Franczyza dobra dla pracowników

Franczyzobiorcy obu konceptów Grupy Muszkieterów przechodzą półroczne szkolenie. Kwota, którą muszą dysponować przed otwarciem supermarketu wynosi 400 tys. zł.
Wtorek
15.07.2014
Trzech nowych franczyzobiorców Grupy Muszkieterów zatrudni łącznie ponad sto osób.
 

W przeciągu dwóch dni, między 16 a 17 lipca, Grupa Muszkieterów otwiera dwa sklepy Bricomarché i jeden Intermarché. Supermarkety z asortymentem dla domu i ogrodu powstaną w Suchej Beskidzkiej (woj. małopolskie) i Hrubieszowie (woj. lubelskie), a supermarket spożywczy w Gdańsku. Bricomarché zatrudnią po 30 pracowników, zaś Intermarche 42. Inwestycje przyniosą regionom wiele korzyści, oprócz nowych miejsc pracy, także wsparcie finansowe z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych oraz nieruchomości. Sklepy będą również współpracować z lokalnymi dostawcami.

- Cieszymy się, mogąc zaprosić mieszkańców Suchej Beskidzkiej i okolic do nowego supermarketu Bricomarché. Mamy nadzieję, że oferta sklepu spotka się z uznaniem naszych klientów, którzy będą do nas chętnie wracać przy okazji  remontów czy urządzania ogrodów i mieszkań. W związku z otwarciem nowego supermarketu przygotowaliśmy wiele atrakcji i promocji - mówi Ewa Kempa, która wspólnie z mężem zarządza supermarketem Bricomarché w Suchej Beskidzkiej.

Każdy z wymienionych sklepów jest otwarty 7 dni w tygodniu. Klienci Bricomarché będą mogli liczyć na kompleksową obsługę, a także fachowe doradztwo personelu w zakresie oferty produktowej, przeprowadzenia remontu, dekorowania domu i mieszkania oraz pielęgnacji ogrodu.

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem ponad 250 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających sklepami spożywczymi Intermarché oraz marketami Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 207 supermarketów Intermarché i 99 Bricomarché.

(dw)