Biuro CuF-podatki.pl w Poznaniu / Placówki partnerskie firmy znajdują się w ponad 200 miastach w całej Polsce.
Czwartek
15.11.2018
Współpracę z CUF należy traktować jako dodatek do już prowadzonego biznesu. Dla kogo jest ona najbardziej opłacalna?
 

CUF zajmuje się rozliczaniem podatków za granicą (w siedmiu krajach: Niemczech, Holandii, Belgii, Anglii, Irlandii, Austrii i Danii), a także pomaga klientom w tworzeniu wniosków o zasiłki z innych państw.  Dzięki staraniom firmy udało się odzyskać już 450 mln zł z podatków dla ponad 250 tysięcy Polaków zatrudnionych w innych krajach. Część tego sukcesu to wynik współpracy z mniejszymi firmami, których placówki partnerskie znajdują się w ponad 200 miastach w całej Polsce. Współpraca oparta jest tylko częściowo o model franczyzowy, dzięki czemu można ustalić indywidualne warunki współpracy mówi Anna Wawrzynkiewicz, wiceprezes zarządu CUF.

Partner poszukiwany

Partnerzy CUF zazwyczaj prowadzą już biuro rachunkowe, firmę pośrednictwa finansowego czy agencję zatrudnienia. Nasi partnerzy często traktują usługę zwrotu podatku z zagranicy jako usługę dodatkową do swojej podstawowej działalności. Rozumiemy to. Nie mamy zatem wygórowanych  wymagań formalnych, by zacząć z nami współpracę. Nie narzucamy także wielkości lokalu. Zależy nam jedynie, aby obsługa klienta odbywała się w komfortowym dla niego miejscu – wskazuje Anna Wawrzynkiewicz, wiceprezes zarządu CUF. Firma podchodzi elastycznie także do lokalizacji placówek. Z naszych doświadczeń wynika, że nowe placówki sprawdzają się zarówno w dużych miastach, jak i w bardzo małych miejscowościach, gdzie wydawałoby się, że klientów wyjeżdżających za granicę jest stosunkowo niewielu – mówi Anna Wawrzynkiewicz.

Spółka wspiera partnerów na różnych etapach współpracy. Kontrahenci mogą liczyć na pomoc zarówno w kwestiach związanych z marketingiem, jak i pozyskiwaniem nowych klientów. Staramy się, by partnerzy zawsze mieli możliwie szybko aktualną wiedzę, która jest im potrzebna podczas współpracy z nami  zapewnia wiceprezes zarządu. Firma gwarantuje swoim partnerom bezpłatne materiały: ulotki, wizytówki, plakaty, banery, kasetony, gadżety oraz szkolenia z usług CUF. 

Według CUF branża związana z rozliczaniem podatków i zasiłków za granicą może się pochwalić dobrą pozycją na rynku. A wszystko przez ciągłe zainteresowanie emigracją wśród Polaków (obecnie 11,8 proc. Polaków rozważa zagraniczny wyjazd zarobkowy). Wielu potencjalnych klientów pracuje poza granicami państwa lub właśnie decyduje się na taki wyjazd. Wynika to przede wszystkim ze znacznej różnicy w zarobkach pomiędzy Polską a innymi krajami UE mówi Wawrzynkiewicz.

 


Anna Wawrzynkiewicz, wiceprezes zarządu CUF / "Zazwyczaj nasi partnerzy traktują usługę zwrotu podatku z zagranicy jako usługę dodatkową do swojej podstawowej działalności".

POPULARNE NA FORUM

Program do fakturowania

Poszukuję jakiegoś dobrego programu do fakturowania. Może być płatny. Zależy mi na tym, abym mógł w każdej chwili i z każdego miejsca wystawić fakturę. Grunt to...

1 wypowiedzi
ostatnia 03.12.2018
Czy warto zatrudniać własnego prawnika

No moim zdaniem to warto nawet do małych firm zatrudnić jakąś kancelarię adwokacką. Bo w sumie wszystko zależy od tego, jaki jest to biznes, jak duże transakcje itp. I...

18 wypowiedzi
ostatnia 17.11.2018
Szukam prawnika z Poznania - projekty, negocjacje, umowy

Polecam skontaktować się z kancelarią Lipiński i Walczak z Poznania, oni zajmują się zarówno sprawami karnymi, cywilnymi jak i przygotowaniem i sprawdzeniem umów. Sama...

14 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2018
Szukam prawnika z Poznania - projekty, negocjacje, umowy

Skontaktuj się z kancelarią Lipiński i Walczak z Poznania, mi pomogli szybko zakończyć sprawę rozwodowa z orzeczeniem winy męża.

14 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2018
znaki bhp

Nie słyszałem szczerze mówiąc

2 wypowiedzi
ostatnia 15.10.2018
Sprzedam koszty, czyli handel fakturami

Przestrzegam przed „usługami” oferowanymi przez firmę B2BPartner Sa poprzez stronę www.sprzedamkoszty.com.

Niestety, po opłaceniu wymaganej kwoty (na konto serwisu...

8 wypowiedzi
ostatnia 04.10.2018
Jak odzyskać odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym?

Czy w przypadku wypadków komunikacyjnych można powołać się na ubezpieczenie od NW?

50 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Poszukiwane osoby oszukane na polisach

Miałam kiedyś polisę w Scandii. Udało mi się odzyskać pieniądze. Pomogła mi w tym pewna osoba, świadcząca usługi za przystępną cenę, co istotne rozliczenie było...

5 wypowiedzi
ostatnia 22.08.2018