Dla działających biur / Do Banking Retail System mogą dołączyć przedsiębiorcy, którzy prowadzą biuro pośrednictwa finansowego. BRS nie otwiera oddziałów własnych.
Czwartek
07.03.2019
Banking Retail System zrzesza ponad 1,5 tys. pośredników finansowych. Jakie są korzyści z przystąpienia do tego systemu partnerskiego?
 

Banking Retail System zrzesza pośredników finansowych, zajmujących się sprzedażą kredytów i pożyczek.
– Naszą misją jest ułatwienie prowadzenia biznesu. Doradcy finansowi znajdą u nas szeroki wybór produktów bankowych i pozabankowych, dla klientów detalicznych i firmowych – wyjaśnia Renata Grzejszczyk, menedżer wsparcia biznesowego w Banking Retail System. – Koncentrujemy się na najlepszych rozwiązaniach dla klientów i jednocześnie na jak najlepszym wynagrodzeniu dla partnera.

Do systemu mogą dołączyć przedsiębiorcy, którzy prowadzą biuro pośrednictwa finansowego. BRS nie otwiera oddziałów własnych. Po przystąpieniu do Banking Retail System partnerzy nadal będą działać pod własną marką, nie są ograniczani umową na wyłączność. Co w takim razie zyskują?
– Naszym partnerom zapewniamy oszczędność czasu i pieniędzy, które mogą przeznaczyć na to, co w ich pracy jest najważniejsze, czyli pozyskanie nowych klientów – mówi Renata Grzejszczyk. – Banking Retail System zapewnia bezpłatne raporty BIK, KRD i BIG InfoMonitor na temat zdolności kredytowej wskazanych przez partnera klientów. Ogranicza to ilość „przekredytowanych” klientów w procesie.

Oczywiście pośrednik sam może uzyskać dane z każdej z tych instytucji, ale każde takie zapytanie kosztuje. A ostatecznie może się okazać, że klient i tak nie skorzysta z usług pośrednictwa.
– Poza tym doradca ma też do swojej dyspozycji dedykowanego analityka, który odpowie na wszystkie pytania, m.in. w którym banku, jaką kwotę, na jaki okres i w jakiej cenie może uzyskać dla swojego klienta – dodaje Renata Grzejszczyk. – Dzięki temu pośrednik wie, do których banków warto się zwrócić, by klient uzyskał kredyt na najlepszych warunkach.

Banking Retail System ma obecnie w ofercie produkty blisko 20 banków i instytucji pozabankowych. Swoim partnerom zapewnia także m.in. dostęp do ofert specjalnych, które są niedostępne bezpośrednio w bankach, platformę eBRS zawierającą dokumenty, instrukcję i bazę wiedzy, cykliczne zestawienia porównujące aktualną ofertę banków.
– Nasi partnerzy biorą udział w „Śniadaniach Mistrzów”, czyli szkoleniach produktowych i merytorycznych, a także w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych – dodaje Renata Grzejszczyk.

Pośrednicy w BRS zarabiają na prowizji od uruchomionego kredytu. BRS zapewnia, że wypłaca prowizje od ręki i partnerzy nie muszą czekać na koniec okresu rozliczeniowego. Banking Retail System nie pobiera żadnych opłat za przystąpienie do sieci, ani opłat miesięcznych.


Szeroka oferta / Banking Retail System ma obecnie w ofercie produkty blisko 20 banków i instytucji pozabankowych. Swoim partnerom zapewnia także m.in. dostęp do ofert specjalnych, które są niedostępne bezpośrednio w bankach.

POPULARNE NA FORUM

Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?

https://plusbank.pl/oferta-dla-ciebie/kredyty/kredyt-gotowkowy-piec-gwiazdek

28 wypowiedzi
ostatnia 25.05.2019
Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?

Na rozpoczęcie działalności polecam kredyt plusbanku https://plusbank.pl/oferta-dla-ciebie/kredyty/kredyt-gotowkowy-piec-gwiazdek

28 wypowiedzi
ostatnia 25.05.2019
Franczyza bez dużej inwestycji

Witam, jaką sprawdzoną franczyzę lecz bez dużej inwestycji polecacie?

1 wypowiedzi
ostatnia 25.03.2019
Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?

A ja polecam zapoznać się z działalnością sieci aniołów biznesu, np. Fast Business Angels. Można otrzymać spore kwoty od inwestorów na założenie i rozwój nowej firmy.

28 wypowiedzi
ostatnia 18.02.2019
Leasing Experts

Tu zapytaj. Oni tam jakieś egzotyczne leasingi analizują. Typu Weź Leasing, czy Carsmiel, to może i tego znają.

3 wypowiedzi
ostatnia 07.02.2019
Chwilówki, pożyczki bez BIK, pożyczki na oświadczenie

Wybór pożyczki to twardy orzech do zgryzienia. Podczas przebijania się przez morze ofert, pamiętajcie, by korzystać jedynie z tych udostępnionych przez zaufe podmiotów....

23 wypowiedzi
ostatnia 05.02.2019
Firma pożyczkowa

Ja swój fakt faktem nieduży kredyt załatwiłem właśnie w takiej firmie. Nie mogę iść do banku a tu nie miałem problemów. Firma Provema jest sprawdzona i na pewno...

26 wypowiedzi
ostatnia 05.02.2019
Biuro rachunkowe

Poszukuję sprawdzonego księgowego. Mam małą firmę zatrudniającą 6 osób. Zastanawiam się czy biuro rachunkowe jest w tym przypadku dobrą opcją? Póki co mam wsparcie...

15 wypowiedzi
ostatnia 04.02.2019