Zdrowie najważniejsze / Pomimo wyzwań wynikających najpierw z pandemii, a obecnie z wojny za wschodnią granica i wysoką inflacją, branża stale się rozwija, a trening EMS cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
Czwartek
15.06.2023
– W ubiegłym roku udało nam się podwoić liczbę placówek, a w tym otwarte zostały już kolejne dwa studia – mówi Kacper Orłowski, dyrektor ds. franczyzy w In.Time.
 

Jak wygląda sytuacja w branży treningu EMS w dzisiejszych realiach?

Pomimo wyzwań wynikających najpierw z pandemii, a obecnie z wojny za wschodnią granicą i wysoką inflacją, branża stale się rozwija, a trening EMS cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Tym co pozytywnie wpływa na całą branżę jest z pewnością trend zdrowego stylu życia i coraz większa chęć społeczeństwa do inwestowania we własne zdrowie. Nasze kilkuletnie doświadczenie oraz innowacje pozwalają nam dobrze adaptować się do sytuacji rynkowej, dzięki czemu studia sieci In.Time każdego dnia odwiedza wielu klientów.

Czy trudno jest Wam znaleźć potencjalnych franczyzobiorców?

Nasza sieć bardzo dobrze odnajduje się w dzisiejszych realiach co potwierdza grono zadowolonych klientów oraz kolejni franczyzobiorcy decydujący się na inwestycję we własne studio treningu EMS. W ubiegłym roku praktycznie udało nam się podwoić liczbę studiów – ruszyło osiem nowych studiów, a w tym otwarte zostały już kolejne dwa studia. To tylko potwierdza dynamiczny rozwój i wysokie zainteresowanie treningiem EMS zarówno ze strony klientów, jak i potencjalnych inwestorów.

Jakie są warunki współpracy z In.Time?

W przypadku studia jednostanowiskowego koszt inwestycji wynosi 110-130 tys. zł, natomiast dla studia dwustanowiskowego jest to mniej więcej 230-260 tys. zł. Suma opłat to 7,9 proc. przychodu, w tym opłata franczyzowa (6.4 proc.) oraz marketingowa (1,5 proc.)

Jak duża jest sieć In.Time?

Mamy siedem placówek własnych i dziewięć franczyzowych. W minionym roku otworzyło się osiem nowych studiów, a w tym ruszyły dwa – w Niepołomicach i Myślenicach. W planach pojawiają się kolejne lokalizacje.

Rozmawiała Dominika Pronarska

 

WIZYTÓWKA STUDIO IN.TIME

  • kwota inwestycji: 110-130 tys. zł dla studia jednostanowiskowego i 230-260 tys. zł dla studia dwustanowiskowego
  • liczba placówek: 7 własnych i 9 franczyzowych
  • opłaty: 7,9 proc. przychodu studia

Kacper Orłowski, dyrektor ds. franczyzy w firmie In.Time / "Tym co pozytywnie wpływa na całą branżę jest z pewnością trend zdrowego stylu życia i coraz większa chęć społeczeństwa do inwestowania we własne zdrowie".

POPULARNE NA FORUM

Otwieramy park trampolin

Koszt inwestycji to około 1mln zł. "Na zwrot z inwestycji trzeba czekać około roku. Spodziewane przychody w tym biznesie zależą od lokalizacji, przestrzeni, liczby...

1 wypowiedzi
ostatnia 24.03.2024
Franczyza fitness

Witam, Czy ktoś Państwa miał okazję zostać franczyzobiorcą Studio Figura? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tą formą biznesu , ale nie wiem czy na pewno jest to...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.12.2021
Zamiast etatu, własny salon urody

Biznes przyjemny i opłacalny, to super pomysł! Yasumi to znana marka więc klientki chetnie chodzą do ich babinetów...wiem bo mam trzy :)

8 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2021
Opinie o współpracy z Yasumi

Posiadam trzy gabinety Yasumi obecnie i jestem zadowolona ze współpracy. Bardzo dużo pomagaja na początku przed otwarciem a po otwarciu również jest stała opieka. Mam...

4 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2021
Gabinet kosmetyczny

Bardzo popularne są obecnie salony stylizacji paznokci. Niskie nakłady finansowe aby otworzyć Studio Paznokcia i łatwy dostęp do oferty szkoleniowej powoduje coraz...

33 wypowiedzi
ostatnia 15.02.2020
Trening z maszyną

Ja bym chciała z czegoś takiego skorzystać, ale ceny niestety powalają na kolana.

19 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2020
Zamiast etatu, własny salon urody

Jeśli tylko czuje się ktoś na siłach do rozkręcania takiego biznesu i przede wszystkim, zna się na tym to jak najbardziej.

8 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2020
Opinie o współpracy z Yasumi

Witam. Czy współpraca z yasumi się opłaca ? Zastanawiam się nad podjęciem współpracy. Proszę o odp.

4 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019