznesowego Systemu Partnerskiego SETLTU®!


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

SELTU Sp. z o.o.

ul. Tymienieckiego 25c/221, 90-350 Łódź

+48 664 622 442

biuro@seltu.com

seltu.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Wiesław Zwęgrodzki

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do SELTU.COM.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma SELTU Sp. z o.o. (ul. Tymienieckiego 25c/221, 90-350 Łódź). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego SELTU.COM oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie seltu.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.