Park Home

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Park Home to firma stworzona dla Klientów przez ludzi z pasją do nieruchomości, która jak żadna inna jest świadoma, że tylko pełne zaangażowanie, ciężka praca, ale i ogromna satysfakcja zawodowa - to fundamenty sukcesu każdego biznesu.

Obecnie jesteśmy najszybciej rozwijającym się biurem nieruchomości w oparciu o placówki własne dzięki przemyślanej strategii sieciowości od pierwszych dni funkcjonowania spółki. Obrana strategia rozwoju systemów wsparcia, kompleksowe szkolenia Doradców oraz wysoka jakości obsługi Klienta pozwala nam otwierać nowe placówki, które są rentowne już w pierwszych miesiącach funkcjonowania. 

Dzięki temu mamy pewność, że przygotowana oferta franczyzy jest w pełni przemyślana i doprecyzowana pod kątem biznesowym, organizacyjnym oraz finansowym. Najistotniejsze jest to, że jest przejrzysta oraz przynosi konkretne korzyści dla Franczyzobiorcy. 

JEDNOSTKI WŁASNE

7

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

0

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Wyłączność prowadzenia biznesu pod marką Park Home w miastach do 300 tys. ludności
 • dedykowany dla Park Home program CRM do obsługi biura nieruchomości, pozwalający agentom profesjonalnie zarządzać ofertami, a właścicielowi kontrolować pracę biura z każdego miejsca,
 • nowoczesne systemy wsparcia sprzedaży oraz systemy numeracji wirtualnej pozwalające na optymalizację kosztów, wsparcie działu Call Center przy umawianiu spotkań, przejrzyste i jasne zasady współpracy dla franczyzobiorcy oraz Agentów nieruchomości,
 • dostęp do wszystkich niezbędnych w pracy biura nieruchomości: umów, procedur, formularzy i innych dokumentów, na bieżąco aktualizowanych przez Dział Prawny Park Home,
 • stały help desk, tj. doradztwo prawne, wsparcie doświadczonych kierowników, doradców ds. nieruchomości oraz trenera sprzedaży,
 • minimalizacja kosztów zakupów materiałów reklamowych,
 • wsparcie działu księgowości oraz windykacji należności,
 • wsparcie działu rozliczeń wynagrodzeń pracowniczych wraz z pełną obsługą kadrową,
 • wsparcie działu jakości przy publikacji ofert na portalach ogłoszeniowych,
 • publikacja ofert na portalach ogłoszeniowych,
 • skuteczny system rekrutacji wraz z pełnym szkoleniem wdrażającym do pracy w roli Agenta nieruchomości,
 • dostęp do platformy online z pełną dokumentacją, procedurami, rozliczeniami oraz bankiem wiedzy

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Dokładna kwota jest określana indywidualnie z każdym z franczyzobiorców i jest ona uzależniona:

 • od miejscowości w którym ma powstać oddział,
 • wielkości planowanego oddziału oraz ilości zatrudnionych Agentów 

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego będziemy mogli przekazać wszelkie szczegóły dotyczące współpracy.

Wysokość opłat miesięcznych z tyt. opłaty franczyzy uzależniona jest od wielkości miasta, w którym powstaje Oddział Park Home.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Do prowadzenia biura nieruchomości pod marką Park Home szukamy:

 • Osób przedsiębiorczych i gotowych założyć swój własny biznes,
 • Partnerów gotowych do budowania zespołu agentów nieruchomości,
 • Agentów nieruchomości, którzy chcą otworzyć własne biuro nieruchomości,
 • Lokalnych biur nieruchomości, które chcą zwiększyć swoją konkurencyjność korzystając z najlepszych rozwiązań rynku nieruchomości oraz sprawdzonego biznesu,
 • Ekspertów z branży finansowej oraz ubezpieczeniowej chcących rozszerzyć zakres swojej działalności,
 • Osób kreatywnych i przedsiębiorczych szukających dobrego pomysłu na biznes.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Park Home Sp. z o.o.

Głogów, Rynek 105

661 466 673

franczyza@parkhome.com.pl

parkhome.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Piotr Bezler

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Park Home.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Park Home Sp. z o.o. (Głogów, Rynek 105). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Park Home oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie parkhome.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.