Dobry start we franczyzie z Moodo

Już po raz drugi Moodo organizuje Dni Otwarte Franczyzy, tym razem w Tuszynie pod Łodzią.
 

Spotkanie które odbędzie się już 10-go września dedykowane jest wszystkim aktualnie szukającym pomysłu na biznes, ceniącym w nim nie tylko perspektywy zarobków ale również zaufanie, bezpieczeństwo i rodzinną atmosferę.  To szansa na sprawdzenie jak odnieść wielowymiarowy sukces w branży odzieżowej prowadząc sklep z modą dla kobiet.

W Moodo wierzymy, że trwałe relacje biznesowe oparte na zaufaniu buduje się poprzez otwartość i transparentność. Po sukcesie styczniowych Dni Otwartych marka rusza w Polskę by pokazać kawałek swojego świata franczyzy tym, którzy aktualnie aktywnie poszukują pomysłu na biznes. 

Wiemy, jak ważne są początki we franczyzie dlatego opracowaliśmy program DOBRY START który zainaugurujemy już 10-go września podczas spotkania w Tuszynie. Jego kluczowe założenia dla nowych partnerów biznesowych, którzy wejdą we współpracę z Moodo do końca 2020-tego roku to przede wszystkim:

  • podwyższona o 5 proc. prowizja przez pierwsze 3 miesiące,
  • zwolnienie z kaucji,
  • możliwość wykorzystania posiadanego wyposażenia po pozytywnej akceptacji Moodo.

Zapraszamy na spotkanie 10-go września 2020 (czwartek) godz. 11.00-15.00 w hotelu Grzegorzewski w Tuszynie pod Łodzią. Adres: ul. 3-go maja 59, 95-080 Tuszyn

Dni Otwarte Moodo to również szansa na poznanie rozmaitych obszarów franczyzy w modzie i okazja do bezpośrednich rozmów z managerami firmy. Uczestnicy spotkania dowiedzą się:

  • na jakie przychody mogą liczyć prowadząc sklep Moodo,
  • dlaczego sprzedawcy Moodo są prawdopodobnie najbardziej efektywnymi na rynku,
  • jakie są warunki inwestycyjne podczas niezbędne do otwarcia sklepu,
  • na czym polega skuteczna strategia rozwoju Moodo,
  • jak wspieramy sklep marketingowo i o naszej ideologii efektywnego sprzedawcy.

Ponadto będą mieli okazję zobaczyć najnowszą kolekcję jesień-zima i poznać zespół który z przyjemnością opowie o szczegółach.

Za nami ponad 14 lat doświadczenia w trakcie których zbudowaliśmy sieć 140-tu sklepów w całej Polsce. Pracując z osobami, które swoje kariery zawodowe budowały w największych firmach odzieżowych w kraju gwarantujemy najwyżej jakości merytoryczne wsparcie. Co najważniejsze, Moodo to firma rodzinna stawiająca na dobre relacje i wykorzystanie potencjału ludzi ją tworzących.

Zapisz się już dziś i sprawdź dlaczego warto

Zapisy pod numerem telefonu: +48 609 221 368 lub adresem mailowym: wojciech.kalejta@moodo.pl - w razie pytań do Państwa dyspozycji jest dyrektor zarządzający Wojciech Kalejta.

Formularz zapisu tutaj: https://moodo.pl/Franczyza-Moodo-Formularz-cabout-pol-131.html