Stokrotka dofinansuje otwarcie sklepu

Nowe centrum, nowe możliwości / Ważny kierunek rozwoju Stokrotki stanowi obecnie Podkarpacie. Pod koniec ubiegłego roku w Rzeszowie firma otworzyła nowe centrum dystrybucyjne.
Czwartek
02.05.2024
Stokrotka proponuje nowym partnerom dofinansowanie w wysokości do 1 mln zł.
 

– Zapewniamy wsparcie finansowe na start osobom, które chcą otworzyć swój sklep pod szyldem Stokrotka – podkreśla Katarzyna Stadler, dyrektor franczyzy Stokrotki.

Firma, analizując możliwość nawiązania współpracy z nowym partnerem, bierze pod uwagę jego zaangażowanie w przedsięwzięcie, a także lokalizację inwestycji. Otwiera bowiem sklepy tylko w sytuacji, gdy możliwe jest osiągnięcie satysfakcjonujących wyników sprzedaży zarówno dla franczyzobiorcy, jak i sieci. Umowa franczyzowa podpisywana jest na sześć lat.

– Następnie przedłużamy współpracę i finansujemy remont placówki – dodaje Katarzyna Stadler.

Stokrotka koncentruje się na Podkarpaciu

Ważny kierunek rozwoju Stokrotki stanowi obecnie Podkarpacie. Pod koniec ubiegłego roku w Rzeszowie firma otworzyła nowe centrum dystrybucyjne. Magazyn o wielkości przekraczającej 26 tys. mkw. wspiera rozwój sieci w południowo-wschodniej Polsce.

– Nowe centrum dystrybucyjne umożliwia zwiększenie efektywności działań. Skracamy czas potrzebny na dostawy produktów do istniejących sklepów i stwarzamy możliwość powstawania nowych – mówi Katarzyna Stadler. Dzięki temu sklepy mogą liczyć na dostawy świeżych towarów sześć razy w tygodniu. To m.in.: mięso, wędliny, owoce, warzywa, nabiał, pieczywo. Stokrotka dostarcza również świeże ciasta, a także mrożonki oraz produkty marki własnej, których liczba systematycznie rośnie.

Franczyzodawca zapewnia logistykę i dostawę potrzebnych w sklepie produktów. Franczyzobiorcy mają jednak możliwość uzupełniania swojej oferty i kupowania produktów charakterystycznych dla danego regionu na przykład od lokalnych producentów. – Wspieramy naszych franczyzobiorców także w działaniach marketingowych i promocyjnych poprzez aplikację oraz kampanie telewizyjne, radiowe, internetowe czy SMS-owe. Z naszej aplikacji korzystają już ponad 2 mln osób – mówi Katarzyna Stadler. Aplikacja cieszy się nie tylko rosnącą liczbą użytkowników, zdobywa także bardzo dobre oceny uczestników programu i nagrody.

W tej chwili w sieci Stokrotka działa blisko 1000 sklepów, w tym 86 franczyzowych. Są to markety o powierzchni od 200 mkw. do 400 mkw. i supermarkety powyżej 400 mkw.

 

WIZYTÓWKA MARKI STOKROTKA

Stokrotka to sieć handlowa, która powstała w 1994 roku w Lublinie. Dziś swoim zasięgiem obejmuje ponad 100 sklepów zlokalizowanych na osiedlach, w minicentrach i galeriach handlowych w całej Polsce.

  • Liczba placówek: blisko 1000 sklepów, w tym 86 franczyzowych.
  • Powierzchnia marketów od 200 mkw. do 400 mkw. i supermarketów powyżej 400 mkw. 

Katarzyna Stadler, dyrektor franczyzy Stokrotki / „Zapewniamy wsparcie finansowe na start osobom, które chcą otworzyć swój sklep pod szyldem Stokrotka”.
doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

sklepy spożywcze

Pozycjonowanie lokalne to kluczowa strategia dla firm pragnących zwiększyć swoją widoczność wśród lokalnej społeczności. Proces ten skupia się na optymalizacji...

7 wypowiedzi
ostatnia 25.03.2024
Franczyzodawca otwarty na osoby z niepełnosprawnościami

Jestem osobą niepełnosprawną ostatnio umiarkowanym czy jest szansa żebym mogła wejść we franczyznę i jako osoba niepełnosprawna

1 wypowiedzi
ostatnia 24.03.2024
Franczyza Odido w nowym wydaniu: Odido Elevator

Witam, Czy ktoś może zdecydował się na współpracę z zOdido w ramach Odido Elevator i może podzielić się doświadczeniami? Chodzi o twardszą franczyzę / wyposażenie...

1 wypowiedzi
ostatnia 30.09.2023
Nagrodzeni franczyzobiorcy

Należałoby zostawić sobie te nagrodę na spłatę powstających lawinowo długów franczyzobiorców, którzy przez kanibalizacje lokalizacji padają po kilku miesiącach....

1 wypowiedzi
ostatnia 03.02.2023
sklepy spożywcze

Polecam Franczyzę sklepów Cortez szybko rozwijająca się marka.

7 wypowiedzi
ostatnia 29.03.2022
Jubileuszowy sklep

Pani Julito proszę uciekać z sieci póki jeszcze dług nie urósł do niebotycznych rozmiarów

1 wypowiedzi
ostatnia 09.03.2022
Nowe warunki współpracy dla franczyzobiorców

Widzę ,że przestępczość zorganizowana od nowego roku w natarciu na Franchising.pl:)

1 wypowiedzi
ostatnia 27.01.2022
Franczyza, która daje niezależność

No no i tutaj polecę jutrzejszy program Anity Gargas. Redakcjo opamiętajcie się i przestańcie promować reklama i tekstami natywnymi przestępczość zorganizowana....

1 wypowiedzi
ostatnia 26.01.2022