Zapotrzebowanie na placówki partnerskie wciąż jest, pomimo epidemii. Santander Bank Polska właśnie uruchomił kolejną placówkę partnerską.
 

Jeszcze niedawno nasze życie wyglądało inaczej. Odważnie podchodziliśmy do planowania przyszłości. Rynek oferował nam całą paletę rozwiązań czy to chodzi o pracę czy wyjazd wakacyjny. Wystarczyło skorzystać z oferty. 

Pandemia koronawirusa wiele zmieniła. Wprowadziła niepewność jutra zarówno dla przedsiębiorców, jak i pracowników. Wieli z nas czeka modyfikacja planów na przyszłość. Z powodu restrykcji rządowych wiele sektorów gospodarki zatrzymało się i straciło możliwość zarobkowania. Wiele osób będzie musiało zmienić pracę, przebranżowić się i poszukać nowej alternatywy na życie. 

Bankowość jest taką branżą, która jest potrzebna w każdej sytuacji. Koronawirus nie zmienił zapotrzebowania na usługi i produkty bankowe. Co się zatem zmieniło? Z pewnością sposób świadczenia usług. Zachęcamy klientów do korzystania ze zdalnych kanałów obsługi. Klienci mogą się z nami skontaktować telefonicznie lub przez internet. Zdarzają się sytuacje kiedy wizyta klientów w placówce jest konieczna. Nasze placówki są wyposażone w odpowiednie środki ochrony i stosują się do podwyższonych standardów higieny. Robimy wszystko, by klienci czuli się u nas bezpiecznie. 

Epidemia sprawiła, że trudniej jest nawiązać współpracę z osobami, które chciałyby dołączyć do naszej sieci. Niepewność jutra powoduje, że wiele osób nie chce teraz podejmować strategicznych decyzji dotyczących inwestycji w biznes. Są również i tacy, którzy pomimo obaw szukają nowego pomysłu na siebie.

Prowadzenie biznesu w czasie epidemii z pewnością jest wyzwaniem. Ale łatwiej jest to wyzwanie podjąć, gdy wchodzi się do biznesu z solidnym partnerem. Nasz system partnerski budowaliśmy przez wiele lat, ulepszając jego założenia i opierając na solidnych podstawach. I myślę, że to sprawiło, że nawet w tych trudnych czasach udaje nam się rozszerzać nasz biznes i zapraszać do współpracy kolejnych partnerów. W maju, w środku epidemii otworzyliśmy kolejną placówkę partnerską w Bartoszycach – mówi Anna Gniatkowska, dyrektor Biura Rozwoju Placówek Partnerskich Santander Bank Polska.

System partnerski Santander Bank Polska działa od 2007 roku. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie i elastyczność w dostosowywaniu się do warunków rynkowych. Zapraszamy do współpracy osoby, które razem z nami chcą oferować produkty i usługi bankowe. 

Więcej na temat franczyzy Santander Bank Polska przeczytasz tutaj

 


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Santander Bank Polska.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank