Lody tajskie przebojem wdarły się na polski rynek i zdobywają rzesze fanów.
 

Bez wątpienia wśród Polaków wciąż jeszcze wielu jest fanów tradycyjnych, znanych od lat lodów, jak świderki czy lody włoskie. Jednak lody tajskie naprawdę mają bardzo wiele do zaoferowania i nie zamierzają odpuścić. 

Lody naturalne - zyskowny biznes

Polska, wbrew obiegowej opinii, nie jest konserwatywnym krajem, który nie otwiera się na kulinarne nowości. Zauważmy, że turecki kebab traktujemy, niczym własne danie i podchodzimy do niego bez żadnych uprzedzeń. Tak samo jest z wieloma innymi potrawami, więc nie ma obaw, że franczyza lodów tajskich okaże się nietrafionym pomysłem!

Wielu ludzi zaczyna dbać o zdrowie. Zwracają dużą uwagę do tego, co jedzą. Nie liczymy już tylko na tanie danie. Ważny jest dla nas także jego smak i wysokiej jakości składniki. Pomysł na biznes z lodami naturalnymi – a takie właśnie są lody tajskie - idealnie wpisuje się więc w tę tendencję! Lody tajskie powstają na bazie wyłącznie naturalnych składników, jakimi są śmietanka czy mleko.

Zaskocz klientów oryginalnym deserem!

Franczyza lodowa kojarzy się zwykle z tradycyjnymi,serwowanymi od lat deserami lodowymi. Otóż można też inaczej, zaskakując ulicznych przechodniów czy turystów odpoczywających na polskich plażach. Już sama produkcja lodów tajskich, która odbywa się na oczach klienta, jest dużą atrakcją. A przecież by cieszyć się ich wspaniałym i wyjątkowym smakiem, wystarczy tylko mrożona patelnia, kilka ulubionych dodatków, np. w formie owoców i oryginalny deser gotowy! Swym kształtem lody tajskie przypominają ruloniki, które dadzą dużo ochłody w upalne dni.

Nieduży wkład finansowy – wysokie dochody

Pomysł na biznes lodowy, a szczególnie z lodami tajskimi, możliwy jest dziś dzięki systemowi franczyzowemu, który charakteryzuje się niewielkim wkładem własnym. Dużą część finansów pochłaniają oczywiście maszyny do lodów tajskich, ale także cała reszta wyposażenia, niezbędnego do uruchomienia własnego biznesu na licencji. Nie zwlekaj, ponieważ coraz więcej kreatywnych i odważnych osób decyduje się na otwarcie budki z lodami naturalnymi, widząc w tej branży bardzo dochodowy biznes.

  • 40 punktów z lodami tajskimi 
  • Blisko 50 ton sprzedanych lodów
  • Ponad 1 mln wydanych kubków z lodami
  • Prawie 4 mln zł dochodu

TYLE OSIĄGNĘLIŚMY ZALEDWIE W JEDEN SEZON!!! ZAINTERESOWANY?

Zostań rekinem biznesu w swojej miejscowości.

  • Przyczepa food truck w pełni wyposażona gotowa do pracy już od 10 000 zł
  • Wyspa handlowa już od 20 000 zł
  • Oferujemy pełne szkolenie oraz pomoc na każdym etapie współpracy.
  • Oferujemy atrakcyjną ofertę finansowania dla nowych jak i obecnych firm.
  • Lider jest tylko jeden !!!
  • Jeśli masz już dość zarobkowania na etacie i niewielkich dochodów, otwórz z nami Food Truck Lody Rolls.

Więcej informacji:

www.lodyrolls.pl, e-mail kontakt@lodyrolls.pl, tel. 505 593 105


Przyczepa food truck w pełni wyposażona gotowa do pracy już od 10 000 zł
Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Lody Rolls.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank