Świadomy właściciel sklepu / Każdy franczyzobiorca może dzięki aplikacji skorzystać z raportów dotyczących tylko jego sklepu. Może np. sprawdzić 30 najlepiej rotujących produktów.
Środa
27.03.2019
Żabka stworzyła dla franczyzobiorców aplikację mobilną, która ułatwia zarządzanie sklepem. I planuje wprowadzić kolejne udogodnienia.
 

Dzięki niej partnerzy mogą na bieżąco monitorować wyniki sprzedaży w placówkach, generować symulację przychodów czy rozliczenia finansowe.

Staramy się upraszczać codzienne prowadzenie biznesu. Franczyzobiorcy będą na bieżąco otrzymywać informacje z kasy, co ułatwi analizowanie danych sprzedażowych i weryfikowanie poziomu zatowarowania. W kolejnych miesiącach planujemy rozwój tego narzędzia o moduł motywujący franczyzobiorców i pracowników do aktywnej sprzedaży – mówi Adam Manikowski, wiceprezes zarządu Żabka Polska.

Aplikacja umożliwia ciągłą kontrolę sklepu, gdyż raport ze sprzedaży i informacje dotyczące przychodów są dostępne online. Franczyzobiorcy otrzymują także powiadomienia o zalogowaniu kas w sklepie, dzięki czemu wiedzą, czy otwarcie nastąpiło o właściwej godzinie. Każdy franczyzobiorca może również skorzystać z raportów dotyczących tylko dla swojego sklepu. Może np. sprawdzić 30 najlepiej rotujących produktów, dzięki czemu ma możliwość jeszcze lepszego planowania dystrybucji.

Zależało nam przede wszystkim na użytecznym narzędziu, które pomoże w zarządzaniu sklepem. Aplikacja umożliwia dostęp do informacji ze sprzedaży w czasie rzeczywistym, a na tym etapie projektu było to dla franczyzobiorców kluczowe – dodaje Tomasz Blicharski, wiceprezes ds. finansowych i rozwoju Żabka Polska. – Mogę lepiej przyjrzeć się pracy pracowników, poznać potrzeby klientów i natychmiast reagować na pojawiające się problemy, co dobrze wpływa na ogólną sprzedaż. Możliwość kontrolowania sklepu przez telefon komórkowy niewątpliwie pozwala zaoszczędzić czas i rozszerzyć kontrolę – mówi Rafał Nieckarz, franczyzobiorca Żabki z Warszawy.

Narzędzie dostępne jest na systemie Android oraz iOS. Działa na nowszych i starszych smartfonach. Aplikacja frappka jest bezpłatna i łatwo dostępna, wystarczy ściągnąć ją z oficjalnego sklepu.


Franczyzobiorca ma oko / Aplikacja umożliwia ciągłą kontrolę sklepu, gdyż raport ze sprzedaży i informacje dotyczące przychodów są dostępne online.
doradca we franczyzie