Bergson

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

BERGSON to marka o ugruntowanej pozycji na polskim rynku odzieży sportowej i outdoorowej. BERGSON posiada w swojej ofercie wysokiej jakości odzież, obuwie trekkingowe oraz sprzęt w postaci np. plecaków czy śpiworów. Oferowane produkty przeznaczone są głównie dla miłośników sportów outdoorowych czyli np. pasjonatów chodzenia po górach, biegania w terenie lub podróżowania „z kompasem”. W kolekcji znajdują się również odzież i obuwie przeznaczone do użytku codziennego, tzn w stylu casual. Nowoczesne wzornictwo, najwyższej jakości materiały oraz technologie użyte przy produkcji odzieży i sprzętu zawsze nierozłącznie towarzyszyły marce BERGSON. 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Jednostki franczyzowe 2 sklepy

  • Sklep Bergson – CH Arkady Wrocławskie ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
  • Sklep Bergson – CH Designer Outlet Sosnowiec, ul. Orląt Lwowskich 138, 41-208 Sosnowiec

Jednostki partnerskie ( tzw. shop in shop ) 15 placówek

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Franczyzodawca oferuje wsparcie w zakresie:

  • organizacji sklepu
  • doboru odpowiedniej lokalizacji oraz projektów i aranżacji
  • pełne know-how,
  • dostęp do towaru,  
  • szkolenia dla franczyzobiorców oraz  pracowników sklepu,
  • wsparcie marketingowe 

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Od 15 tys do 150 tys zł.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Potencjalny partner sieci musi posiadać lub wynająć, wykończyć i wyposażyć lokal. Lokalizacja musi być zatwierdzona przez firmę. Preferowana wielkość powierzchni waha się od 50 do 120 m2 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Bergson Polska sp. z o.o.

ul. Paprotna 3a

607 395 802

p.lakomy@bergson.pl

bergson.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Paweł Łakomy

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Bergson.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Bergson Polska sp. z o.o. (ul. Paprotna 3a). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Bergson oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie bergson.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.