Czy istnieje biznes bez ryzyka?

WBF
Chciałbyś założyć firmę, która na pewno zarobi? Sprawdź, w jaki biznes można bez obaw inwestować. Zakładamy wydawnictwo, sklep z ubrankami, placówkę bankową, wynajem samochodów, produkcję skarpet, manufakturę roślin, klub fitness i salon urody. Hardkorowy Koksu zdradza, jak wycisnąć zyski z siłowni.
 

W lutowym wydaniu 2/2018 (156)

RAPORT SPECJALNY

Czy istnieje biznes bez ryzyka?
Zyski z własnej działalności to nic innego jak nagroda za poniesione ryzyko. Na szczęście istnieją sposoby, by uczynić biznes bezpieczniejszym.

TARGI FRANCZYZOWE

Pomysłów na firmę szukaj w Katowicach
Już po raz trzeci w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach spotkają się franczyzodawcy i przedsiębiorcy szukający pomysłów na biznes.

SUPERTEMAT

Polak trenuje, portfel rośnie

Moda na zdrowy tryb życia i zadbany wygląd nakręcają koniunkturę w biznesie właścicieli klubów fitness
i placówek oferujących usługi dla urody.

8 sprawdzonych pomysłów na klub fitness i salon urody
W artykule opisane są warunki przystapienia do: EMS Training System, Jump World, Studio Figura, Xtreme Fitness Gyms, Image Centrum, KiwiSun, Trendy Hair Fashion, Yasumi.

STAŁO SIĘ

Wzloty i upadki
Biznes nie jest nauką łatwą ani małą. Najgorzej, że trzeba się go uczyć na błędach. A skoro już tak, to najlepiej na cudzych. Śpieszymy zatem z ich comiesięczną porcją.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Pieniądze w skarpetkach
Produkcja nietypowych skarpetek to niszowy biznes. Ale opłacalny. Trzeba jednak wyróżnić się oryginalnymi projektami, żeby pokonać konkurencję.

Oferta dla dzieci, biznes dla dorosłych
Franczyzodawca marki Kanz podpowie, jak poradzić sobie z konkurencją na rynku sprzedaży ubrań dziecięcych. W dobrej lokalizacji inwestycja w sklep może zwrócić się już po roku.

Trzy franczyzy pod jednym dachem
W placówkach Open Finance można za jednym zamachem kupić dom lub mieszkanie, załatwić na nie kredyt i jeszcze wszystko to ubezpieczyć. A potrójna oferta to szansa na potrójny zysk.

Samochody na minuty, czyli zarabiamy na wynajmie
Carsharing powoli zdobywa polskie miasta. To biznes drogi w inwestycji i wymagający zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Czy na dobre rozgości się na polskim rynku?

Instrukcja na bank
Co zrobić, żeby otworzyć placówkę licencyjną BZ WBK? Oczywiście, najpierw trzeba znaleźć odpowiedni lokal. To zadanie należy do partnera, ale może on liczyć na pomoc centrali.

Prasa z Mordoru
Jak urozmaicić swój dress code i przetrwać w gąszczu targetów? Tę cenną wiedzę sprzedaje wydawca gazety przeznaczonej specjalnie dla pracowników z wielkomiejskich korporacji.

E-FIRMA

Las w słoiku, czyli jak zamienić hobby w biznes
Dziwaczny na pierwszy rzut oka pomysł na biznes może mieć wielu klientów oraz naśladowców. Jak to w niszy, kto pierwszy, ten lepszy.

MÓJ FRANCHISING

Szklanka w połowie pełna
200 km, codziennie, łącznie z weekendami, przez wiele miesięcy. Taki dystans pokonywał Marcin Skowron między domem a swoim franczyzowym sklepem z alkoholem Al. Capone. Uznał, że biznes nie uda się bez pełnego zaangażowania właściciela.

WŁASNY BIZNES

HardKorowy Koksu wyciska zyski z siłowni
– Polacy chcieliby wyłożyć jak najmniej pieniędzy, ale zarobić dużo i szybko. A biznes trzeba planować na długo, żeby mieć z niego zyski i za 10, i za 20 lat – mówi HardKorowy Koksu, czyli Robert Burneika, kulturysta
i właściciel siłowni Burneika Sports Gym.

BIZNES STYLE

Firma z charakterem
Sangwinik czy choleryk? Wzrokowiec czy słuchowiec? Kto lepiej poradzi sobie z prowadzeniem firmy? Sprawdzamy, na ile nasza osobowość przesądza o szansach na biznesowy sukces.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

365 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FRANCZYZY

Franczyza na giełdzie
Wstąpienie do grona spółek publicznych wzmacnia renomę przedsiębiorstwa, ale ma swoją cenę. Szczególnie jeśli na parkiet wybiera się franczyzodawca.

ABC FIRMY

Firma na łowach

Pozyskanie dobrego pracownika to dziś nie lada wyzwanie. Podpowiadamy, jak zabrać się do rekrutacji, by uniknąć błędów.

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, Ruch a także w sklepie Publio.pl.

Miesięcznik dostępny jest także w wersji elektronicznej na tablety i smartfony w:


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748