Dla działających biur / Do Banking Retail System mogą dołączyć przedsiębiorcy, którzy prowadzą biuro pośrednictwa finansowego. BRS nie otwiera oddziałów własnych.
Czwartek
07.03.2019
Banking Retail System zrzesza ponad 1,5 tys. pośredników finansowych. Jakie są korzyści z przystąpienia do tego systemu partnerskiego?
 

Banking Retail System zrzesza pośredników finansowych, zajmujących się sprzedażą kredytów i pożyczek.
– Naszą misją jest ułatwienie prowadzenia biznesu. Doradcy finansowi znajdą u nas szeroki wybór produktów bankowych i pozabankowych, dla klientów detalicznych i firmowych – wyjaśnia Renata Grzejszczyk, menedżer wsparcia biznesowego w Banking Retail System. – Koncentrujemy się na najlepszych rozwiązaniach dla klientów i jednocześnie na jak najlepszym wynagrodzeniu dla partnera.

Do systemu mogą dołączyć przedsiębiorcy, którzy prowadzą biuro pośrednictwa finansowego. BRS nie otwiera oddziałów własnych. Po przystąpieniu do Banking Retail System partnerzy nadal będą działać pod własną marką, nie są ograniczani umową na wyłączność. Co w takim razie zyskują?
– Naszym partnerom zapewniamy oszczędność czasu i pieniędzy, które mogą przeznaczyć na to, co w ich pracy jest najważniejsze, czyli pozyskanie nowych klientów – mówi Renata Grzejszczyk. – Banking Retail System zapewnia bezpłatne raporty BIK, KRD i BIG InfoMonitor na temat zdolności kredytowej wskazanych przez partnera klientów. Ogranicza to ilość „przekredytowanych” klientów w procesie.

Oczywiście pośrednik sam może uzyskać dane z każdej z tych instytucji, ale każde takie zapytanie kosztuje. A ostatecznie może się okazać, że klient i tak nie skorzysta z usług pośrednictwa.
– Poza tym doradca ma też do swojej dyspozycji dedykowanego analityka, który odpowie na wszystkie pytania, m.in. w którym banku, jaką kwotę, na jaki okres i w jakiej cenie może uzyskać dla swojego klienta – dodaje Renata Grzejszczyk. – Dzięki temu pośrednik wie, do których banków warto się zwrócić, by klient uzyskał kredyt na najlepszych warunkach.

Banking Retail System ma obecnie w ofercie produkty blisko 20 banków i instytucji pozabankowych. Swoim partnerom zapewnia także m.in. dostęp do ofert specjalnych, które są niedostępne bezpośrednio w bankach, platformę eBRS zawierającą dokumenty, instrukcję i bazę wiedzy, cykliczne zestawienia porównujące aktualną ofertę banków.
– Nasi partnerzy biorą udział w „Śniadaniach Mistrzów”, czyli szkoleniach produktowych i merytorycznych, a także w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych – dodaje Renata Grzejszczyk.

Pośrednicy w BRS zarabiają na prowizji od uruchomionego kredytu. BRS zapewnia, że wypłaca prowizje od ręki i partnerzy nie muszą czekać na koniec okresu rozliczeniowego. Banking Retail System nie pobiera żadnych opłat za przystąpienie do sieci, ani opłat miesięcznych.


Szeroka oferta / Banking Retail System ma obecnie w ofercie produkty blisko 20 banków i instytucji pozabankowych. Swoim partnerom zapewnia także m.in. dostęp do ofert specjalnych, które są niedostępne bezpośrednio w bankach.

POPULARNE NA FORUM

Pożyczka 24/7

Pojawia się wiele możliwości pożyczek dla firm. Polecam zobaczyć portal pożyczek społecznościowych futurecapital.pl. Ludzie ludziom.

5 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2019
Ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Niestety ale nie wiedzie mi się w firmie i zastanawiam się nad ogłoszeniem upadlości.... Jak wyglada ogłoszenie upadłości przez przedsiębiorcę?

1 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2019
Pekao SA - czy to dobry pomysł na biznes

Witam.Poszukuję kontaktu z osobą współpracującą z BANK PEKAO SA.

42 wypowiedzi
ostatnia 20.08.2019
Czy franczyza w Getin Banku się nie opłaca?

Halo halo czy ktoś tu jest?

30 wypowiedzi
ostatnia 20.08.2019
Pożyczka 24/7

Chyba to już nie te czasy kiedy musimy się bać o każdą pożyczkę. Firm jest dużo, każda walczy o jak najlepsze opinie jeżeli chce się liczyć na rynku. Jednak jeżeli...

5 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2019
Czy franczyza w Getin Banku się nie opłaca?

Halo witam Mam pytanie do Biznesmen007 lub innej osoby która ostatnio rozpoczęła współpracę z jakimkolwiek bankiem.Proszę o kontakt

30 wypowiedzi
ostatnia 11.08.2019
Biuro rachunkowe

ja korzystam z usług biura rachunkowego Abakus w Gdyni i jestem bardzo zadowolona

16 wypowiedzi
ostatnia 29.07.2019
Odliczenie faktury z podatku dochodowego

Witam, założyłem własną działalność kilka miesięcy temu i mam pytanie o obniżenie podatku dochodowego. Np. Mój zarobek z własnej dzialalnosci wynosi 4tys. Podatek...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2019