W połowie stycznia tego roku powołaliśmy do życia nową markę – 7Nutrition. Jest to nasz najważniejszy i największy projekt od chwili powstania Triceps.pl.
Michał Wasilewski, franczyzodawca sieci Triceps.pl
Poniedziałek
18.03.2013
O nowych otwarciach i własnej produkcji suplementów opowiada Michał Wasilewski, franczyzodawca sieci sklepów Triceps.pl.
 

Ubiegły rok obfitował w ważne wydarzenia dla spółki. Udało się m.in wejść na giełdę New Connect. Czy to posunięcie przełożyło się na popularność marki i zdolność do pozyskiwania franczyzobiorców?
Status spółki giełdowej pozytywnie wpłynął na kontakty z innymi firmami. Umocniliśmy naszą wiarygodność i rozpoznawalność. Wyszliśmy z niszy jaką jest branża suplementów dla sportowców i staliśmy się firmą, która łączy możliwość prowadzenia biznesu w oparciu o dynamicznie rozwijający się rynek.

Jak przebiega obecnie rozwój sieci?
Rozwijamy się otwierając punkty w największych miastach. Ostatnio otworzyliśmy lokale franczyzowe w Poznaniu oraz Warszawie. Rynek rozwija się bardzo dobrze również w mniejszych miejscowościach, ponieważ dostęp do profesjonalnych klubów sportowych jest praktycznie wszędzie. Dzięki temu coraz więcej osób za priorytet uważa zdrowe odżywianie i dbanie o sylwetkę. Niedawno uruchomiliśmy sklepy w takich miastach jak Kielce, Wałbrzych, Zielona Góra oraz Lubin. Obecnie prowadzimy rozmowy z kilkoma potencjalnymi partnerami franczyzowymi.

Na stronach informacyjnych Triceps.pl można przeczytać, że spółka rozpoczyna własną produkcję suplementów diety. Jak wygląda perspektywa rozwoju w tym obszarze?
W połowie stycznia tego roku powołaliśmy do życia nową markę – 7Nutrition. Wspólnie z kilkoma firmami farmaceutycznymi pracujemy nad nową, kompleksową linią suplementów i odżywek dla sportowców. Jest to nasz najważniejszy i największy projekt od powstania Triceps.pl. Jestem przekonany, że daje to nieograniczone pole do rozwoju spółki. Mamy już wstępne umowy na dostawy suplementów do największych odbiorców tego typu produktów w kraju, a ogólne zainteresowanie marką wśród ćwiczących jest bardzo duże jak na projekt na tym etapie rozwoju. Pierwsze produkty powinny trafić do sklepów już w kwietniu, a do końca 2013 będzie tych produktów co najmniej 15. Własna sieć sklepów i rozwinięty kanał sprzedaży internetowej zdecydowanie przyczynią się do powodzenia nowego projektu.

A co z innym projektem zapowiadanym przez Triceps.pl – siecią siłowni Burneika Sports Gym, której patronować miał popularny kulturysta, Robert Burneika - „Hardkorowy Koksu”?
Tymczasowo wyszliśmy z tego projektu, nie mamy na razie odpowiedniego inwestora.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z ziołami

W Greenport mają franczyzę gdzie oferują pełne wsparcie z zakresu prowadzenia sklepu zielarsko-medycznego. Szkolenia wewnętrzne, wsparcie w rozwoju biznesu – wszystkie...

13 wypowiedzi
ostatnia 26.07.2019
Wyspa handlowa z suplementami diety (G-Supplements)

Popyt na suplementy raczej będzie, bo społeczeństwo jest coraz grubsze no a coraz bardziej liczy się wygląd... jednocześnie trochę zwiększa się świadomość wśród...

5 wypowiedzi
ostatnia 03.12.2018
Prywatna przychodnia lekarska: Popyt na zdrowie

Teraz korzystam z pakietu w prywatnej przychodni i to jest tak wygodne! Nie wiem, czy kiedykolwiek zdołam się z powrotem przestawić na NFZ, jeśli zrezygnuję z pracy i...

5 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Firma w zgodzie z naturą

Nie wiem, dlaczego Pani twierdzi, że nie ma konkurencji, skoro tak naprawdę jest jej bardzo dużo. Mnóstwo firm oferuje też produkty naturalne...

3 wypowiedzi
ostatnia 04.09.2018
Psychoterapia

Dla mnie psychoterapia opierająca się na jakiejkolwiek doktrynie religijnej nie brzmi zbyt wiarygodnie :/

1 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Prywatna przychodnia lekarska: Popyt na zdrowie

My w gabinecie posiadamy mobilną kamerę medyczną Smartscope PRO, która umożliwia zarówno dokładne zbadanie dna oka, jak i jego powierzchni. Bardzo przydatna, więc...

5 wypowiedzi
ostatnia 24.07.2018
Optyk ma różowe okulary

:)

10 wypowiedzi
ostatnia 21.02.2018
Optyk ma różowe okulary

a to ciekawe

10 wypowiedzi
ostatnia 31.01.2018