Wydatki na start / 7 tys. zł - to kwota, jaką musi zainwestować przyszły franczyzobiorca Tax Care.
Czwartek
05.07.2018
Tax Care chce podnosić standardy na rynku usług księgowych. Dzięki temu lokalne biura rachunkowe, które wejdą we franczyzę, mają być bardziej innowacyjne i otwarte na klientów.
 

Tax Care to największa sieć biur rachunkowych w Polsce. Obecnie, poza 13 własnymi placówkami, firma posiada 421 biur partnerskich oraz 31 franczyzowych i planuje dalsze otwarcia – średnio 3-4 placówki miesięcznie. Przyszłych franczyzobiorców Tax Care przekonuje do współpracy przede wszystkim technologia, która dla wielu samodzielnych księgowych działających na lokalnych rynkach jest ciągle trudna do przyswojenia, a nawet niedostępna.
Większość biur rachunkowych w Polsce działa w oparciu o papierową dokumentację. Nasi franczyzobiorcy mają dostęp do najnowszych, zautomatyzowanych rozwiązań. Korzystają z autorskiego programu do księgowania oraz platformy do przekazywania i gromadzenia dokumentów wyłącznie on-line – Chmury Faktur. Nie muszą też troszczyć się o zaplecze techniczne, bo Tax Care wyposaża lokale franczyzobiorców w komputery i serwery, służąc dodatkowo w razie potrzeby wsparciem IT – mówi Rafał Obarzanek, dyrektor Departamentu Programu Partnerskiego Tax Care.
Według filozofii Tax Care, dzięki rozwojowi franczyzy, rynek usług księgowych stopniowo się modernizuje, a franczyzobiorcy i partnerzy firmy wyznaczają nową jakość usług rachunkowych. Firma rozpoczęła wdrażanie standardów operacyjnych, których zadaniem jest wzmocnienie relacji z klientem i jakości obsługi biur rachunkowych na lokalnych rynkach. Tax Care będzie budował kompetencje przyszłych i obecnych franczyzobiorców w zakresie pracy z klientem, prezentacji oferty i rozwiązań marketingowych.

Joanna Babiło, franczyzobiorczyni Tax Care z Gryfic potwierdza, że współpraca z Tax Care pozwoliła jej wejść na wyższy poziom księgowego biznesu
- Ciągle bardzo wiele od mnie zależy, ale działam pod rozpoznawalną marką. Zawsze mam też pod ręką najnowsze narzędzia czy specjalistów, którzy pomagają mi obsługiwać nierzadko coraz bardziej wymagających klientów – komentuje.
Franczyza daje jej komfort wykonywania tak bardzo odpowiedzialnej profesji, jaką są usługi księgowe, bo dzięki niej korzysta ze wsparcia IT i doświadczenia doradców podatkowych oraz prawników. Tax Care zapewnia jej również dostęp do bezpłatnych szkoleń z PIT, CIT, VAT czy akcyzy, jak również szkoleń sprzedażowych.
- To są rozwiązania systemowe z górnej półki, ułatwiają mi pracę i oszczędzają czas. Lepiej rozpoznaję potrzeby klientów, wiem więcej o optymalizacji podatków - dodaje Joanna Babiło.  

Kwota, jaką musi zainwestować przyszły franczyzobiorca w biuro rachunkowe pod marką Tax Care pozycjonuje koncept wśród najtańszych franczyz w Polsce. Głównym kosztem franczyzobiorcy jest adaptacja lokalu – ok. 7 tys. zł. W przypadku dostosowywania już wcześniej funkcjonującego lokalu inwestycja może wynieść 2 tys. zł. Cały koszt wyposażenia biura pokrywa centrala (wizualizacja, meble, sprzęt IT etc.) – wartość wsparcia Tax Care w inwestycję franczyzobiorcy firma szacuje na 34 tys. zł.


Nowoczesna księgowość / Przyszłych franczyzobiorców Tax Care przekonuje do współpracy przede wszystkim technologia. Mają oni dostęp do najnowszych, zautomatyzowanych rozwiązań.
Łukasz Michalak

POPULARNE NA FORUM

Rejestracja firmy pod adresem zamieszkania?

Witam Chciałbym otworzyć firmę z branży e-commerce. Jako, że pracuje to zacząłbym to robić dodatkowo po godzinach. Czy jest możliwość aby zarejestrować firmę w...

1 wypowiedzi
ostatnia 16.02.2023
Ubezpieczenie biznesu na wypadek upadłości

wypada sie ubezpieczac bo sytuacja z coronawirusem pokazala jak bardzo ZUS ma nas gdzieś

5 wypowiedzi
ostatnia 27.03.2020
księgowość internetowa

O co chodzi z tymi pakietami w tax care? Rozważam współpracę z nimi, bo nie układa mi się z moją księgową, więc chyba czas na zmianę, jesteś zadowolona?

3 wypowiedzi
ostatnia 30.07.2019
Księgowość online

Ja korzystam z tax care. To biuro rachunkowe działające całkowicie online. Ja sobie taką współpracę bardzo chwalę, oszczędzam czas i pieniądze.

2 wypowiedzi
ostatnia 25.04.2019
Program do fakturowania

A jaki jest limit tego darmowego fakturowania?

3 wypowiedzi
ostatnia 31.03.2019
Program do fakturowania

A słyszałeś może o Chmuerze Faktur? nie jest to program, a narzędzie online, więc dla mnie na plus, bo nie trzeba nigdzie niczego instalować. Dodatkowo, jest bezpłatne :)

3 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2019
Księgowość online

Od jakiegoś czasu biję się z myślami, czy nie zamienić swojego dotychczasowego biura księgowego, na to online. Nie ukrywam, że ważne są dla mnie oszczędności z tym...

2 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2019
Jaki bank polecacie ?

ja mam mBank ale zachwcycony nie jestem, pewnie zmienię go na inny

3 wypowiedzi
ostatnia 14.01.2019