Globe House Nieruchomości

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami GLOBE HOUSE jest nowoczesną agencją obrotu nieruchomości, działającą na rynku nieruchomości od 2014 r. 

Jesteśmy dynamicznym i doświadczonym zespołem świadczącym kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Naszym celem jest zagwarantowanie Państwu komfortu, zadowolenia i przede wszystkim bezpieczeństwa przy dokonywaniu transakcji.

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę transakcji, która obejmuje:

 • pośrednictwo w kupnie, sprzedaży, zamianie nieruchomości
 • pośrednictwo w najmie i wynajmie mieszkań, domów, lokali użytkowych
 • przygotowywaniu i przeprowadzaniu transakcji na zlecenie
 • wyjaśnianiu stanu prawnego nieruchomości
 • pomocy w uzyskaniu kredytów hipotecznych

Każdego naszego Klienta traktujemy indywidualnie, starając się dokładnie poznać jego potrzeby, aby jak najlepiej dostosować nasze działania do stawianych wymagań.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Dzięki współpracy z GLOBE HOUSE zyskują Państwo przede wszystkim:

 • bezpieczeństwo zawieranych transakcji
 • obsługę pod względem dokumentacji
 • szczegółową analizę nieruchomości
 • doradztwo w nieruchomościach i kredytach
 • profesjonalną i kompleksową obsługę
 • prowadzenie negocjacji
 • oszczędność cennego czasu

Dla nowych osób w branży wejście w umowę franczyzową to szybszy rozwój i mniejsze ryzyko, które pozwoli ci skupić się na pracy z klientami, zamiast przygotowywać działalność biura (wzory umów, procedury, budowa strony itd).

Założenie nowego biznesu pod “osłoną/parasolem” znanej marki jest dużo bezpieczniejszym i łatwiejszym sposobem na start. Dzięki temu twoja firma może przynieść rentowność już w pierwszym roku działalności.

Dla obecnie istniejących agencji dołączenie do sieci franczyzowej to możliwość większego rozwoju, redukcji kosztów, a także możliwość wdrożenia nowych standardów jakości.

Twoje biuro nieruchomości pod nasza marką GLOBE HOUSE Nieruchomości zyska automatycznie. Podstawową zaletą przystąpienia dla przyszłych partnerów jest:

 1. Prawo do korzystania z wizerunku oraz koncepcji marki
 2. Pomoc przy wyborze lokalizacji
 3. Jednolite materiały reklamowe/ projekty graficzne
  1. Wizytówki
  2. Ulotki
  3. Banery
 4. Wsparcie w reklamie na stronie internetowej (zakładka każdego oddziału na głównej stronie www.globehouse.pl)
 5. Wzory umów i dokumentów firmowych
 6. Bezpieczny dostęp do systemów zarzadzania i eksportu ofert
  1. POP dostęp do baz prywatnych ofert z ponad 120 źródeł
  2. CRM (wirtualne biuro) nowoczesny autorski system do zarzadzania ofertami oraz eksportu
  3. Promowanie ofert na największych portalach ogłoszeniowych
 7. Wsparcie prawne
 8. Wsparcie informatyka
 9. Wsparcie merytoryczne oraz doradztwo
 10. Kompleksowy System szkoleń, z zakresu obsługi klienta, prowadzenia oddziału, obsługi systemu CRM, dzięki któremu już na starcie zaczniesz zarabiać
 11. Współpraca z partnerem finansowym dla klienta ubiegającego się o kredyt

Na bieżąco wspieramy naszych franczyzobiorców radą i doświadczeniem, franczyzobiorca natomiast musi przestrzegać zasad prowadzenia przedsiębiorstwa, które są wspólne dla całej sieci.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Tylko teraz bardzo atrakcyjne warunki finansowe dla nowych Partnerów / Franczyzobiorców:

 1. Jednorazowa opłata wstępna. Zawierająca: prawo do licencji marki GLOBE HOUSE Nieruchomości, szkolenie z obsługi programu CRM, przekaz podstawowej wiedzy na temat prowadzenia agencji nieruchomości (Know-How).
 2. Opłata franczyzowa comiesięczna (5% od przeprowadzonych/zakończonych transakcji) wydatkowana na cele tj. utrzymanie i rozbudowę CRM, koszty marketingowe (reklamy w TV oraz internecie), dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje i rozwój, nakłady na intensywny rozwój marki.
 3. Stała miesięczna opłata bieżąca 600zł: eksport ogłoszeń na portale ogłoszeniowe, POP, utrzymanie bazy ogłoszeń, zakładka oddziału na stronie internetowej, konta mailowe.

 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Powinieneś dysponować:

 1. Gotowością do prowadzenia biznesu dającego zadowolenie finansowe i zawodowe
 2. Powierzchnią biurową, lokalem (własność lub najem) w optymalnym punkcie, najlepiej na parterze z dużą widoczną witryną, o powierzchni min 30-40 m2 lub na I piętrze w dobrej lokalizacji
 3. Komputerem z dostępem do internetu
 4. Motywacją i zaangażowaniem w pracę

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Globe House Nieruchomości

ul. Królewiecka 97; 82-300 Elbląg

732 860 820

biuro@globehouse.pl

globehouse.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Kamil Szymański

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Globe House Nieruchomości.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Globe House Nieruchomości (ul. Królewiecka 97; 82-300 Elbląg). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Globe House Nieruchomości oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie globehouse.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.