Sklepy partnerskie A-T Krotoszyn powstają w miastach powiatowych liczących 30-80 tys. mieszkańców.
Wtorek
02.07.2013
Partnerzy A-T Krotoszyn mogą liczyć na zatowarowanie sklepu z oświetleniem ze środków centrali.
 

Spółka A-T z siedzibą w Krotoszynie istnieje od roku 1989. Zajmuje się sprzedażą artykułów elektrycznych, chemicznych i farmaceutycznych. Firm prowadzi zarówno sprzedaż detaliczną jak i hurtową na terenie całej Polski. Pod logo Krotoszyna działają 62 placówki elektryczno-oświetleniowe, 2 ekskluzywne salony oświetleniowe „Fabryka Światła”, samoobsługowy sklep perfumeryjny, 26 hurtowni elektrycznych, hurtownia farmaceutyczna. 15 spośród istniejących salonów zarządzane jest przez partnerów. W tym roku w miastach powiatowych liczących 30-80 tys. mieszkańców spółka zamierza otworzyć kolejne 10 placówek. Docelowo firma planuje zbudować sieć 250 punktów sprzedaży detalicznej. Najbliższe otwarcia będą miały miejsce w Dębicy, Inowrocławiu i Toruniu.

- Poszukujemy partnerów dysponujących lokalem na parterze budynku, z możliwością zaparkowania. Dużym atutem przedsiębiorców zainteresowanych współpracą jest doświadczenie w branży elektrycznej, ale nie jest ono konieczne. A-T Krotoszyn ma odpowiednio przeszkolony zespół pracowników, który pomaga w uruchomieniu nowej placówki i w jej otwarciu według ustalonych standardów. Oczekujemy, aby potencjalny partner przeznaczył około 50 tys. zł na remont, aranżację i wyposażenie placówki, którą będzie zarządzał. Sklep może zostać zatowarowany ze środków A-T – wyjaśnia Paweł Jarmużek, prezes zarządu.

W pakiecie franczyzowym firmy znajduje się pomoc w zatowarowaniu sklepu, partner uzyskuje dostęp do cen zakupu spółki, wyłączność terytorialna na 30 tys. mieszkańców, system szkoleń partnera i jego personelu oraz dostawy zamawianego towaru w 24 godziny. Ponadto przedsiębiorca może liczyć na wsparcie działu księgowego centrali i działu prawnego.

(dw)