Franczyza bliska ciału

Bielizna marek z portfolio A&P Brands była prezentowana w programie Top Model, nosiły ją także kandydatki do tytułu najpiękniejszej podczas wyborów Miss Polski 2012.
Poniedziałek
10.12.2012
Mijający rok A&P Brands może zaliczyć do udanych. Oferta sklepów franczyzowych firmy wzbogaciła się o nowe marki.
 

Firma A&P Brands zajmuje się dystrybucją luksusowych marek bieliźniarskich takich jak DKNY, Hanky Panky i Elle Macpherson. Bieliznę znanych projektantów możemy znaleźć w czterech butikach franczyzowych oraz ponad 30 salonach multibrandowych. Ostatnie otwarcie miało miejsce w październiku w Warszawie przy ul. Mysiej.

Rozwój sieci sprzedaży to jeden z priorytetów firmy, drugim jest powiększenie listy sprzedawanych marek oraz promocja, która pozwoli dotrzeć z ofertą do szerszej grupy klientów.

- Staramy się systematycznie poszerzać ofertę dostępnych marek. W ubiegłym roku rozpoczęliśmy współpracę z kolejnymi domami mody, co zaowocowało pojawieniem się w naszych salonach kolekcji znanych już na świecie projektantów: Melissa Odabash, Babajaan i M Michael Kors – wylicza Agata Krysiak, właścicielka A&P Brands.

Salony z markami A&P Brands najczęściej znajdują się w centrach handlowych lub przy głównych ulicach miast. Sklepy mają od 30 do 100 m2, ale optymalna jest powierzchnia ok. 50 m2. Na zatowarowanie salonu o powierzchni ok. 50 m2 trzeba przeznaczyć ok. 70 tys. zł. Koszty umeblowania takiego sklepu trzeba wydać dodatkowe 1,5 – 2 tys. zł/m2. Rozpoczęcie współpracy z A&P Brands nie wiąże się z żadnymi opłatami. Franczyzobiorca może liczyć na zwrot w towarze 10 proc. nakładów poniesionych na aranżację butiku. Otrzymuje on również wsparcie marketingowe i reklamowe.

- Mamy za sobą udział w Targach w Poznaniu i Kielcach. Pokazy mody w Warszawie, Krakowie, Kaliszu i Gdyni. Nasza bielizna była również w programie Top Model, nosiły ją kandydatki do tytułu najpiękniejszej podczas wyborów Miss Polski 2012. Nieustannie wpieramy partnerów akcjami marketingowymi. Obecnie szykujemy się do ogromnego pokazu, który odbędzie się 12 lutego 2013, gdzie będziemy prezentować kolekcję Jesień/Zima 2013 Elle Macpherson Intimates oraz Stella McCartney Lingerie - zapowiada Agata Krysiak.

(mak)