Wólczanka

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Wólczanka jest marką, której korzenie sięgają roku 1948. Od tego czasu wciąż podążamy za najnowszymi trendami w modzie. Wykorzystujemy je w swoich kolekcjach tworząc dla naszych Klientów produkty z najwyższej półki. Linia koszul Wólczanka przeznaczona jest dla mężczyzn ceniących sobie elegancję i dobrą jakość, dla najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy linię Lambert – kolekcję koszul premium szytych z materiałów od renomowanych światowych dostawców.

Proponujemy Państwu przystąpienie do projektu franczyzowego, który przeznaczony jest dla przedsiębiorców o ugruntowanym doświadczeniu na rynku fashion. Vistula Group S.A. rozwija sieć franczyzową w oparciu o zasadę towaru powierzonego. Zapewnia w ten sposób dostęp Franczyzobiorcy do najnowszych i najlepiej rotujących kolekcji.

Nasi Franczyzobiorcy mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie inwestycji – począwszy od pomocy w znalezieniu odpowiedniego lokalu po doradztwo podczas przeprowadzania rekrutacji pracowników i ich szkolenie. Dzielimy się naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Z Franczyzobiorcą rozliczamy się na zasadzie ustalonej prowizji od obrotu netto.

JEDNOSTKI WŁASNE

91

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

50

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Pomoc w znalezieniu lokalizacji.
 • Gotowy projekt aranżacji wnętrza.
 • Sprzęt komputerowy i oprogramowanie.
 • Koszty logistyki.
 • Optymalizacja zatowarowania zgodnie z najnowszymi trendami.
 • Opieka Visual Merchandisera.
 • Wsparcie marketingowe.
 • System szkoleń.
 • Atrakcyjny system lojalnościowy.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Jednorazowa opłata licencyjna 10 tys. zł, nakłady związane z aranżacją lokalu zgodnie ze standardem Wólczanka 3,9 tys. zł/m2.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Gotowość do zawarcia umowy najmu lokalu użytkowego.
 • Doświadczenie na rynku fashion.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

VRG SA

ul. Pilotów 10, 31-462 Kraków

605 092 204

Katarzyna.Piszczek@vrg.pl

wolczanka.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Katarzyna Piszczek

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Wólczanka.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.