Dziś w programie "Firma" McDonald's!

Wtorek
03.08.2021
McDonald’s ze swoją ofertą dociera już nawet do małych miast. Czy cieszy się ona zainteresowaniem mieszkańców? Obejrzyj rozmowę.
 

Gościem drugiego odcinka programu „Firma” jest Monika Dąbrowska, menedżer, McDelivery lead w McDonald’s Polska oraz prezes Polskiej Organizacji Franczyzodawców. Pytamy jak McDonald’s poradził sobie z pandemią, jak mieszkańcy małych miast zareagowali na usługę McDelivery oraz o prognozy dla rynku franczyzy.

Premiera filmu 3 sierpnia o godzinie 11:00, zachęcamy do oglądania.

Biznes bez tajemnic

W programie "Firma" rozmawiamy z menedżerami franczyzy, omawiamy modele biznesowe i umowy franczyzowe znanych marek. Nasi dziennikarze zapytają o szczegóły prowadzenia firmy.

Po przejrzeniu katalogu franczyz koniecznie obejrzyj wywiady z wybranymi przez siebie firmami. Twoja wiedza wzrośnie dwukrotnie!

Instrukcje na biznes

Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez zakładanie firmy na licencji. Chcesz znać wszystkie szczegóły opłat franczyzowych? Całkowitą kwotę inwestycji? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w programie "Firma".

Studio prowadzą Anna Smolińska i Arkadiusz Słodkowski znani z portalu Franchising.pl i miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING”.

Zapraszamy!

#franczyzatojestto


Agnieszka Turska
social media menadżer