Pizzeria z międzynarodowym szyldem

Pizza w sieci / W Polsce Pizza Hut ma obecnie ponad 150 restauracji.
Środa
26.01.2022
– W strategii naszej firmy stawiamy na zrównoważony wzrost, którego celem jest generowanie zysku – mówi Kacper Szczepański z Pizza Hut.
 

Jaki był rok 2021 dla marki Pizza Hut?

Mimo, że miniony rok nie należał do najłatwiejszych dla całej branży, obroty naszych punktów franczyzowych osiągnęły poziom powyżej naszych oczekiwań i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. W Polsce mamy obecnie ponad 150 restauracji, z czego siedem franczyzowych.

A jakie macie plany rozwojowe na ten rok?

W strategii naszej firmy stawiamy na zrównoważony wzrost, którego celem jest generowanie zysku. Planujemy kolejne otwarcia, każde z nich poprzedzone będzie dogłębną analizą potencjału sprzedaży oraz kalkulacją krótkoterminowego i długoterminowego zysku. Ta długoterminowa, przynosząca zysk perspektywa rozwoju biznesu jest charakterystyczna dla wszystkich marek, którymi zarządza AmRest na europejskich rynkach. Nieustannie prowadzimy rozmowy z inwestorami w całej Polsce, a także - co bardzo nas cieszy - z naszymi franczyzobiorcami. To pozwala nam z optymizmem patrzeć na kolejne lata.

Jak zostać franczyzobiorcą Pizza Hut?

Szukamy osób zaangażowanych, które chcą nauczyć się naszego know-how- co jest elementem kluczowym, by osiągnąć sukces. Pizza Hut działa w Polsce w dwóch modelach biznesowych. Pierwszy to Dine – In, duże restauracje w obsługą kelnerską. Drugi natomiast to Fast Casual Delivery – restauracje wielkości od 80 do 150 m2, które działają zarówno w lokalach przyulicznych, jak i w centrach handlowych, mają niewielką ilość stolików oraz usługę dostawy. Ten ostatni model, rozwijany przez nas od kilku lat, jest dziś oferowany we franczyzie i cieszy się dużym zainteresowaniem - ponieważ jest uniwersalny, pozwala na elastyczną zmianę kanałów sprzedaży i świetnie radzi sobie w każdych warunkach otoczenia rynkowego.

Jakie są warunki finansowe inwestycji?

Rozmawiamy o tym osobiście z kandydatami na franczyzobiorców.

Co oferują Państwo w ramach pakietu franczyzowego swoim franczyzobiorcom?

Pakiet franczyzowy zawiera pełne know-how marki Pizza Hut. Wyróżnia nas dostęp do narzędzi sprzedażowych on-line, dynamizujących ilość zamówień na wynos i w dostawie, najlepsze składniki w najlepszych cenach, dzięki sprawnej sieci dystrybucyjnej i certyfikowanym dostawcom. Dużo czasu poświęcamy na skuteczne przygotowanie zespołu restauracyjnego do szybkiej optymalizacji oraz wsparcie partnera poprzez standardy, szkolenia teoretyczne i praktyczne przygotowujące do samodzielnego prowadzenia restauracji. Oferujemy także komplet działań marketingowych ukierunkowanych na szybki wzrost zysków ze sprzedaży.

Jakie wyzwania czekają gastronomię w tym roku?

Gastronomia to przede wszystkim ludzie, a ludzie w tej branży potrafią sobie radzić w każdych warunkach. Największe wyzwania branży to ograniczenie rotacji pracowników i zapewnienie im warunków które sprawią, że nie będą chcieli zmieniać branży w której pracują.

 

Rozmawiała Monika Wojniak-Żyłowska

 

WIZYTÓWKA PIZZA HUT

Międzynarodowa sieć pizzerii.

  • ponad 150 lokali w Polsce
  • optymalna pow. lokalu 100-120 m2

Kacper Szczepański, kierownik ds. rozwoju franczyzy Pizza Hut: / "Szukamy osób zaangażowanych, które chcą nauczyć się naszego know-how- co jest elementem kluczowym, by osiągnąć sukces."

POPULARNE NA FORUM

Kawiarnie Cafe Nescafe

Nie chciałabym tej franczyzy

6 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2023
McDonalds opinie o franczyzie

Ja bym pomyślała o tej franczyzie

3 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2023
Doświadczenia z Bafra Kebab

Witam wszystkich, zastanawiam się nad otwarciem punktu Bafry Kebab. Czytając komentarze w internecie mam mieszane odczucia. Czy ktoś się tym interesował? Otworzył? Jakie...

1 wypowiedzi
ostatnia 25.04.2023
Własny, mobilny punkt gastronomiczny lody, gofry, granita - sprzedaż

Dzień dobry, Noszę się z zamiarem sprzedaży przyczepy (cesja leasingu) po franczyzie znanej jako Lodolandia. Jeśli jest ktoś zainteresowany to zachęcam do...

1 wypowiedzi
ostatnia 06.03.2023
Sushi we franczyzie - przegląd sprawdzonych pomysłów na bines

Pytanie do Redakcji: Dlaczego na pasku reklamowym pojawiają się reklamy franczyzodawców którzy działają na granicy prawa, zawierają w umowach klauzule abuzywne, są...

1 wypowiedzi
ostatnia 02.02.2023
Ile kosztuje McDonald's?

Ciekawe że budujesz restauracje za własne pieniądze ale zostaję własnością centrali

1 wypowiedzi
ostatnia 24.12.2022
Dolci Sapori - Mniami

Jeżeli jesteś również poszkodowaną osobą przez tą firmę proszę o kontakt, do pozwu zbiorowego przeciwko tej firmie.

2 wypowiedzi
ostatnia 27.11.2022
Dolci Sapori - Mniami

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ FIRMĄ !!!! Jako były franczyzobiorca mogę potwierdzić, że firma nie jest w żaden sposób wiarygodna, rzetelna ani godna zaufania....

2 wypowiedzi
ostatnia 27.11.2022