Duże miasta kuszą lepszym życiem. W jaki biznes zainwestować, by w wielkomiejskim ścisku znaleźć swoje miejsce i móc liczyć zyski?
 

W marcowym wydaniu 3/2019 (169)

RAPORT SPECJALNY

Jaki biznes w dużym mieście?
Duże miasta kuszą lepszym życiem. W jaki biznes zainwestować, by w wielkomiejskim ścisku znaleźć swoje miejsce i móc liczyć zyski?

SUPERTEMAT

Uczą i zarabiają. Pomysły na firmę nie tylko dla nauczycieli
Zamieszanie w oświacie raczej nie sprzyja uczniom, ale na pewno korzystnie wpływa na portfele przedsiębiorców z branży edukacyjnej. Rodzice tłumnie zapisują dzieci na różne kursy i zajęcia dodatkowe. W artykule opisane są warunki współpracy z: Abakus Europe, Early Math, Early Stage, Edukacja EZO, Edukido, Edu Szkoła, Galileusz – niezwykłe korepetycje, Giganci Programowania, La Mancha Centrum Języka Hiszpańskiego, Mały Inżynier, MathRiders, Misja Robotyka, Szkoła Matematyki 2 plus 2, Szkoła Pamięci SPW.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Wino wymaga cierpliwości
Własna winiarnia to marzenie wielu pasjonatów tego trunku. I biznes głównie dla nich, bo na zwrot z inwestycji trzeba czekać… 12 lat.

Jazda po pieniądze
Tor kartingowy to biznes dla dużych miast, w których chętnych na jazdę gokartem nie brakuje. Najczęściej na ten interes decydują się fani motoryzacji. Inwestujemy w mobilną lodziarnię

Restauracja po japońsku
Czy japońska zupa ma szansę na karierę w Polsce? Franczyzodawcy restauracji Panda Ramen właśnie na niej oparli swój biznes.

Pleciony interes, czyli zakładamy plantację wikliny
Uprawą wikliny zajmują się najczęściej potomkowie właścicieli plantacji z rodzinnymi tradycjami. Czy niszowy obecnie biznes może się opłacać?

E-FIRMA

Pomysłowe małżeństwo
Ruchome zdjęcia nie są już wyłącznie fragmentem magicznego świata z powieści o Harrym Potterze. Dzięki aplikacji Runvido i nowoczesnej technologii AR statyczne obrazy „ożywają”.MÓJ FRANCHISING

WŁASNY BIZNES

Walka interesów
– Moim pomysłem na biznes jest organizowanie gal sportowych, które będą oglądać całe rodziny: ze spektakularnymi efektami wizualnymi, świetnymi gośćmi i występami artystycznymi – mówi Marcin Najman, pięściarz, organizator gal sportowych.

OD ZERA DO MILIONERA

Dior dużo więcej niż ciuch
W świat mody wkroczył skandalem w wieku 42 lat. Głośna kolekcja została okrzyknięta rewolucją damskiego stylu. Ten skryty i nieśmiały projektant stał się legendą. Christian Dior zapewnił Paryżowi tytuł stolicy światowej mody, a swoim projektom – nieśmiertelność.

SONDA

Laik kontra stary wyga
Zapytaliśmy franczyzodawców, czy branżowe doświadczenie u potencjalnego franczyzobiorcy to zaleta, czy wada.

STEKI MENEDŻERA

Apetyt na pizzerię
Marcin Ciesielski pierwszą pizzerię pod marką Stopiątka otworzył 20 lat temu. Był wówczas studentem i nie spodziewał się, że niewielka knajpka w Busku-Zdroju da początek ogólnopolskiej sieci franczyzowej. A tym bardziej trzem.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

340 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Firma z kosztami
Jakie wydatki można wliczyć w koszty prowadzenia firmy? Dobrze to wiedzieć, żeby nie płacić wyższych podatków niż to konieczne.

ABC FRANCZYZY

6 powodów, dla których warto zbudować system franczyzowy
Wielu przedsiębiorców zastanawia się nad rozwojem firmy poprzez franczyzę. Jakie zalety ma ta forma współpracy?

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, a także w sklepie Publio.pl.


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748

Wino wymaga cierpliwości / Własna winiarnia to marzenie wielu pasjonatów tego trunku. I biznes głównie dla nich.