Własna firma do 50 tys. złotych

Prezentujemy sprawdzone pomysły na biznes na każdą kieszeń. Poza tym krok po kroku tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić szkołę językową, bar wegański, sklep rowerowy, placówkę auto detailingu i prywatne muzeum. Podpowiadamy też jaki interes założyć na wsi.
 

W lipcowym wydaniu 7/2017 (148)

RAPORT SPECJALNY

Biznes na każdą kieszeń
Własna firma do 50 tys. zł, czyli przegląd niedrogich pomysłów na biznes na licencji.


SUPERTEMAT

Firma dobrze urządzona
Działalność pod znaną marką to najlepszy sposób na walkę z konkurencją w postaci dużych marketów z branży dom i ogród.


STAŁO SIĘ

Firma na patelni
Gdy lato za oknem, pracować się nie chce. A przynajmniej chce się mniej. Tymczasem biznes nie czeka na nikogo.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Składają, sprzedają, zarabiają
Wielu Polaków ma rower, ale taki, gdzie zamiast łańcucha jest pasek klinowy już tylko nieliczni. Unikatowość i dostosowanie pojazdu do indywidualnych potrzeb klienta stanowią największe atuty firm składających jednoślady na zamówienie.

Angielski zawsze w cenie, czyli zakładamy szkołę języków obcych
Konkurencja na rynku szkół językowych jest ogromna. Na dodatek w szarej strefie działa pełno korepetytorów. Czy wobec tego w ten biznes opłaca się inwestować?

Pomysł na życie i zarabianie na wsi
Agroturystyka może być dodatkowym źródłem dochodu dla rolników. Ten biznes ma jednak typowo sezonowy charakter.

Jak zarobić pierwszy milion?
O dochodach franczyzobiorców McDonald’s krążą legendy. Oni sami niechętnie przyznają się do wysokości zarobków, mówią jedynie, że inwestycja w restauracje McDonald’s zwraca się zazwyczaj w ciągu kilku lat. Jak to z tymi dochodami jest?

Otwieramy bar wegański
Malka Kafka zakochana w tętniącym życiem Tel Avivie, pragnęła stworzyć podobny klimat w stolicy Polski. Na warszawskim Mokotowie, Śródmieściu i Żoliborzu otworzyła bary z wegańskim jedzeniem.

Zyski z lamusa
Swoich muzeów doczekały się już siekiery, maskotki z dobranocek, aparaty fotograficzne, a nawet mydło… Placówek tworzonych przez pasjonatów przybywa, ale czy na siebie zarabiają?

Auto detailing, czyli nisza rynkowa do zagospodarowania
W Polsce wyrasta nowa branża. To auto detailing, czyli ultrapedantyczna pielęgnacja samochodów.

E-FIRMA

Internetowa rewolucja z dyskontami w tle
Popularne dyskonty nie mają swoich internetowych sklepów, ale nie oznacza to, że nie można w nich zrobić zakupów online. Niszę wirtualnych zakupów w dyskontach postanowili zagospodarować twórcy aplikacji Szopi.pl.

MÓJ FRANCHISING

Przedsiębiorczość w genach
Adrianna Czarnecka prowadzi już trzy perfumerie marki Refan. Niewykluczone, że wkrótce otworzy kolejne.

WŁASNY BIZNES

We franczyzie nic za darmo
– Jeśli ktoś traktuje firmę jak bankomat i uważa, że biznes się sam kręci i nie trzeba go doglądać, to się bardzo myli – mówi Dorota Cacek, wiceprezes i współwłaścicielka Sfinks Polska.

ABC FIRMY

Pracownik z dopłatą
Bezrobocie w Polsce notuje rekordowo niskie poziomy, a nagłówki gazet krzyczą o rynku pracownika. W takiej sytuacji warto rozważyć pozyskanie dofinansowania na zatrudnienie nowych osób.

ABC FRANCZYZY

Kupujemy pakiet franczyzowy… czyli co?
Za cudzy patent na biznes trzeba płacić. Dlatego przystępując do sieci, warto wiedzieć, co konkretnie otrzymamy w ramach licencji franczyzowej.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

374 pomysły na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, Ruch a także w sklepie Publio.pl.

Miesięcznik dostępny jest także w wersji elektronicznej na tablety i smartfony w:


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK, Google Pay;
  • karty kredytowe: Visa, Mastercard (kredytowe, debetowe, biznesowe, Maestro),
  • przez bankowość internetową: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander;
  • tradycyjny przelew bankowy (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni);
  • zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48225608022.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748