Biuro CuF-podatki.pl w Poznaniu / Placówki partnerskie firmy znajdują się w ponad 200 miastach w całej Polsce.
Czwartek
15.11.2018
Współpracę z CUF należy traktować jako dodatek do już prowadzonego biznesu. Dla kogo jest ona najbardziej opłacalna?
 

CUF zajmuje się rozliczaniem podatków za granicą (w siedmiu krajach: Niemczech, Holandii, Belgii, Anglii, Irlandii, Austrii i Danii), a także pomaga klientom w tworzeniu wniosków o zasiłki z innych państw.  Dzięki staraniom firmy udało się odzyskać już 450 mln zł z podatków dla ponad 250 tysięcy Polaków zatrudnionych w innych krajach. Część tego sukcesu to wynik współpracy z mniejszymi firmami, których placówki partnerskie znajdują się w ponad 200 miastach w całej Polsce. Współpraca oparta jest tylko częściowo o model franczyzowy, dzięki czemu można ustalić indywidualne warunki współpracy mówi Anna Wawrzynkiewicz, wiceprezes zarządu CUF.

Partner poszukiwany

Partnerzy CUF zazwyczaj prowadzą już biuro rachunkowe, firmę pośrednictwa finansowego czy agencję zatrudnienia. Nasi partnerzy często traktują usługę zwrotu podatku z zagranicy jako usługę dodatkową do swojej podstawowej działalności. Rozumiemy to. Nie mamy zatem wygórowanych  wymagań formalnych, by zacząć z nami współpracę. Nie narzucamy także wielkości lokalu. Zależy nam jedynie, aby obsługa klienta odbywała się w komfortowym dla niego miejscu – wskazuje Anna Wawrzynkiewicz, wiceprezes zarządu CUF. Firma podchodzi elastycznie także do lokalizacji placówek. Z naszych doświadczeń wynika, że nowe placówki sprawdzają się zarówno w dużych miastach, jak i w bardzo małych miejscowościach, gdzie wydawałoby się, że klientów wyjeżdżających za granicę jest stosunkowo niewielu – mówi Anna Wawrzynkiewicz.

Spółka wspiera partnerów na różnych etapach współpracy. Kontrahenci mogą liczyć na pomoc zarówno w kwestiach związanych z marketingiem, jak i pozyskiwaniem nowych klientów. Staramy się, by partnerzy zawsze mieli możliwie szybko aktualną wiedzę, która jest im potrzebna podczas współpracy z nami  zapewnia wiceprezes zarządu. Firma gwarantuje swoim partnerom bezpłatne materiały: ulotki, wizytówki, plakaty, banery, kasetony, gadżety oraz szkolenia z usług CUF. 

Według CUF branża związana z rozliczaniem podatków i zasiłków za granicą może się pochwalić dobrą pozycją na rynku. A wszystko przez ciągłe zainteresowanie emigracją wśród Polaków (obecnie 11,8 proc. Polaków rozważa zagraniczny wyjazd zarobkowy). Wielu potencjalnych klientów pracuje poza granicami państwa lub właśnie decyduje się na taki wyjazd. Wynika to przede wszystkim ze znacznej różnicy w zarobkach pomiędzy Polską a innymi krajami UE mówi Wawrzynkiewicz.

 


Anna Wawrzynkiewicz, wiceprezes zarządu CUF / "Zazwyczaj nasi partnerzy traktują usługę zwrotu podatku z zagranicy jako usługę dodatkową do swojej podstawowej działalności".

POPULARNE NA FORUM

Rejestracja firmy pod adresem zamieszkania?

Witam Chciałbym otworzyć firmę z branży e-commerce. Jako, że pracuje to zacząłbym to robić dodatkowo po godzinach. Czy jest możliwość aby zarejestrować firmę w...

1 wypowiedzi
ostatnia 16.02.2023
Ubezpieczenie biznesu na wypadek upadłości

wypada sie ubezpieczac bo sytuacja z coronawirusem pokazala jak bardzo ZUS ma nas gdzieś

5 wypowiedzi
ostatnia 27.03.2020
księgowość internetowa

O co chodzi z tymi pakietami w tax care? Rozważam współpracę z nimi, bo nie układa mi się z moją księgową, więc chyba czas na zmianę, jesteś zadowolona?

3 wypowiedzi
ostatnia 30.07.2019
Księgowość online

Ja korzystam z tax care. To biuro rachunkowe działające całkowicie online. Ja sobie taką współpracę bardzo chwalę, oszczędzam czas i pieniądze.

2 wypowiedzi
ostatnia 25.04.2019
Program do fakturowania

A jaki jest limit tego darmowego fakturowania?

3 wypowiedzi
ostatnia 31.03.2019
Program do fakturowania

A słyszałeś może o Chmuerze Faktur? nie jest to program, a narzędzie online, więc dla mnie na plus, bo nie trzeba nigdzie niczego instalować. Dodatkowo, jest bezpłatne :)

3 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2019
Księgowość online

Od jakiegoś czasu biję się z myślami, czy nie zamienić swojego dotychczasowego biura księgowego, na to online. Nie ukrywam, że ważne są dla mnie oszczędności z tym...

2 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2019
Jaki bank polecacie ?

ja mam mBank ale zachwcycony nie jestem, pewnie zmienię go na inny

3 wypowiedzi
ostatnia 14.01.2019