Zawsze jest dobry czas na własny biznes

Planujesz otworzyć własną firmę ale nie masz pomysłu na biznes? Kup lutowy numer "Własny Biznes FRANCHISING" i sprawdź, w który biznes najbardziej opłaca się zainwestować.
 

Z okazji wydania 200. numeru czasopisma "Własny Biznes FRANCHISING", do końca lutego prenumeratę roczną można kupić w promocyjnej cenie 20 zł! Przez rok, co miesiąc w swojej skrzynce pocztowej znajdziesz nowy numer "WBF". Wysyłka na terenie Polski gratis! Skorzystaj z okazji.

W wydaniu nr 2/2022 (200)

RAPORT SPECJALNY

Sezon na własny biznes

Jeśli w tym roku chcesz otworzyć sezonowy biznes, to najwyższy czas, żeby zacząć przygotowania. 
Jak zarabiać, kiedy inni odpoczywają? Możliwości jest sporo.

POMYSŁY NA FIRMĘ

5 franczyz, które na pewno zarobią w walentynki

Święto zakochanych to także w pewnym sensie święto handlu. Które branże zarobią więcej dzięki walentynkom?

Pączkowe żniwa

W tłusty czwartek do pączkarni ustawiają się kolejki klientów. Ale nie brakuje ich również w pozostałe dni w roku. Ile potrzeba czasu, aby uruchomić pączkowy biznes?

Czy opłaca się otworzyć warzywniak?

Warzywa i owoce to produkty pierwszej potrzeby, czy w takim razie warzywniak to biznes, który sam się kręci? Jest to możliwe, pod warunkiem że właściciel warzywniaka kontroluje ceny, nie przesadza z marżą i nie licytuje się na promocje z dyskontami.

Popyt na masaże orientalne

Sieci Orient Massage i Thai Organic urosły przez ostatnie dwa lata do 20 salonów, natomiast w planach na bieżący rok są otwarcia od 20 do 30 nowych placówek. Pierwszych pięć nastąpi do końca marca.

Franczyza pełna energii

Fast Energy to sieć mobilnych stacji do ładowania elektroniki, tzw. powerbanków. W Polsce pojawiła się za sprawą Daniela Laski i Kamila Naskręta, którzy zostali jej masterfranczyzobiorcami. Od niedawna szukają partnerów do jej rozbudowy.

Otwieramy gabinet stomatologiczny

Własny gabinet stomatologiczny to dobry pomysł na biznes, bo przecież wszyscy leczymy zęby. Ale warto pamiętać, że windujące obroty droższe zabiegi, pochłaniają też więcej kosztów.

Fińska wioska w Karkonoszach

Oryginalny pomysł na wypoczynek to biznesowa szansa dla tych, którzy chcą połączyć pracę z pasją. Gospodarstwa agroturystyczne i wioski tematyczne rosną w siłę.

BIZNES NA SZPILKACH

Sztuka zarabiania na sztuce

Czy opłaca się sprzedawać ludowe pamiątki? Właściciel marki Folkstar udowadnia, że tak, i rozpoczyna 
budowę sieci franczyzowej.

BIZNES STYLE

Co gwiazdy mówią o biznesie

Przedsiębiorcy to stali bywalcy wróżek i astrologów. Na jakie pytania najczęściej szukają odpowiedzi?

SUPERTEMAT

Sklepy spożywcze i przemysłowe pod presją

W tym roku franczyzowe sieci z żywnością i artykułami przemysłowymi będą się zmagać z wieloma nowymi 
wyzwaniami. Które koncepty najlepiej się do nich przygotowały?

MÓJ FRANCHISING

Sto punktów Bafra Kebab w Polsce

Eryk Pisarski zainwestował w punkt Bafra Kebab niewiele ponad pół roku temu. Osiągane zyski zachęciły go do szybkiego otwarcia kolejnej lokalizacji.

Biznes dla dużych i małych miast

Wojciech Szadziul przez kilkanaście lat pracował na etacie, aż w końcu uznał, że najwyższy czas przejść na swoje. Na jaki biznes postawił?

WŁASNY BIZNES

Zawsze jest dobry czas na własny biznes

– W Polsce działa dziś ponad tysiąc konceptów franczyzowych. Pandemia ich nie załamała – mówi Michał Wiśniewski, prezes firmy doradczej PROFIT system.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

365 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Leasing samochodów w nowej rzeczywistości

Polski Ład zlikwidował możliwość sprzedaży leasingowanego samochodu bez podatków. Jak to wpłynie na opłacalność tej formy finansowania pojazdów dla firm?

ABC FRANCZYZY

Postawili na franczyzę

Różne motywy kierują właścicielami firm, którzy decydują się rozwijać system franczyzowy. Nie zawsze są one słuszne.

GDZIE KUPISZ NOWY NUMER?

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” możesz zamówić przez internet na portalu Franchising.pl w zakładce Zakupy (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, a także w sklepie Publio.pl.


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748