Jeśli szukasz pewniaków - ten numer jest dla ciebie. W sierpniu bierzemy pod lupę biznesy z minimalnym ryzykiem. Sprawdzamy też, czy franczyza usługowa się opłaca. Ponadto prezentujemy instrukcje na firmę szkoleniową, informatyczną oraz podpowiadamy, jak otworzyć nietypowy biznes z dreszczykiem... nie tylko emocji.
 

W sierpniowym wydaniu 8/2017 (150)

RAPORT SPECJALNY

10 pewnych biznesów, które pozwolą ci zarobić
Nie ma biznesu bez ryzyka. Ale każde ryzyko da się ograniczyć. Podpowiadamy, w jakich branżach warto inwestować, by zwiększyć swoje szanse na sukces.

SUPERTEMAT

Biznes, który służy innym
Prowadzenie firmy usługowej powinien rozważyć ten, kto ma kontakty z przedstawicielami lokalnego świata biznesu. Łatwiej będzie mu pozyskać pierwszych klientów.

STAŁO SIĘ

Róbmy swoje
Mark Cuban, amerykański miliarder, właściciel AXS TV i klubu koszykarskiego Dallas Mavericks, powiedział kiedyś: „W każdej umowie zawsze szukaj głupka. Jeśli go nie znajdziesz, to znaczy, że to ty nim jesteś”. Nie dajmy się zrobić w balona.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Pieniądze na kursie, czyli otwieramy firmę szkoleniową
W tym biznesie wygrywa ten, kto uświadomi klientowi potrzebę szkolenia.

Przeprowadzają i zarabiają
Wydaje się, że zapotrzebowanie na usługi firm przeprowadzkowych może tylko rosnąć. Rynek jest już wprawdzie dość mocno nasycony, ale wciąż jest miejsce dla profesjonalistów.

Komputer na kozetce, czyli zakładamy firmę informatyczną
Firm na rynku usług informatycznych przybywa jak grzybów po deszczu. Jak wyróżnić się w tej branży? Kamil Kukulski, założyciel IT Angels, znalazł na to sposób.

Biznesmen straszy
Moda na domy strachów przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych. Tam funkcjonują ich setki, a u nas zaledwie kilkanaście. Rynek jest młody, ale ma potencjał.

E-FIRMA

Zdrowo, kolorowo i luksusowo?
W sklepach ze zdrową żywnością zaopatrują się głównie klienci z grubszym portfelem. Ale właściciele ekosklepów wierzą, że żywność ekologiczna przestanie być postrzegana jako towar luksusowy.

WŁASNY BIZNES

Muzyczne alkohole Romualda Lipki
Zdaję sobie sprawę, że dzisiaj próbuję swoich sił na mocno obsadzonym rynku. Mam jednak nadzieję, że się na nim zmieszczę – mówi Romuald Lipko, lider Budki Suflera i właściciel firmy Muzyczne Alkohole. Na rynek wprowadził właśnie wódkę pod marką „Jolka, Jolka, pamiętasz”.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

363 pomysły na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Interesy na Facebooku
Co zrobić, aby fanpage na Facebooku stał się efektywnym narzędziem marketingowym? Sprawdź.

ABC FRANCZYZY

Na kłopoty: franczyzodawca
Gdy franczyzobiorca wpada w tarapaty, właściciel marki powinien ruszyć z pomocą. Musi działać

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, Ruch a także w sklepie Publio.pl.

Miesięcznik dostępny jest także w wersji elektronicznej na tablety i smartfony w:


Zasady i warunki zakupów

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza terenem Polski:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Wszystkie zamówienia wysyłamy w pierwszy dzień roboczy po potwierdzeniu otrzymania zapłaty. Zamówienia lekkie (do 3 egz.) wysyłamy Pocztą Polską. Zamówienia cięższe (4 lub więcej egz.) wysyłamy kurierem Inpost. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski przez Pocztę Polską to zazwyczaj od 1 do 4 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę Polski to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. UWAGA: w okresie pandemii Poczta Polska może dostarczać przesyłki dłużej, dotyczy to zwłaszcza przesyłek zagranicznych, które mogą podlegać kwarantannie. Również nasze biuro funkcjonuje w ograniczonym zakresie, więc przesyłki mogą być nadawane z opóźnieniem. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK, Google Pay;
  • karty kredytowe: Visa, Mastercard (kredytowe, debetowe, biznesowe, Maestro),
  • przez bankowość internetową: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander;
  • tradycyjny przelew bankowy (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni);
  • zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48225608022.

Dane firmy

PROFIT system sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP: 5222550821, REGON: 016299073, KRS: 183748