Sklep skrojony na miarę

Bez opłat na start / Przystąpienie do sieci Dastan nie wiąże się z żadnymi opłatami licencyjnymi.
Poniedziałek
15.07.2019
Franczyzodawca marki Dastan zapewnia, że kwota 60 tys. zł wystarczy na otwarcie sklepu odzieżowego.
 

Polska marka Dastan znana jest przede wszystkim z wysokiej jakości garniturów, ale jej portfolio obejmuje pełną ofertę odzieży męskiej: od okryć wierzchnich czy ubrań w stylu casual, aż po bieliznę i akcesoria. Aktualnie marka posiada niemal 30 własnych salonów, kilka franczyzowych, a także ponad 100 sklepów partnerskich w całej Polsce. W związku z rozwojem, franczyzodawca poszukuje partnerów w miastach o wielkości powyżej 30 tys. mieszkańców.
Przystąpienie do sieci Dastan nie wiąże się z żadnymi opłatami licencyjnymi. Zaprojektujemy lokal zgodnie z najnowszym konceptem architektonicznym, wykonamy wyposażenia w z góry określonej cenie, ale jeśli partner znajdzie tańszego wykonawcę elementów wyposażenia salonu, które będą spełniały nasze wymagania, zadbamy o to, aby mógł zaoszczędzić  – mówi Paulina Staniszek, ekspert ds. kontaktu z franczyzobiorcami.
Marka przedstawia szczegółowy kosztorys inwestycji, w którym wyszczególnia koszty wszystkich elementów, niezbędnych do tego aby przystosować sklep do standardów sieci. Kolejnym etapem jest analiza opłacalności inwestycji. Partner i franczyzodawca wykonają ją wspólnie. W oparciu o kilka informacji dotyczących dotychczasowej kondycji sklepu partnera, centrala będzie w stanie przedstawić prognozowane obroty, aby partner mógł świadomie dokonać oceny przed podjęciem decyzji.
Wymagana powierzchnia lokalu wynosi od 70 do 90 m2. Możliwe są lokalizacje w centrach handlowych, ale też przy ulicach handlowych. Franczyzodawca zapewnia, że kwota 60 tys. wystarczy na otwarcie biznesu. Centrala marki gwarantuje darmowe oprogramowanie oraz sprzęt (kasy fiskalne i komputery) niezbędne do prowadzenia salonu, pakiet szkoleń dla właściciela oraz pracowników, wsparcie w procesie rekrutacji, opiekę merytoryczną kierownika regionalnego, podręcznik operacyjny ułatwiający prowadzenie salonu, pełne zatowarowanie sklepu.
– Od kandydatów na franczyzobiorców wymagamy odpowiedniego zaplecza finansowego, pozwalającego pokryć koszty inwestycji związanej z adaptacją lokalu według wytycznych marki, zaangażowania w efektywne zarządzanie salonem, ubezpieczenia powierzonego towaru – dodaje  Paulina Staniaszek.

System franczyzowy Dastan oparty jest na zasadach franczyzy depozytowej.
Dzięki systemowi centralnych promocji i wyprzedaży produktów dbamy o to, aby rotacja asortymentu w salonach była wysoka. Dodatkowym wsparciem sprzedaży są działania reklamowe oraz w zakresie public relations, zarówno w mediach tradycyjnych, jak i społecznościowych. Oferujemy także regularne konsultacje z doświadczonym ekspertem, który pomaga zorganizować przestrzeń sklepu i odpowiednio wyeksponować produkty – wylicza Paulina Staniaszek.


Paulina Staniszek, ekspert ds. kontaktu z franczyzobiorcami / "Oferujemy regularne konsultacje z doświadczonym ekspertem, który pomaga zorganizować przestrzeń sklepu i odpowiednio wyeksponować produkty".

POPULARNE NA FORUM

Sklep Medicine oraz ich okropne zachowanie względem klienta

Dzień dobry. Zakładam ten wątek by znaleźć kogoś, kto być może też miał problem z tym sklepem - zresztą, z tego co widziałam, opinie na temat tego sklepu nie...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2019
Odzież męska - jeansy

I am definitely enjoying your website. You definitely have some great insight and great stories. HMA Pro VPN 5.0.228.0 Crack

14 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2019
Odzież męska - jeansy

Took me time to read all the comments, but I really enjoyed the article. It proved to be Very helpful to me and I am sure to all the commenters here! It’s always nice when...

14 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2019
Jak założyć sklep z odzieżą

thanks for the tips and information..i really appreciate it.. Chicago Refinance

16 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2019
Sklep odzieżowy w mniejszym mieście

Jeżeli ktoś dobrze zajmie się Twoim sklepem, to serio można na tym nie źle zarobić. Ja korzysam z firmy https://iconmedia.pl i serio mogę ich polecić

49 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2019
Jak założyć sklep z odzieżą

stworzyłem*

16 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2019
Jak założyć sklep z odzieżą

Ja prowadzę swój sklep odzieżowy, stworzyłam sklep razem z firmą https://iconmedia.pl oferują atrakcyjne ceny a co najważniejsze mam od nich pełne wsparcie.

16 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2019
Sklep odzieżowy w mniejszym mieście

Moim zdaniem jest to bardzo niejednoznaczna inwestycja poniewaz czesto w malych miastach nie ma sklepów odziezowych z drugiej strony ludzie lubia jezdzic do wiekszych miast np...

49 wypowiedzi
ostatnia 31.07.2019